Вентилятори з коротким патрубком

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Вентилятори стали невід'ємною частиною кожного сучасного будинку та квартири. Це обумовлено тим, що все більше людей стикаються з проблемами підвищеної вологості в будинку, особливо у ванних кімнатах та санвузлах, оскільки в цих зонах розміщення вікон не передбачається.

Витяжні вентилятори призначені для видалення забрудненого повітря з приміщення, також вони з легкістю впораються з усуненням підвищеної вологи у будинках/квартирах та видаленням різних запахів.

Вентилятори бувають різних видів, форм, з різними функціональними доповненнями у вигляді таймерів, зворотних клапанів, датчиків вологості, руху тощо. Але всі вони спрямовані на одне – видалення відпрацьованого повітря, пилу та вологи з приміщень.Якщо говорити про вентилятори з коротким патрубком, то вони найчастіше запитуються, якщо, наприклад, у повітроводі недостатньо місця або замовник не передбачає великий опуск стель. У даних випадках вам варто звернути увагу на короткі вентилятори, їх з легкістю можна розмістити у мінімальній відстані між стелею та гіпсокартоном.

Існує кілька видів для монтажу вентиляторів:

  • настінний – монтується безпосередньо у повітропровід, кріпиться спеціальними шурупами;
  • стельовий – вимагає мінімального опуску стель, а за рахунок стельового розміщення рівень шуму скорочується.

Вентилятори з короткими патрубками прості в установці. Монтаж патрубка здійснюється безпосередньо у шахті повітропроводу за допомогою спеціальних шурупів. Візуально помітною залишається лише зовнішня декоративна панель або решітка.
Вентилятор з коротким патрубком

В Альтер Ейр представлені наступні моделі вентиляторів з коротким патрубком.

  • Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN – вентилятор осьового типу з коротким патрубком – 84.6 мм., високопродуктивний – 85 м3/год. Техніка виконана у білому кольорі, має термозахист, міцну декор панель, рівень звукового тиску – до 26.5 дБа, а також зворотний клапан.
  • Soler&Palau SILENT-100 CZ – вентилятор від іспанського виробника, довжина патрубка – 84.6 мм, призначений для невеликих приміщень: ванних, санвузлів, гардеробних тощо. Рівень шуму – 26.5, монтаж – настінний/стельовий, передбачений зворотний клапан для запобігання потрапляння відпрацьованого повітря у приміщення. На відміну від SILENT-100 CZ DESIGN не має зовнішньої панелі, передбачена лише решітка.
  • Vortice Punto Filo MF 100/4 – осьовий витяжний вентилятор для ванної, короткий з гратами, довжина патрубка 60 мм, колір – білий, монтаж – настінний/стельовий, передбачений зворотний клапан, звуковий тиск – 31 дБа.
  • Vortice PUNTO EVO ME 100/4 – вентилятор для видалення відпрацьованого повітря на кулькопідшипниках молочного кольору, довжина патрубка 60 мм, максимальний рівень шуму до 47.4 дБа.
  • Vortice Punto Four MFO 100/4 – вентилятор для побутового застосування зі зворотним клапаном та зовнішньою декор. панеллою, короткий патрубок – 60 мм (довжина), ступінь захисту IPX4, рівень шуму до 31,5 дБа.
  • Helios 100 M1 – витяжний вентилятор неглибокий від німецького виробника, осьовий, довжина патрубка 52 мм. Має двигун на кулькопідшипник, зворотний клапан, ступінь захисту IP45, мінімальний рівень шуму 25/30 дБа.
ПОТРІБЕН ВЕНТИЛЯТОР З КОРОТКИМ ПАТРУБКОМ? КЛІКАЙТЕ!


Плануєте придбати витяжний вентилятор для ванної з коротким патрубком? Звертайтеся до наших фахівців, ми з радістю допоможемо підібрати обладнання з урахуванням всіх ваших побажань. За консультацією та іншими технічними питаннями звертайтесь до наших консультантів за номером
0-800-33-08-28.

Відгуки