Фільтр

Монтаж систем опалення

Компанія Альтер Ейр займається монтажем всіх видів опалювального обладнання для квартир, приватних будинків і бізнесу. Наші монтажні бригади мають великий досвід роботи по установці і проведенню пусконалагоджувальних робіт всіх видів котлів (газових, твердопаливних, електричних), (геліотермальних) сонячних систем опалення, теплових насосів, теплої підлоги і теплових завіс.

Встановлення опалення в квартирі, будинку або підприємстві - для нас це просто, ви можете замовити проект опалення, все необхідне обладнання і монтаж в одній компанії і бути впевненим в тому, що отримаєте відмінний результат. Це гарантують відповідальні виконавці та повний контроль відповідності проектної документації на всіх етапах роботи командою інженерів.

Тип инженерной системы
 

Сучасні реалії дуже сильно змінили уявлення українців про те, яким має бути опалення в будинку. Індивідуальне опалення перестало бути тільки для «приватного сектора» і є нормою для сучасних багатоквартирних будинків. Але відмінності полягають не тільки в тому, як розширився асортимент котлів опалення та сфера їх застосування. Тепер опалювальна система повинна бути не просто ефективною і надійною, а й повинна працювати економічно. Для того, що б існував оптимальний баланс між комфортним мікрокліматом і низьким споживанням енергоносіїв ,система повинна бути не тільки грамотно спроектована, а й змонтована без єдиної вади.
Компанія Альтер Ейр пропонує послуги з професійного монтажу котлів, теплових насосів, сонячних колекторів, теплових завіс, водонагрівачів, теплої підлоги і іншого устаткування.

Монтаж системи опалення

Монтаж системи опалення будинку чи квартири - процес досить складний і копіткий, адже він вимагає чіткого слідування проектній документації та професійного підходу.

Ключовим етапом в цьому питанні є обв'язка котла. Її якість гарантує довгий термін роботи обладнання, адже помилка монтажника в подальшому може коштувати дуже дорого. Передчасний вихід з ладу обладнання в холодну зиму - далеко не найсумніший варіант. Особливо небезпечні помилки для твердопаливного котла, чий вихід з ладу може спричинити вибух і пожежу.

Один з важливих чинників роботи опалювальної системи, цене тількиякіснопорахованітепловівтратиіпроектнадокументація,а йпрофесійниймонтаж. Так при монтажі теплої підлоги важливо правильне розміщення труб, укладання теплоізоляції, відповідність товщини і якості покриття. Недобросовісний монтаж опалення призводить до того, що тепло розсіюється неефективно, не даючи потрібного рівня комфорту.

Так само важливо проведення опресовування системи, що дає гарантію герметичності, а отже і безаварійності роботи.

Сучасні системи опалення — комплексний підхід

Важливо відзначити, що монтаж системи опалення тісно пов'язаний з водопостачанням, оскільки двоконтурний опалювальний котел може використовуватися і для гарячого водопостачання. Це раціонально, з урахуванням того, що в цих же цілях можна використовувати, особливо в літню пору, систему з вакуумними сонячними колекторами. Таким чином клієнт отримує додаткове джерело тепла, що не споживає газу або твердого палива.
Крім «сонячного опалення» може бути використаний тепловий насос, який, споживаючи мінімум електроенергії,  в холодну пору року може служити для опалення, а в теплу пору працювати як система кондиціонування повітря.
У той же час розподіл тепла в будинку може бути реалізовано не тільки традиційними настінними радіаторами, але і системою теплої підлоги чи внутрішньопідлоговими конвекторами.
Таким чином монтаж опалення будинку передбачає досить багато робіт різного плану, що вимагають від працівника хорошого знання найрізноманітнішої техніки.

Профессиональный монтаж системы отопления

Обв'язка котельні

Складові більшості котелень:

 1. Котел (газовий, твердопаливний або електричний);
 2. Тепловий насос;
 3. Гідравлична стрілка, розподільчий колектор;
 4. Насосні групи.
 5. Розширювальнібаки.
 6. БакиГВП.
 7. Запірнаарматураіт.д.

У сучасному світі існує чимало котлів з різними модифікаціями і способами монтажу. У кожного типу котла є своя специфіка роботи, є і особливості властиві різним виробникам. Тому подібні роботи вимагають досвідченого фахівця, що добре розбирається в обладнанні. Так, наприклад, монтаж опалення на базі конденсаційного газового котла передбачає встановлення дренажної системи, яка буде відводити конденсат і тим самим перешкоджати його накопичення на теплообміннику.

Якщо мова йде про приватний будинок, то доцільніше встановити котел біля зовнішньої стіни для зручного видалення продуктів згоряння через димохід. На введенні води в котел необхідно ставити фільтри попереднього очищення, щоб продовжити роботу його теплообмінника і циркуляційного насоса. Для швидкої заміни фільтрів і насоса (в разі його поломки) необхідно монтувати запірні крани (американки).

Гідравлічна стрілка монтується на стіну, вона необхідна для здійснення гідравлічного балансування між котельним контуром і споживчим (система ГВП).

Розподільчий колектор монтується безпосередньо після гідравлічної стрілки, або, якщо її немає, після джерела тепла.

Тепловий насос буває трьох типів:

 • Повітря-повітря;
 • Повітря-вода;
 • Вода-вода.

Залежно від інших видів джерела тепла, теплові насоси відрізняються своєю продуктивністю. Адже на кожен витрачений 1 кВт електроенергії ТН "повітря - вода" видає в середньому 3 кВт, а ТН "грунрт - вода" близько 4-5 кВт тепла.

В основному, ці теплові насоси відрізняються способом монтажу. Найважчим є тепловий насос «вода-вода», адже для його установки необхідно зробити багато земельних робіт для установки ґрунтових колекторів. Чим більше потужність насоса, тим більше необхідно здійснювати земельних робіт.

Всі вони складаються із зовнішнього блоку (випарника) і внутрішнього (конденсатора).

Монтаж бойлера

Електричний бойлер – ефективний пристрій забезпечення подачі гарячої води, встановлення здійснюється через підключення до системи загального водопостачання. Найчастіше дані агрегати використовуються в житлових приміщеннях, так як вони просто встановлюються без будь-яких дозвільних документів, доступні в ціні, а також ефективні та надійні в роботі. В остаточному підсумку купити і встановити бойлер набагато вигідніше ніж платити за завищеними тарифами на гарячу воду, при цьому маючи часті перебої з її постачанням, особливо в літню пору. Також електричний бойлер або газова колонка встановлюються в тих випадках, коли в системі опалення використаний одноконтурний котел. 

Монтаж бойлера складається з декількох етапів:

 1. Спочатку фахівці розглядають особливості об'єкта, прораховують вартість такої установки і підбирають необхідне обладнання;
 2. Далі відбувається безпосередня установка бойлера;
 3. Встановлюється зворотний клапан;
 4. Монтуються крани;
 5. Підключення водонагрівача до мережі.

Вартість установки бойлера – від 400 грн. Все залежить від типу водонагрівача, місця його розміщення, наявності прокладених комунікацій і т.д.

Монтаж теплових завіс

Монтаж теплових завіс

Теплові завіси - сучасне кліматичне обладнання, яке створене для збереження і утримання тепла в приміщенні за рахунок створення перешкоди для потрапляння холодного повітря всередину приміщення. Теплові завіси можна побачити на вході в магазини, лікарні, на авто або залізничних вокзалах, в аеропортах. За способом встановлення теплові завіси можуть бути:

 • вертикальними;
 • горизонтальними. 

Монтаж теплових завіс передбачає підведення електроживлення, установку кріпильних елементів і пряму лінію самої теплової завіси. Теплові завіси бувають двох видів:

 • електричні;
 • водяні.

Установка другої складніша, тому що вона передбачає підведення води до місця монтажу. Ціна залежить від типу завіси (електрична, водяна), місця його розміщення, наявності прокладених комунікацій і т.д.

Висновки

На закінчення варто зазначити, що компанія Альтер Ейр пропонує широкий модельний ряд різного опалювального обладнання, а також здійснює його проектування і монтаж, грунтуючись на ваші індивідуальні вимоги і побажання. Довірте монтаж опалення досвіду і знанням фахівців нашої компанії і ви будете насолоджуватися злагодженою і ефективною його роботою протягом довгих років.

Команда Альтер Ейр реалізує по Україні і зокрема в Київ опалення для будинку, щоб у вашій оселі була завжди комфортна температура.