Фільтр

Вентилятори для ванної Helios

Ви вибрали
-
Helios ELS-GU
ціна 2190грн
Корпус Helios ELS-GUB
ціна 3568грн
Helios M1-120 NC
ціна 6569грн
Побутовий вентилятор Helios ELS-V 100/35
ціна 8492грн
Побутовий вентилятор Helios ELS-V 100
ціна 7851грн
Побутовий вентилятор Helios ELS-V 100/60/35
ціна 9026грн
Helios M1-100 NC
ціна 5554грн
Helios M1-120 F
ціна 7947грн
Витяжний вентилятор Helios M1-100
ціна 3515грн
Побутовий вентилятора Helios ELS-V 60/35
ціна 8758грн
Корпус Helios ELS-GUBA
ціна 3536грн
Осьовий вентилятор Helios M1-120
ціна 4999грн
Побутовий вентилятор Helios ELS-V 60
ціна 7851грн
Helios M1-100 F
ціна 6697грн
Helios M1-120 Р
ціна 7797грн
Helios M1-100 Р
ціна 6697грн
Витяжний вентилятор Helios ELS-V 100/60
ціна 8492грн
Німецька компанія Helios на ринку кліматичної техніки з 1961 року. За цей час вона зарекомендувала себе як виробник високоякісного вентиляційного обладнання. Компанія в своїй продукції використовує інноваційні технології, які дозволяють вдосконалити роботу пристрою для ефективного виконання своєї роботи. Асортимент німецького виробника включає широкий ряд: від побутових вентиляторів для видалення забрудненого повітря до припливно- витяжних установок з рекуперацією тепла.
В нашому магазині представлені вентилятори для ванної Helios, а саме: серії HELIOS М1 та HELIOS ELS-V.

СеріяHELIOS М1

Серія HELIOS М1 – це вентиляційне обладнання, в якому застосували новітні технологічні рішення й зробили побутовий вентилятор високоефективним приладом, який якісно виконує свою роботу. В серію входять моделі з різними функціональними можливостями.
Стандартна модель витяжного осьового вентилятора оснащена двома режимами, які дозволяють видаляти повітря об’ємом 75 та 90 м3 за одну годину.
Модель HELIOS M1-100 NC оснащена таймером, за допомогою якого встановлюється час активації пристрою після ввімкнення світла в приміщенні та тривалість роботи після вимкнення. Також таймер дозволяє налаштувати періодичність, з якою вмикатиметься вентилятор, таким чином автоматизувати роботу обладнання. Воно може запускатись кожні 8, 12 або 24 години.
Модель HELIOS М1-100 F оснащена датчиком вологості. Завдяки мікропроцесору, пристрій визначає з якою інтенсивністю підвищується рівень вологості в приміщенні та відповідно запускає вентилятор негайно (при швидкому підвищенні показника) або, коли значення перевищить максимально допустиме (при природньому, наприклад, коли працює пральна машина).
Модель HELIOS М1-100 P має датчик присутності. Обладнання активується, коли в приміщення заходить людина. При повторній фіксації руху інфрачервоним променем – вентилятор продовжує роботу на 6 хвилин.


Серія
HELIOS ELS-V

Серія HELIOS ELS-V характеризується такими перевагами як: безшумна робота, елегантний стиль та компактні розміри. Відцентровані витяжні вентилятори мають високу продуктивність (від 35 до 100 м3/год) та завдяки спеціальній крильчатці, здатні ефективно та без шуму виконувати роботу з будь-яким значенням тиску. Їх можна використовувати для видалення повітря в ванних кімнатах, санвузлах, гардеробних та коморах. Вони встановлюються на стіні та на стелі. Асинхронний двигун в вентиляторах оснащений кульковими підшипниками, які не потребують обслуговування та забезпечують безперебійну та надійну роботу.


Корпуси для вентиляторів HELIOS ELS-V

Для вентиляторів HELIOS ELS-V використовують корпуси HELIOS ELS-GU, ELS-GUВ, ELS-GUBA. Вони призначенні для прихованого монтажу в стіні та в стелі. Виготовлені корпуси з міцного пожежобезпечного пластику, який оснащений зворотним клапаном. Моделі ELS-GUВ и ELS-GUBA мають металеві патрубки для під’єднання до повітропроводів. Його можна розмістити з будь-якої сторони комплектуючого.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.