Фільтр

Побутові вентилятори для мереж 12 Вольт

Ви вибрали
-
Настінний вентилятор Soler&Palau Silent 100 CZ 12V
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної Vortice M 100/4" A 12 V
Ціна по запиту
Soler&Palau Silent 100 CZ Silver 12V - вентилятор 12 вольт
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної Soler&Palau EDM-100S
ціна 1464грн
Вентилятор 12 вольт Вентс 100 ЛД ДО 12
ціна 1558грн
Вентилятор для ванної Vortice M 100/4" 12 V
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 561грн

Вентилятор 12 вольт призначений для організації витяжної вентиляції у ванних кімнатах і інших невеликих за розмірами приміщень з високим рівнем вологості. Такі пристрої нічим не гірше за вентилятори для ванної на 220 вольт, низьковольтні вентилятори в деяких аспектах навіть кращі, наприклад, в плані безпеки. Вентилятор для мереж 12 вольт – найбезпечніший прилад, так як напругу струму зведено до мінімуму. Для приміщень ванних кімнат ці показники як ніколи до речі, адже в кімнатах з підвищеною вологістю ризик травмуватися електричним струмом дуже високий.

Корпус і решітки цих вентиляторів виготовлений з найякісніших матеріалів (міцний АВЅ-пластик), який протистоїть агресивним впливам зовнішнього середовища. Крім того, в даному обладнанні передбачений клас захисту IPX2, тому якщо на вентилятор 12 вольт потраплять краплі води, це жодним чином не відобразиться на ефективності його роботи. 

Якісний та надійний вентилятор 12 вольт Soler&Palau Silent 100 CZ

Для підключення осьового вентилятора до електромережі передбачені спеціальні отвори на корпусі. Ці вентилятори призначені для мереж 12 вольт, тому для них потрібно пониження напруги мережі за допомогою трансформатора.

Ефективний вентилятор 12 вольт для ванної Vortice Punto M

У нас на сайті ви можете знайти вентилятори 12-вольт таких виробників:

 • Soler&Palau
 • Vortice
 • Вентс

Soler&Palau по праву вважаються найтихішими вентиляторами у світі. Компанія використовує тільки якісні матеріали, які відповідають усім європейським стандартам. Цінове позиціонування цієї продукції на сайті найвигідніше.

Vortice користуються великою популярністю на ринку завдяки високій іспанській якості всіх внутрішніх елементів та ефективній роботі протягом тривалого проміжку часу.

р для ванної Vortice Punto M" title="Вентилятор для ванної 12 Вольт Vortice Punto M" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" width="800" height="800" />

Осьовий вентилятор 12 вольт для ванної Вентс 100 ЛД К 12

Вентс – ефективні вентилятори українського виробництва, які відмінно зарекомендували себе у роботі в різних приміщеннях. При створенні цих пристроїв були передбачені якісні матеріали, а рівень шуму знижено до мінімуму.

Купити вентилятор 12 вольт ви можете в компанії Альтер Ейр за найбільш вигідною ціною в Україні. Наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати конкретну модель під ваші вимоги, а також організують оперативну доставку та монтаж, якщо в цьому є потреба.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.