Віконні кондиціонери: переваги та недоліки

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Науковцями доведено, що людина відчуває себе комфортно при певних мікрокліматичних параметрах у приміщенні. Забезпечити та підтримувати такі параметри здатні інженерні системи, одною з яких є система кондиціювання. 

Віконний кондиціонер зовні будинку
Віконний кондиціонер зовні будинку

Коли виникає питання покупки кондиціонера, пересічна людина постає перед складним вибором. Яким повинен бути кондиціонер? Які функції виконувати? Охолоджувати або ще й обігрівати? Бути мобільним або стаціонарним? Моноблоком або спліт-ситемою?

У цій статті розглянемо один із типів кондиціонерів – віконний. Хтось може сказати, що віконний кондиціонер - це минуле століття, але зауважимо, зараз він є найпопулярнішим у жителів Північної Америки. Для того, щоб не залежати від китайських і японських виробників, там побудовано не один завод для виробництва кондиціонерів віконного типу.

Можливо, деяким людям саме кондиціонер віконного типу здасться оптимальним варіантом вирішення їх проблеми охолодження і вентиляції. Отже, давайте спробуємо розібратися в перевагах і недоліках даного типу кондиціонера. Для початку визначимо, що ж із себе представляє віконний кондиціонер.

Насамперед, це - моноблок, що вмонтовується у вікно або стіну, що поєднує в собі компресор, конденсатор і випарник.

Переваги віконного кондиціонера

Віконний кондиціонер всередині будинку
Віконний кондиціонер всередині будинку

Однією з головних переваг віконного кондиціонера є невисока ціна, що робить його доступним практично для будь-якого споживача. Також людей приваблює його високофункціональність, максимально можливий ККД, ефект припливної вентиляції, висока холодопродуктивність (від 1.5 до 6 кВт). Він може стати незамінним у невеликій квартирі або офісному приміщенні. Легкість монтажу і подальше обслуговування такого кондиціонера не вимагає спеціальних знань і дорогих інструментів, тому з цим може впорається будь-хто, але ми рекомендуємо довірити встановлення пристрою професіоналам.

При монтажі, спеціалісти враховують всі нюанси, перш за все не допустять перекосу і виникнення щілин. Під час подальшої експлутації ви можете самостійно чистити фільтри, протирати жалюзі, як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку, тим самим забезпечуючи собі абсолютний контроль за чистотою повітря у вашому приміщенні. Відсутність в магістралі рознімних з'єднань не допустить витоку фреону і забезпечить тривалий термін експлуатації. Як ви зрозуміли,  переваг багато, але варто зазначити і недоліки.

Підберіть для себе віконний кондиціонер

Недоліки віконного кондиціонера

Одним з найголовніших недоліків віконного кондиціонера є досить високий рівень шуму. Коли кондиціонер вмонтований у віконний блок - це скорочує площу віконного отвору і зменшує рівень освітленості в приміщенні. Якщо з першим недоліком вже навчилися боротися такі виробники, як Panasonic, LG і Midea, створивши особливий режим і знизивши рівень робочого шуму до 41 дБ, то з другим недоліком поки що ніхто не впорався.

У підсумку можна сказати наступне: прогрес не стоїть на місці! Віконні кондиціонери постійно модифікуються і вдосконалюються, займаючи стабільну нішу на ринку кліматичної техніки економ-класу.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні