Фільтр

Настінні кондиціонери Mitsubishi Electric - комфортна погода в будинку в будь-який час року

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-DM25VA/MUZ-DM25VA
ціна 18473грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ35VA/MUZ-HJ35VA
ціна 20991грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ25VA/MUZ-HJ25VA
ціна 17539грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ50VA/MUZ-HJ50VA
ціна 30015грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE
ціна 25970грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGW-E1/MUZ-LN50VGHZ-ER1
ціна 74515грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric PKA-RP100KAL/PUHZ-ZRP100VKA
ціна 215117грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3B/MUZ-EF50VE
ціна 50469грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF35VE3W/MUZ-EF35VE
ціна 33749грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN35VGV-E1/MUZ-LN35VGHZ-ER1
ціна 55844грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF42VE/MUZ-SF42VE
ціна 38587грн
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-AP35VGKMUZ-AP35VG
ціна 34428грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGR-E1/MUZ-LN25VGHZ-ER1
ціна 45914грн
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-HR50VFMUZ-HR50VF
ціна 30015грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric PKA-RP35HAL/PUHZ-ZRP35VKA
ціна 130218грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-EF42VE3W/MUZ-EF42VE
ціна 43057грн
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-HR35VFMUZ-HR35VF
ціна 22009грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE
ціна 46395грн

Японський бренд кондиціонерів і спліт-систем Mitsubishi Electric займає впевнені лідерські позиції на ринку не тільки України, але і всього світу. І це не дивно: таким рівнем якості і продуктивності мало хто з аналогічних торгових марок може похвалитися. Високотехнологічні інноваційні кондиціонери Mitsubishi Electric вражають своїм різноманіттям функцій, довговічністю, різноманітністю форм і кольору.

У чому секрет успіху компанії Mitsubishi?

Справа в тому, що вона ніколи не стоїть на місці: слідом за черговий розробкою тут же йде наступна, компанія завжди на кілька кроків попереду своїх конкурентів. Mitsubishi Electric робить свої кондиціонери максимально адаптованими під потреби покупця, за рахунок чого вони придбали таку велику популярність.
Найчастіше покупці віддають перевагу настінним моделей кондиціонерів Mitsubishi Electric. Вони практичні, універсальні, прекрасно підходять під інтер'єр, працюють ефективно і економлять енергію. Їх можна використовувати в самих різних варіаціях спліт, мульти-спліт і мультизональних систем кондиціонування.
Настінні кондиціонери Mitsubishi Electric випускаються в декількох серіях в залежності від призначення, потужності та інших технічних параметрів:

Mitsubishi Electric серії MSC

Працюючи в двох режимах (охолодження та обігрів), настінні кондиціонери Mitsubishi Electric серії MSC забезпечують надходження в кімнату чистого, свіжого, а головне – повністю очищеного і безпечного для здоров'я повітря.
Кондиціонери виготовлені з високоміцного пластику, корпус легко піддається сервісу та чищенні. Низькі шумові характеристики дозволяють використовувати Mitsubishi Electric MSC навіть вночі, і вони гарантовано не потривожать Ваш сон. Це кондиціонери з інверторним управлінням, яке допомагає економити на 35% менше електроенергії. Компактні розміри дозволять встановити настінний кондиціонер серії MSC навіть в малогабаритному приміщенні, і він не з'їсть багато простору.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Mitsubishi Electric серії MSZ

Дана серія представлена як бюджетними моделями, так і надпотужними кондиціонерами, виконують функцію теплового насоса. Інверторна система настінних моделей Mitsubishi Electric серії MSZ забезпечує максимально швидке охолодження або підігрів кімнатного повітря до потрібної температури, що істотно знижує витрати. Таймер, яким обладнані настінні кондиціонери цієї серії, може підтримувати запрограмований Вами кліматичний режим до 12 годин безперервно. Частково ці кондиціонери виконують функції системи вентиляції, працюючи з підмішуванням свіжого повітря. Така додаткова перевага дозволяє насичувати приміщення ще більшою кількістю кисню і відповідно – поліпшувати самопочуття знаходяться в ньому людей.


Особливої уваги заслуговують кондиціонери Mitsubishi Electric MSZ ZUBADAN, аналогів яким важко знайти серед інших виробників. По-перше, вони здатні не тільки охолоджувати, але і обігрівати приміщення, при цьому їх можна використовувати навіть у люті морози, коли температура опускається до -25 градусів. По суті це повноцінний опалювальний агрегат. Mitsubishi Electric ZUBADAN обладнаний системою очищення повітря під назвою Dual Plasma, яка за лічені хвилини видаляє не тільки пил, мікрочастинки, бактерії, алергени, а навіть небезпечні хімічні речовини, що іноді потрапляють у повітря. Незважаючи на свою високу вартість, ці установки дозволяють повністю контролювати і підтримувати оптимальні показники мікроклімату у Вашому приміщенні.

Дизайнерська серія настінних кондиціонерів Mitsubishi ElectricДля тих, хто в кліматичній техніці (зокрема – в кондиціонерах) цінувати не тільки технічні характеристики, але і зовнішній вигляд, Mitsubishi Electric розробила спеціальну дизайнерську серію настінних кондиціонерів. За неперевершене стильне виконання ці кондиціонери удостоєні міжнародної премії в галузі дизайну товарів. Mitsubishi Electric випускає їх в трьох кольорах – класичному білому, елегантному сірому і вишуканому чорному. При цьому дані кондиціонери не втратили своїх високих показників ефективності та потужності. Вони так само, як і інші моделі, мають інверторне керування, багаторівневу систему очищення повітря за допомогою нано-фільтрів, функцію іонізації, AutoRestart.

Щоб підібрати один з настінних кондиціонерів бренду Mitsubishi Electric, звертайтеся до професіоналів Альтер Ейр, і ми з радістю зможемо знайти оптимальний варіант для Вашого будинку. Купуючи кондиціонери Mitsubishi Electric у нас, Ви отримуєте якісну сертифіковану продукцію, економите кошти, а також маєте можливість замовити монтаж та сервіс придбаного обладнання.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ