Фільтр

Вентиляційні решітки із пластику

Ви вибрали
-
Systemair VK-10
ціна 431грн
Зовнішня кришка PP 45 AK до приладу Maico PP 45
ціна 3423грн
Жалюзі Systemair VK-60-35 Louvre shutter
ціна 1118грн

Вентиляционная решетка Systemair VK

У вентиляційній системі пластикові вентиляційні решітки виконують кілька функцій:
- декоративна, закриває висновок отвори воздуховода на стіні;
- захисна, запобігає потрапляння у вентиляційні канали дощової води, сміття і пилу, зворотного задування повітря в приміщення.
Для того що б охопити всі сфери застосування виробники випускають решітки різних конфігурацій - нерегульовані, регульовані, з фільтрами, різних форм та розмірів.
Але що конкретно здатне дати використання в якості основного матеріалу пластик?
Надзвичайна легкість дозволяє робити гравітаційні рещетки, які перекривають канал як тільки відключається витяжна вентиляція і зникає підпирає потік повітря. Більш того, навіть невисока швидкість повітряного потоку здатна виконувати свої функції.
Другою плюс такої решітки - стійкість до корозії, пластик не потребує додаткової обробки на відміну від сталі і може прослужити довше ніж алюміній.

Вентиляционные решетки пластиковые накладные

Всупереч усталеній думці сучасний пластик надзвичайно міцний і мало схильний до "вигорання", так що в решітка вентиляційна пластикова відмінно підходить для установки зовні будівлі.

Що стосується реального прикладу, то гравітаційна вентиляційна решітка SYSTEMAIR VK (Швеція) буде найзручнішим зразком для розгляду. Вона виконана з легкого ударостійкого пластику, випускається у всіх доступних на сьогоднішній день типорозмірах. І що не менш важливо, виконуючи по суті функцію зворотного клапана, така решітка коштує набагато дешевше, особливо відчутна різниця для каналів великих розмірів.

Якщо вас зацікавила дана продукція, значить, мова йде про створення системи вентиляції, а це саме те чим Альтер Ейр може вам допомогти. Великий досвід створення вентиляційних систем різної складності від проектування до монтажу та пуско-налагоджувальних робіт. Звернувшись до нас ви отримуєте оптимальне рішення в рамках вашого бюджету з гарантією якості і повним відповідністю нормам і вимогам.