Фільтр

Припливно-витяжні установки з рекуперацією від Maico - кращі в своєму класі

Ви вибрали
-
Припливно-витяжна установка Maico WS 470 КВЕТ
ціна 207607грн
Припливно-витяжна установка maico WS 320 KBET
ціна 169293грн
Припливно-витяжна установка Maico WS 470 КВ
ціна 171795грн
Центральна припливно-витяжна установка maico WS 320
ціна 139992грн
Вентиляційна установка Maico WS 250
ціна 205003грн
Вентиляційна установка Maico WRG 35
Индивидуальный расчет стоимости
Пристрій maico WS 170
ціна 140849грн
Пристрій maico WS 170
ціна 93248грн
Пристрій maico WS 170
ціна 112405грн
Повний комплект припливно-витяжної системи Maico PP 45 K (PushPull)
ціна 22000грн
Припливно-витяжна установка Maico WS 320 KET
ціна 163879грн
Вентиляційна припливно-витяжна установка Maico WS 150-L
ціна 154557грн
Припливно-витяжна установка Maico WS 150-R
ціна 154557грн
Припливно-витяжна установка з рекуператором Maico WR 310
ціна 125531грн
Припливно-витяжна установка maico WS 320 К
ціна 134955грн
Припливно-витяжна установка maico WS 320 ET
ціна 152809грн
Припливно-витяжна установка з рекуператором Maico WR 600
ціна 289444грн

Вибір вентиляційного обладнання для будь-якого типу будівлі (побутового, адміністративного, промислового) має важливе значення і повинен проводиться відповідно до параметрів приміщення, завданнями, які має виконувати це вентиляційне обладнання, тощо.

Припливно-витяжні установки - це вентиляційні агрегати, які забезпечують правильний повітрообмін в приміщенні шляхом викиду поганого повітря з приміщення назовні і подачі свіжого очищеного повітря в приміщення. Таким чином, відбувається заміна забрудненого повітря на абсолютно чистий і безпечний для людини. За рахунок своєї високої потужності припливно-витяжні установки можуть обробляти велику кількість повітря і працювати безперервно цілодобово. При цьому витрата електроенергії невеликий, оскільки енергія, необхідна для обслуговування установки, в основному береться з тепла кімнатного повітря за рахунок роботи так званого рекуператора. Саме цей механізм утилізує тепло і трансформує енергію з нього для роботи. Отже, можна заощадити майже 50% енергоресурсів.
 

Особливості припливно-витяжних установок Maico

Говорячи про припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, на особливу увагу заслуговує німецька компанія Maico. Вентиляційні агрегати цього бренду забезпечують ефективний повітрообмін в побутових і промислових приміщеннях. Основною перевагою припливно-витяжних установок Maico є їх компактні розміри і низький рівень шуму завдяки використанню мінеральної вати в якості шумоізолятором. Корпус з листової сталі покритий спеціальною фарбою для захисту від впливу корозії. Фільтри для очищення повітря, які використовуються в припливно-витяжних установках Maico, легкодоступні для чищення і заміни. Для нагріву припливного повітря використовується пластинчастий рекуператор, який значно економить енергію, яка споживається пристроєм.

Головною перевагою припливно-витяжних установок Maico є їх очевидну якість, оскільки даний німецький бренд приділяє цим параметром найбільшу увагу. Сертифікована продукція Maico вже давно знайшла широку популярність не лише в Європі, але і по всьому світу. Тому купуючи припливно-витяжні установки для систем вентиляції від Maico, Ви отримуєте неперевершену якість з гарантією від виробника.
 

Припливно-витяжні установки Maico WRG, WS і WR

Компанія Альтер Ейр пропонує для вибору три серії припливно-витяжних установок Maico: WRG, WS і WR. Ці серії можна охарактеризувати як висококласні вентиляційні установки, здатні повністю контролювати мікроклімат як в невеликих, так і великогабаритних приміщеннях.
 
Припливно-витяжні установки Maico WRG. Такі вентиляційні установки мають однофазний двигун. Також листова сталь, з якої зроблений корпус, надійно захищена від корозії порошковим покриттям. Одним з істотних плюсів припливно-витяжних установок Maico WRG можна по праву вважати їх дуже компактні габарити, тому монтувати їх можна навіть у тих місцях, де існує дефіцит простору. Також не варто забувати, що максимально допустима температура переміщуваного повітря, прийнятна для роботи цих пристроїв, не повинна перевищувати 50 градусів Цельсія. Установки припливно-витяжної типу Maico WRG мають рекуператор, який на 40% знижує витрати електроенергії на роботу агрегату.

Припливно-витяжні установки Maico WS. Компактні вентиляційні пристрої Maico серії WS не займають багато місця і можуть монтуватися в невеликих побутових приміщеннях. З огляду на наявність вбудованого рекуператора, припливно-витяжні установки Maico WS споживають більшу частину енергії з кімнатного повітря, а не з електромережі. Також вони виготовлені з міцного нержавіючого заліза, яке захищає механізм установки і продовжує термін служби даного вентиляційного обладнання.

Припливно-витяжні установки Maico WR - нова серія вент.агрегатів, в яку входять три моделі: Maico WR 310, WR 410, WR 600. Це обладнання забезпечить повноцінний повітрообмін в приміщення, працюючи максимально тихо і економно. Перші дві моделі відмінно підійдуть для приватних будинків, невеликих офісів або багатокімнатних квартир, а останні часто використовується для невеликих студій, майстерень, медичних закладів тощо. Інтелектуальне управління, доступне в цих установках, дозволяє вчасно інформувати вас про можливі несправності,  необхідності зміни фільтру та ін. Ці пристрої виготовлені з найякісніших матеріалів, тому вони будуть працювати ефективно і надійно довгий проміжок часу.
 
Звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр, Ви отримуєте не лише професійну консультацію наших інженерів по будь-яких питань щодо припливно-витяжних установок Maico, але і зможете замовити обрану модель по самій вигідною ціною з додатковою знижкою. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла ціна від виробника Майко для компанії Альтер Ейр. Не відмовляйте собі в комфорті! Вибирайте тільки якісне обладнання!