Фільтр

Вентилятори для ванної Soler&Palau (Іспанія)

Ви вибрали
-
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2770грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Soler&Palau SILENT-200 CZ DESIGN 3C
ціна 2557грн
Вентилятор зі стильним дизайном SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C
ціна 2514грн
Soler&Palau SILENT-100 CZ CHAMPAGNE DESIGN
ціна 2514грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN 3C
ціна 1962грн
Вентилятор для ванной S&P SILENT-100 CZ SILVER DESIGN
ціна 2325грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Ivory
ціна 1946грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ GREY DESIGN 4C
ціна 2514грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN BARCELONA
ціна 2994грн
Soler&Palau SILENT-200 CZ
ціна 2120грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ SILVER
ціна 1946грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1946грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ BLUE DESIGN 4C
ціна 2514грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HCM-150 N
ціна 3044грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-250 N HT
ціна 6929грн

Вже давно не секрет, що для комфортного перебування у ванній кімнаті або санвузлі необхідний не тільки приємний дизайн цього приміщення, відповідна сантехніка і зручне планування. Ще однією важливою умовою є оптимальний і здоровий мікроклімат. Для досягнення максимального комфорту потрібно контроль температури і вологості, так як її надлишок, по-перше, негативно впливає на самопочуття людини, а по-друге, приносить шкоду меблів і обробці приміщення. Як настінні вентилятори справляються з цією проблемою? На перший погляд ці пристрої просто циркулюють повітря по приміщенню.

Однак, це не зовсім так, адже настінні вентилятори - це потужні агрегати, які забирають з кімнати погане повітря, насичуючи приміщення киснем і свіжістю, регулюють рівень відносної вологості і усувають її надлишок, а отже - запобігають появі грибка і цвілі на стінах. Ці мікроорганізми небезпечні для людини і згубно впливають на нього, провокуючи виникнення інфекційних і алергічних захворювань. Тому ми рекомендуємо подбати про систему вентиляції цих приміщень заздалегідь і належним чином підійти до вибору настінного вентиляторів. Компанія Альтер Ейр звертає Вашу увагу на продукцію лідируючої компанії в цьому сегменті - Soler & Palau. Іспанська компанія Soler & Palau вже давно міцно закріпилася на світовому ринку як виробник якісних, довговічних і надійних настінних вентиляторів. Демократична ціна і високі показники ефективності - головні переваги її продукції. Soler & Palau випускає настінні вентилятори в різних серіях і комплектаціях, але об'єднує їх одне - всі вони однаково добре вирішують проблему поганого повітрообміну в ванних кімнатах і санвузлах.

Стандартна серія Soler & Palau Silent Standart

Цінуйте практичність і високу ефективність, а також не хочете переплачувати при покупці вентилятора у ванну? Тоді дана серія Soler & Palau Silent Standart настінних вентиляторів саме для Вас. З числа її достоїнств можна виділити наступні:
всі моделі працюють абсолютно безшумно
підходять для повітропроводів діаметром 100, 125 і 150 мм
можуть працювати до 30 тис. годин без виключення
оснащені зворотним клапаном для запобігання зворотного потрапляння відпрацьованого повітря в приміщення
обладнані кульковими підшипниками
можуть бути змонтовані в будь-якому положенні
Компанія Soler & Palau пропонує різні варіації і комплектацію настінних вентиляторів. Який з них вибрати - вирішувати Вам. Але в будь-якому випадку Ви можете бути впевнені, що отримуєте якісну продукцію світового виробника за доступною ціною.

Дизайнерська серія Soler & Palau Silent Design

Серія настінних вентиляторів Soler & Palau Silent Design - це набір тих же функцій, що і у стандартної серії, однак дані вентилятори ще й виконані в стильному дизайні. Тому якщо для Вас зовнішній вигляд обладнання, що буде встановлено в ванній кімнаті або санвузлі, стоїть на одному з перших місць, то вентилятори Soler & Palau Silent Design - оптимальний варіант. Передня сторона цих вентиляторів закрита оригінальної гладкою панеллю, а повітря забирається акуратно збоку. Це дозволяє їм бути практично непомітними, але не менш ефективно працювати. Вони можуть вити різних кольорів або поставлятися зі змінними смужками, які Ви можете на свій розсуд чергувати.

Настінні вентилятори Soler & Palau з додатковими функціями

Вам все ще недостатньо тільки високої продуктивності і дизайнерського виконання? Тоді компанія Soler & Palau пропонує Вам вентилятори з набором додаткових опцій: • серія R з таймером, за допомогою якого Ви можете встановити час затримки або виключення вентилятора за бажанням; • серія H з датчиком вологості, який допоможе відрегулювати необхідний рівень вологості для Вашого приміщення, що буде підтримуватися вентилятором. Максимум функцій, простота і зручність користування, і нескладне обслуговування - все це характерні риси вентиляторів Soler & Palau Silent. Створити комфорт в приміщенні тепер стало так легко!

Висновки

Настінні вентилятори Soler & Palau прекрасно підходять для вирішення проблеми поганого повітрообміну і підвищеної вологості в невеликих приміщеннях (ванних, санвузлах, гардеробних тощо.). Компанія Альтер Ейр пропонує повний асортимент моделей вентиляторів цього бренду за прийнятною ціною в Києві. Крім продажу, ми ще і якісно зробимо монтаж цього обладнання і Ви зможете насолоджуватися комфортом у Вашому домі довгі роки.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.