Фільтр

Повітропроводи для систем вентиляції

-
Втулка для монтажу в стіну без обробки PP 45 RHK для Maico PP 45
ціна 2090грн
Втулка для монтажу довга PP 45 RHL для Maico PushPull
ціна 2865грн

Що таке повітроводи і навіщо вони потрібні?

Повітроводи є незамінними пристроями в системах вентиляції і кондиціонування. Вони являють собою систему труб, по яких рухається повітряний потік і розподіляється по приміщенню або витягується з нього на вулицю. Це може відбуватися як природним, так і примусовим способом.

Таким чином, повітропровід для витяжки або припливу повітря забезпечує переміщення повітряних мас між внутрішнім середовищем приміщення і зовнішньої.

Де використовуються повітроводи?

Повітроводи можуть застосовуватися не тільки в системах вентиляції, але і кондиціонування, осушення і зволоження, якщо ми говоримо про обладнання канального типу.

Матеріали виготовлення повітропроводів

Повітроводи для вентиляції виготовляють з міцних матеріалів, які стійкі до високих температур, перепадів тиску, впливу вологи та інших атмосферних чинників. Як правило, це оцинкована сталь, рідше - пластмаса або фольга високої міцності.

Типи повітропроводів

Залежно від конструкції і властивостей повітроводи бувають звичайними або гнучкими. Основна відмінність між цими двома категоріями полягає в здатності друге гнутися і приймати потрібну форму.

Гнучкі повітроводи

Гнучкі повітроводи для вентиляціїЯк можна зрозуміти з самого найменування, гнучкий повітропровід дуже пластичний і має властивість згинатися під будь-яким кутом. Саме ця особливість дозволяє використовувати їх навіть в приміщеннях зі складною плануванням і там, де немає можливості прокласти звичайний повітропровід.

У салоні кліматичної техніки Альтер Ейр представлені ізольовані і неізольовані гнучкі повітроводи. Вони мають ряд відмінностей в конструкції і сферах застосування.

Гнучкі неізольовані повітроводи

Це стандартні повітряні магістралі, які застосовуються в безлічі систем вентиляції, кондиціонування і повітряного опалення різного роду і ступеня складності. Неізольовані гнучкі повітроводи є гофрований рукав, вони виробляються з алюмінію або комбінації матеріалів, що дозволяють згинати дані пристосування на свій розсуд.

Гнучкі ізольовані повітроводи

Даний тип повітропроводів відрізняється від попередніх тим, що має шар тепло- і шумоизоляционного матеріалу. Така конструкція дозволяє зберегти тепло, яке є в переміщуваний повітрі, а також усунути непотрібний шум, який виникає при русі повітря по повітропроводу.

Повітроводи з оцинкованої сталі

Повітроводи стальні для вентиляціїПовітроводи зі сталі відрізняються довговічністю і надійністю. Вони виробляються з металу, якому не страшна висока вологість (а відповідно і корозія), скачки температур, механічних впливів та інших факторів, здатним зашкодити кліматичній системі. Купуючи повітроводи оцинковані у нас в компанії, ви економите кошти і отримуєте високоякісні комплектуючі, які будуть служити вам довго і без збоїв.

Залежно від форми перетину повітроводи діляться на круглі і прямокутні.

Круглі повітроводи

Це найпопулярніший і часто використовуваний тип повітропроводів і зараз ми пояснимо чому. По-перше, вони невибагливі в процесі монтажу - частини повітропроводів легко з'єднуються між собою, в той час як для прямокутних потрібно фланцеве з'єднання з ущільнювачем. По-друге, повітроводи круглого перетину мають кращі аеродинамічні характеристики, тому під час транспортування повітря його втрати зведені до мінімуму.

Прямокутні повітропроводи

Повітроводи прямокутні складніше в монтажі і вимагаю великих витрат на системи кріплення і з'єднань в порівнянні з попередніми, а також мають трохи гірше аеродинамічні характеристики. Але вони мають вагому перевагу - візуально прямокутні повітроводи виглядають більш красиво, тому якщо в приміщення головний акцент ставиться на візуальному ефекті, то безумовно прямокутні повітроводи виграють у круглих.

Існують також пластикові повітроводи, але ми їх не використовуємо, так як вони не дуже якісні і не витримують високих температур, тому ставлять під сумнів свою надійність.

Повітроводи від компанії Альтер Ейр

У нашому асортименті є різні діаметри повітроводів, починаючи від 80 і закінчуючи 710 мм. У нас в магазині ви можете повітроводи купити, а можете замовити загальний проект системи вентиляції з подальшим монтажем. Наші фахівці підберуть і підкажуть що і як треба, візьмуть на себе відповідальність за всі етапи реалізації вашої кліматичної системи. Подбайте про свій комфорт прямо зараз!