Фільтр

Побутові вентилятори для мереж 12 Вольт

Ви вибрали
-
Настінний вентилятор Soler&Palau Silent 100 CZ 12V
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної Soler&Palau EDM-100S
ціна 1268грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Silver 12V - вентилятор 12 вольт
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної Vortice M 100/4" A 12 V
Ціна по запиту
Вентилятор 12 вольт Вентс 100 ЛД ДО 12
ціна 1442грн
Вентилятор для ванної Vortice M 100/4" 12 V
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 561грн

Вентилятор 12 вольт призначений для організації витяжної вентиляції у ванних кімнатах і інших невеликих за розмірами приміщень з високим рівнем вологості. Такі пристрої нічим не гірше за вентилятори для ванної на 220 вольт, низьковольтні вентилятори в деяких аспектах навіть кращі, наприклад, в плані безпеки. Вентилятор для мереж 12 вольт – найбезпечніший прилад, так як напругу струму зведено до мінімуму. Для приміщень ванних кімнат ці показники як ніколи до речі, адже в кімнатах з підвищеною вологістю ризик травмуватися електричним струмом дуже високий.

Корпус і решітки цих вентиляторів виготовлений з найякісніших матеріалів (міцний АВЅ-пластик), який протистоїть агресивним впливам зовнішнього середовища. Крім того, в даному обладнанні передбачений клас захисту IPX2, тому якщо на вентилятор 12 вольт потраплять краплі води, це жодним чином не відобразиться на ефективності його роботи. 

Якісний та надійний вентилятор 12 вольт Soler&Palau Silent 100 CZ

Для підключення осьового вентилятора до електромережі передбачені спеціальні отвори на корпусі. Ці вентилятори призначені для мереж 12 вольт, тому для них потрібно пониження напруги мережі за допомогою трансформатора.

Ефективний вентилятор 12 вольт для ванної Vortice Punto M

У нас на сайті ви можете знайти вентилятори 12-вольт таких виробників:

  • Soler&Palau
  • Vortice
  • Вентс

Soler&Palau по праву вважаються найтихішими вентиляторами у світі. Компанія використовує тільки якісні матеріали, які відповідають усім європейським стандартам. Цінове позиціонування цієї продукції на сайті найвигідніше.

Vortice користуються великою популярністю на ринку завдяки високій іспанській якості всіх внутрішніх елементів та ефективній роботі протягом тривалого проміжку часу.

р для ванної Vortice Punto M" title="Вентилятор для ванної 12 Вольт Vortice Punto M" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" width="800" height="800" />

Осьовий вентилятор 12 вольт для ванної Вентс 100 ЛД К 12

Вентс – ефективні вентилятори українського виробництва, які відмінно зарекомендували себе у роботі в різних приміщеннях. При створенні цих пристроїв були передбачені якісні матеріали, а рівень шуму знижено до мінімуму.

Купити вентилятор 12 вольт ви можете в компанії Альтер Ейр за найбільш вигідною ціною в Україні. Наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати конкретну модель під ваші вимоги, а також організують оперативну доставку та монтаж, якщо в цьому є потреба.