Фільтр

Вакуумні сонячні колектори

Ви вибрали
-
Сонячний колектор Atmosfera СВК-Nano 20-58-1800
ціна 14688грн
Atmosfera CBK-A-10А (14мм)
ціна 9656грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-А Demo
ціна 5541грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-TwinPower 20
ціна 19800грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-TwinPower 30
ціна 29565грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-Nano 30-58-1800
ціна 21883грн

Що таке вакуумний сонячний колектор 

Вакуумний або трубчастий сонячний колектор – ефективна система перетворення сонячної енергії в теплову з мінімальними тепловтратами. В якості теплоізолятора пристрої використовують вакуум, конструкція якого нагадує звичайний термос, в якому одна трубка вставлена в іншу, більшу за розмірами. Простір між ними це і є вакуум, який власне і служить в якості теплоізоляції.

Солнечное отопление дома вакуумным коллектором

Вакуумний колектор застосовується для забезпечення гарячого водопостачання, додаткового опалення приміщення, а також для підігріву басейну. Таким чином, витративши всього один раз на встановлення цього обладнання, ви будете в майбутньому економити на нагріві теплоносія.

Переваги стосовно традиційних джерел тепла

Золнечное опалення будинку має суттєву перевагу щодо традиційних джерел тепла - вакуумний колектор не використовує вичерпних джерел землі, таких як рідке, газоподібне або тверде паливо.

Схема вакуумного солнечного коллектора для отопления и водоснабжения

Переваги відносно інших типів колекторів

Якщо ж говорити про переваги щодо плоских сонячних колекторів, то вакуумні можуть працювати навіть в сильний мороз, вони менше втрачають накопичене тепло і працюють протягом доби більш тривалий час. Крім того, сонячні колектори вакуумні більш зручні та надійні в роботі, адже навіть якщо станеться механічне пошкодження, то набагато простіше замінити одну або кілька трубок, ніж міняти відразу всю панель. Вакуумні сонячні колектори також більш ефективні в плані забезпечення гарячого водопостачання, так як в хмарну і похмуру п огоду вони дають достатню кількість тепла для водонагріву за рахунок мінімального теплообміну з навколишнім середовищем. Плоскі колектори ж перекладають цю задачу на резервну систему підігріву води.

Підсумки

Вакуумні сонячні колектори – відмінне поєднання ціни і продуктивності. Пристрої в якості теплоізолятора використовують вакуум і підійдуть для використання в холодному кліматі. Ці пристрої практично не мають теплових втрат і працюють тривалий період часу протягом доби.

Фахівці компанії Альтер Ейр готові надати вам детальну інформацію з питань вибору, установки і безпосередньо використання вакуумних сонячних колекторів, тому якщо вас цікавить інформація по даному обладнання – звертайтеся за номером 0800330828.