Фільтр

Вентиляційні рещетки Systemair - всі можливі типорозміри та моделі

Ви вибрали
-
Systemair VK 70-40
ціна 10035грн
Systemair VK-12
ціна 598грн
Systemair VK-80
ціна 12228грн
Systemair VK 60-30
ціна 8706грн
Systemair VK 50-25
ціна 6911грн
Systemair VK 80-50
ціна 11065грн
Systemair VK-10
ціна 431грн
Systemair VK 60-35
ціна 9071грн
Systemair VK-20
ціна 1362грн
Systemair VK 50-30
ціна 7210грн
Systemair VK-56
ціна 5050грн
Systemair VK-40-20
ціна 6147грн
Systemair VK 100-50
ціна 12560грн
Systemair CVVX 400
ціна 9968грн
Systemair CVVX 250
ціна 5815грн
Systemair CVVX 500
ціна 14488грн
Systemair CVVX 315
ціна 7343грн
Systemair OVX-300
ціна 1595грн

Шведська компанія Systemair була заснована в 1974 році і з тих пір стала флагманом ринку вентиляції та кондиціонування повітря. Стрімкий розвиток фірми стало можливим завдяки успішній маркетинговій політиці і еталонному якості продукції. Сьогодні бренд Systemair пізнаваний і затребуваний в Європі, Північній Америці та Азії. Інноваційні технології, що впроваджуються компанією, роблять техніку Systemair унікальною, часто не має аналогів. Виробничі підприємства розташовані в Скандинавії, країнах Балтії, Східної та Центральної Європі, Північній Америці та Азії.


Свіжий і чисте повітря вкрай важливий для людини, як вдома, так і на роботі. Тому пристрої компанії Systemair, використовуючи новітні розробки, піклуються про Ваше здоров'я в квартирі та офісі, торговому центрі і готелі.
Вентиляційні решітки є важливим елементом системи вентиляції, який розподіляє потоки повітря і забезпечують попередній захист повітряного каналу. Дуже важливо, щоб решітка була виконана з якісних матеріалів, які роблять її стійкою до різних навантажень і несприятливому середовищі. Саме такими якостями відрізняються вентиляційні решітки Systemair, які характеризуються властивою для скандинавських виробників ефективністю і надійністю. А ретельно продуманий дизайн грат дозволяє їм з легкістю вписатися в будь-який інтер'єр.
Вентиляційні решітки Systemair діляться на кілька видів, але незалежно від серії гарантують чисте повітря і довгий термін експлуатації.

Systemair GSV - це приточно-витяжні решітки з регульованими жалюзі. Горизонтальні жалюзі відповідають розподіл повітря а вертикальні за дальність і ширину повітряного потоку. Встановлюються як на стіну так і безпосередньо до повітропроводу.
Systemair GAG - це вентиляційні решітки припливно-витяжної типу з зафіксованими (нерегульованими) лопатками. Відмінною рисою даної серії є зручність монтажу. Решітка може бути встановлена ​​на стіні, підвіконні або разом з повітророзподільної камерою PRG. Відмінний дизайн пристрою підійде будь-якому приміщенню. Systemair GAR - це витяжні решітки з зафіксованими лопатками. Дана серія відрізняється високою продуктивністю і економічністю. Вентиляційні решітки розраховані на великі обсяги роботи і до того ж можуть похвалитися низьким рівнем шуму. Монтуються на стіні, підвіконні або разом з повітророзподільної камерою PRG.
Systemair VK-12 - це вентиляційні решітки, які можуть працювати навіть при малих швидкостях повітря, що подається. Надміцний матеріал, з якого виготовлені решітки, робить їх стійкими до навантажень і вберігає від деформації.
Systemair CVVX - це вентиляційні решітки, які ефективно розділяють потоки зовнішнього і відпрацьованого повітря, не змішуючи їх. Також дана решітка підходить для роботи з рекуператорами. Матеріал виготовлення - оцинкована сталь, що гарантує надійність і довговічність.
Systemair OVX - це перетічними пристрій, який легко монтується на стіну будь-якої товщини. Безшумне в роботі, даний пристрій відрізняється надійністю і довговічністю, завдяки сталевому корпусу, пофарбованому порошковою фарбою.

Вентиляційні решітки Systemair поза всяких сумнівів є вдалим вибором, який допоможе зробити повітря у Вашому будинку чистіше і здоровіше. Дізнатися докладніше або проконсультуватися з нашими фахівцями можна за телефонами 0800330828.