Наша команда

Команда Альтер Ейр

Медведєв Андрій Ігорович

директор

director@alterair.ua

Керівник компанії. Володар хаосу. Знає, що саме потрібно зробити, щоб глобально поліпшити роботу всіх членів команди. Майстер планування і координації.


Щоб домогтися успіху, недостатньо однієї ідеї. Потрібно ретельне планування і особиста відповідальність за кожен сегмент. Тільки тоді можна стати #1

Соловей Денис Вікторович

керівник проектів

soloclima@gmail.com

Співзасновник компані. Головний генератор ідей. Експерт по освоєнню нових ринків. Внутрішній двигун команди, штовхає її вперед. Володар чорного поясу в дисципліні "вправити мозок"


Моя мрія - створити місце, в якому кожна людина змогла б підібрати собі обладнання, не виходячи з дому, в одному місці - в комплекті з доставкою та монтажем.

Маковський Юрій Іванович

технічний директор

alterair@ukr.net

Співзасновник компанії. Майстер підключення та пусконаладки. Цар і бог всіх монтажних бригад, для якого не існує неможливих завдань. Один з найбільш патріотичних членів команди.


Правильна установка обладнання - приблизно половина успіху справи. Тому важливо правильно підбирати тих фахівців, у яких ви будете впевнені на 100%.

Бурахович Дмитро Євгенович

головний інженер

db@alterair.ua

Магістр Йода інженерних систем.Координує роботу проектантів, котрі звертаються за порадою в складних випадках. Гуру проектування і розміщення обладнання


Мазур Сергій Олександрович

інженер-проектувальник


Кирій Оксана Станіславівна

інженер-проектувальник


Лисак Владислав Миколайович

інженер-проектувальник

vl@alterair.ua

Майстер підбору та проектування систем вентиляції. Псевдонім серед колег - "Академік". Відрізняється винятковою ретельністю і скрупульозністю в самому гарному сенсі слова. Має чудове почуття гумору, займається спортом.


Кошель Андрій Дмитрович

менеджер проєктів


Зеленюк Віталій Васильович

менеджер проєктів, керівник інтернет-магазину


Лисюк Аліна Віталіївна

менеджер з продажу обладнання

manager@alterair.ua

Головне джерело позитиву в компанії. Не варто її недооцінювати - дівчина здобула вищу освіту за спеціальністью "Вентиляція та теплотехніка" . Підбере будь-який вентилятор за лічені секунди.


Приймачук Анастасія Олегівна

маркетолог

marketing@alterair.ua


Монтова Світлана Андріївна

SMM-спеціаліст


Дадів Олена Леонідівна

бухгалтер

buh@alterair.ua


Безпалий Михайло Анатолійович

водій-комірник


Альтер Кенор

керівник відділу натхнення