Розробка комерційних пропозицій

Розробка комерційних пропозицій
Об'єднання декількох систем
Надання документації про виконану роботу
Кваліфікована команда
Доступні ціни

Чому варто замовляти у нас?

​Кліматичне обладнання давно стало невід'ємною частиною нашого життя, а якісна реалізація іженерних систем, безперечно, є запорукою здоров'я. Проте варто пам'ятати, що мало просто купити техніку від відомого бренду, потрібно ще й правильно її встановити обладнання. Не кажучи вже про складні й комплексні проекти, де просто не обійтися без допомоги грамотних професіоналів.

Компанія Альтер Ейр вже майже 10 років успішно займається розробкою і супроводом проєктів. Ми обслуговуємо об'єкти будь-якої складності: квартири, приватні будинки, котеджі, офісні будівлі, ресторани, торгово-розважальні центри та багато іншого. Пропонуємо вашій увазі послугу розробки комерційної пропозиції, яка допоможе зробити співробітництво в рази ефективнішим і продуктивнішим.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Розрахунок за бюджетом

Варіанти комерційної пропозиції

 1. Бюджетний варіант – реалізація системи вентиляції/кондиціонування/опалення/осушення/альтернативної енергетики на недорогому, але якісному обладнанні – із зазначенням спеціальних цін на всі комплектуючі матеріали і обладнання, яке буде використосуватися.
 2. Стандартний варіант – система на якісному європейському чи японському обладнанні, яке відрізняється більш високою надійністю і продуктивністю. Вартість обладнання трохи більша, ніж у бюджетному варіанті, але споживання електроенергії та витрати на обслуговування істотно нижчі.
 3. Преміум-варіант – використовується для реалізації інженерних систем у приміщеннях елітного типу або з підвищеними вимогами до дизайну або шумових характеристик. Відмінною особливістю обладнання є висока ефективність, зовнішній вигляд, можливість інтеграції в систему "розумного" будинку і надзвичайна надійність.
Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи складання КП

Кілька простих кроків нашої співпраці з клієнтами
 • Діалог
 • Подання пропозиції
 • Розробка проєкту
 • Монтаж і пусконалагодження системи
01
Діалог

Діалог

У зручний для вас час, представники компанії зустрічаються з вами для отримання інформації про особливості приміщення і параметри бажаної системи (необхідність підтримання температури, очищення повітря, вентиляція – загальні питання). Оптимальним варіантом є спілкування в нашому офісі, де ви зможете ознайомитися зі зразками обладнання, особисто переконатися у його плюсах і мінусах.

02
Подання пропозиції

Подання пропозиції

Після з'ясування всіх подробиць і необхідних деталей, наші інженери в найкоротші терміни надають вам три варіанти комерційної пропозиції для реалізації вашої задачі: бюджетний, стандартний та преміум-варіант.

03
Розробка проєкту

Розробка проєкту

Якщо вас влаштовує підхід наших фахівців і цінова політика компанії, ви можете замовити послугу проєктування інженерних систем. Тоді наші фахівці здійснюють реалізацію проєкту "під ключ", що гарантує надійність всього проєкту і повну нашу відповідальність перед вами, як перед замовником. Проєктування інженерних систем включає в себе: 1. Розробку пакету креслень проєкту для оптимального розміщення всього використовуваного обладнання. 2. Складання специфікації на обладнання, надання декількох варіантів. 3. Підготовка всієї супровідної документації.

04
Монтаж і пусконалагодження системи

Монтаж і пусконалагодження системи

Нарешті останнім етапом є встановлення системи. Наші висококваліфіковані монтажники втілять в життя проект максимально швидко, не завдаючи вам зайвих незручностей.

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти - найкраще підтвердження нашого професіоналізму

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Замовте комерційну пропозицію

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні