Фільтр

Внутрішні блоки кондиціонерів

-
Внутрішній блок Daikin FTXP25KV
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric серії MSZ-FH-VE
ціна 12886грн
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric серії MSZ-HJ-VA
ціна 7404грн
Внутрішній блок касетного кондиціонера daikin серії FCQG-F
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок настінного типу Daikin FTXL25JV
ціна 11785грн
Внутрішній блок Daikin FDXM50F
ціна 15511грн
Внутрішній блок кондиціонера Daikin серії FLXS
ціна 18760грн
Внутрішній блок Daikin серії FDXS
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF22VE3S
ціна 9071грн
Внутрішній блок спліт-системи касетного типу MT11AH.NU1R0 від LG
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок Daikin FTX25K
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок канального типу Daikin FDXM25F
ціна 12836грн
Внутрішній блок Daikin серії FFQ-C
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний внутрішній блок VRV-системи Daikin FXAQ
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок VRV-системи Mitsubishi Electric PEFY-P-VMR-E
Индивидуальный расчет стоимости
Інверторний внутрішній блок PM18SP.NSKR0
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок настінного типу Daikin FTXL35JV
ціна 13059грн
MA12AH1.NF1R0 внутрішній блок кондиціонера
Индивидуальный расчет стоимости

Мультиспліт системи. Особливості роботи

Якщо людина тільки збирається розібратися в даній темі, то починати слід з розбору основних питань:
 • Питання перше: чому більшість виробників не поставляє готові комплекти, що складаються із зовнішнього блоку плюс нн-е число внутрішніх?

Відповідь: набагато вигідніше виробляти широкий асортимент сумісного обладнання, адже споживачеві можуть знадобитися нестандартні рішення. Крім того, такий підхід дає можливість вибирати споживачеві з різних типів внутрішніх блоків в одній мульти-системі, адже завжди можуть виникнути специфічні вимоги за місцем установки.

 • Питання друге: чи може користувач в різних блоках спліт систем вибирати різні режими роботи (наприклад, один блок поставити на обігрів, а другий на охолодження)?
Відповідь: Ні, не може. Можна вибрати тільки охолодження або тільки обігрів, що обумовлено роботою компресора. Якщо вам потрібно обігрів в одному приміщенні при одноразовому охолодженні в іншому, то для цього потрібні більш дорогі мультизональні VRV-системи.
 • Питання третє: які взагалі переваги у мультіспліт систем над звичайними спліт-системами?

Відповідь: Один потужний зовнішній блок, замість великої їх кількості, спотворюють фасад будівлі.

Як здійснюється вибір блоків для мультиспліт-системи?Мультиспліт система в часному будинку

В першу чергу клієнт повинен визначитися:

 • скільки приміщень повинна обслужити система;
 • які площі цих приміщень;
 • які типи внутрішніх блоків він хоче побачити;
 • який бренд він віддає перевагу.

 • После этого инженерный отдел получает вводные данные с чертежами помещения и проводит расчёт требуемых мощностей внутренних блоков.">

Після цього інженерний відділ отримує ввідні дані з кресленнями приміщення і проводить розрахунок необхідних потужностей внутрішніх блоків. Згідно цих даних підбираються внутрішні блоки і зовнішній блок, відповідний заявленої потужності, кількості підключень, максимальну довжину фреонопровіда і перепадів висот. Після цього виконується проектний креслення з вичерпною інформацією для монтажної бригади. У проекті вже зазначено все необхідне обладнання і комплектуючі.

Як альтернативний варіант можлива покупка "готового" пакетного рішення. Вони укомплектовані з розрахунку на найпоширеніші, самі затребувані бажання і переваги споживачів. В даному випадку ви заздалегідь знаєте вартість обладнання і вам лише потрібно дати ввідні дані інженерного відділу, для того, щоб вони перевірили, чи дійсно конкретне рішення підходить для ваших приміщень. Після чого слід стандартна процедура - підготовка проекту, вже описана коротко вище..

Які внутрішні блоки випускаються для мультисистем?

Аналогічно типам звичайних спліт-систем, виробники кліматичної техніки випускають внутрішні блоки для мультиспліт-систем. У ряді випадків це можуть бути ті ж блоки, що і для класичних спліт-систем. Однак, є моделі, спроектовані спеціально для роботи в мультиспліт- і VRV-системах, що враховують особливості систем управління. Як приклад, це може бути можливість централізованого управління всією системою кондиціонування.

Типи внутрішніх блоків для мультиспліт системТипи внутрішніх блоків для мультіспліт систем:

 • Настінні - класичний форм-фактор, саме цей тип блоків в першу чергу асоціюється зі словом "кондиціонер". Як правило, це не тільки найпоширеніший тип внутрішніх блоків, а й найдешевший.
 • Канальні - як випливає з назви, вони монтуються в канали повітропроводів і мають при цьому всіма позитивними якостями канальних вентиляторів. Є можливість інтеграції з різними припливно-витяжними системами вентиляції і обладнанням (додаткові фільтри, вентилятори, калорифери). Використовуються повсюдно завдяки тихій роботі і компактності.
 • Касетні - найбільшу популярність вони отримали в закладах торговельної спрямованості - торгових центрах, магазинах, супермаркетах.Внутрішній блок займає стандартну площа однієї "касети" підвісної стелі.Завдяки можливості розміщення блоку щодо центру приміщення, а також спадного холод потоку вони охолоджують приміщення рівномірно, не викликаючи у відвідувачів дискомфорту.
 • Підстельові - як правило, встановлюються на стелі впритул до стіни. Завдяки своїй будові вони направляють потік повітря в горизонтальній площині безпосередньо під стелею. Найчастіше використовуються в специфічних приміщеннях - вузьких, але довгих кімнатах, де в повній мірі демонструють свої найкращі якості.
 • Підлогові/Підлогово-стельові (ми будемо розглядати це обладнання разом з-за його крайньої схожості). Внутрішні блоки підлогового типу зовні нагадують електричні конвектори і встановлюються в нижній частині стіни (можуть підвішуватися на кріплення, можуть ставитися на підлогу і фіксуватися). Напольно-стельові можна вважати універсальними в плані монтажу. Вони можуть виконувати функції як підстельового, так і підлогового внутрішнього блоку кондиціонера.
 • Колонні - такого типу внутрішніх блоків віддають перевагу власники комерційної нерухомості, де в силу обставин немає можливості (або не бажано) встановлювати блоки пристенного і підстельового монтажу. На вигляд схожий на тумбочку кондиціонер направляє повітряний потік вгору для підтримки інтенсивної конвекції повітря і його циркуляції. Крім цього, їх буде простіше демонтувати і встановлювати заново в нове місце.

Коротке резюме

Як ви можете переконатися, в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр є повний спектр обладнання для мультіспліт систем. Нашими фахівцями вже підготовлені типові рішення для спрощення вашого вибору. У нас є кваліфіковані інженери та досвідчені монтажники для того, щоб втілити в життя мультиспліт-систему будь-якого масштабу. З питань придбання обладнання ви можете звертатися за телефоном0800330828 або за допомогою форми інтернет-замовлення. Ми завжди готові йти на зустріч клієнтам.