Фільтр

Трансформаторні регулятори швидкості вентиляторів

-
Трансформаторний регулятор Systemair RE 1,5
ціна 4779грн
Systemair RTRE 1,5 - трансформаторний регулятор
ціна 6441грн
Трансформаторний регулятор Systemair REU 1,5
ціна 6949грн
Трансформаторний регулятор Systemair RE 5
ціна 7322грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 3
ціна 8203грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 5
ціна 9627грн
Systemair RE 7 - регулятор швидкості
ціна 11593грн
Трансформаторний регулятор Systemair REU 5
ціна 12339грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 7
ціна 12509грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRD 2
ціна 14983грн
Трансформаторний регулятор Systemair REU 7
ціна 16068грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRE 12
ціна 15627грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRD 4
ціна 21018грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRD 7
ціна 26713грн
Трансформаторний регулятор Systemair RTRDU 2
ціна 31018грн
Трансформаторний регулятор Soler&Palau CT-12/14
ціна 3450грн

Використовуючи вентилятори або вентиляційні установки, користувачі часто потребують управлінні швидкістю обертання вентилятора за допомогою зміни напруги. Регулювання частоти обертання вентилятора дозволяє системі вентиляції бути менш енерговитратною, тихою і більш точно регульованою. Це власне і пояснює необхідність використання трансформаторного регулятора швидкості для систем вентиляції.

Трансформаторні регулятори використовуються для плавного регулювання швидкості обертання вентилятора і захисту його від перепадів напруги. Таким чином, що подається до двигуна напруга буде строго відрегульовано за допомогою регулятора. Трансформаторні регулятори застосовуються для двигунів великих потужностей, тиристорні - для невеликих.

ЧастоЯкими мають бути трансформаторні регулятори ці пристрої автоматики застосовуються для приміщень, де рівень вологості надмірно високий. Ще один важливий нюанс установки такого регулятора - приміщення повинно бути добре провітрюваним.

Трансформаторний регулятор швидкості працює шляхом ступінчастої зміни напруги харчування в ручному режимі. Він дозволяє вибрати 5 різних швидкостей роботи.

Вище ми розглянули основні функції даного регулятора, але є ще й додаткові:

  • Економія витрачених енергоресурсів.
  • Зниження шумності під час роботи вентиляційної системи на високій швидкості.

Особливість трансформаторних регуляторів

Особливість трансформаторних регуляторів в тому, що вони можуть управляти відразу декільком обладнанням за умови, якщо сумарний струм їх не перевищує заявленої норми. Це можливо, але не зовсім зручно, адже виставлені параметри роботи застосовуються до всіх пристроїв однакові. Якщо ви ставите вентиляційне обладнання в різних кімнатах, то буде зручніше виставляти параметри в кожній кімнаті окремо. Відповідно, потрібно в кожну кімнату свій регулятор. Вибір за вами.

Переваги

  1. Чиста синусоїда.
  2. Висока перевантажувальна здатність.

Пристрої можуть похвалитися вбудованим захистом двигуна, завдяки чому при виникненні будь-яких неполадок або перепадів напруги подача струму до вентилятора припиниться.

Трансформаторні регулятори можуть управляти роботою однофазного (220) і трифазного двигуна (380), швидкість обертання може регулюватися за допомогою перемикача на трансформаторі, таймера або термостата.

Трансформаторні регулятори високої якості за доступною ціною ви можете придбати у нас в компанії. Ми можемо допомогти вам з вибором устаткування і компонуванням системи в цілому. У нашому асортименті ви можете знайти однофазні та трифазні регулятори в залежності від потреб.