Енергозберігаюча вентиляція для житлової квартири (Таджикистан)

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Адреса об'єкта:19 мкр. будинок 39, м Худжанд, Республіка Таджикистан


Специфіка об'єкта: квартира площею 185 м2.

 Поставлені завдання:
 1. Виконати проект вентиляції, кондиціонування і централізованого зволоження для квартири площею 185 м2. Проектні рішення поєднати з дизайн-проектом. Конструюючи системи, врахувати наявність великої кількості несучих балок (ригелів).
 2. Передбачити розрахунок системи кондиціонування на параметри: + 45 °C - для літа і -15 °С - для зими. Розрахункові параметри затребувані замовником.
 3. Передбачити розрахунок системи вентиляції на максимальне завантаження - 20 осіб.Результат виконаної роботи:

Компанії Альтер Ейр надійшло замовлення на проектування вентиляції у квартирі в Таджикистані. Разом з вентиляцією розроблялися також системи кондиціонування і зволоження повітря. Реалізація даних кліматичних систем ускладнювалася специфічною конструкцією в квартирі - наявність великої кількості несучих балок.

Вентиляція у житловій квартирі в Таджикистані здійснюється на основі поділу на зони - "чисту" (спальні, вітальні) і "брудну" (ванні, санвузли, гардеробні). Згідно з таким розподілом, припливна вентиляція організована в спальні зони і вітальню. Видалення забрудненого повітря (витяжна вентиляція) відбувається за допомогою побутових витяжних вентиляторів Maico ER з опцією нерегульованого таймера VZ - частково з «чистих зон» і активним чином з кухні, комори і гардеробної. Таким чином з квартири видаляються брудне повітря і неприємні запахи.

План жилой квартиры

За допомогою лінійних прихованих щілинних дифузорів серії LOOK фірми MADEL здійснюється розподіл повітря в квартирі. Дане обладнання монтується у спеціальні адаптери - пленум-бокси, які розроблені спеціально під об'єкт. Таким чином опуск стель залишився мінімальним. Для створення красивих цілісних щілин без розривів, пленум-бокси для системи вентиляції виконані в одній конструкції з пленум-боксами під систему кондиціонування.

Проект вентиляції безпосередньо переплітається з дизайн-проектом. Складнощі з конструюванням з'явились, коли виникла необхідність приховати повітроводи, які проходять під балками. Для вирішення даної проблеми, траєкторія повітропроводів виконувалася по периметру приміщень. Місця проходів виконані з максимальним притисненням до конструкції балки з використанням статичних камер для зменшення динамічних втрат тиску і, таким чином зберігається безшумність системи.


Наші останні проектиОбладнання, що використовується для організації системи вентиляції:

 • ПВУ Maico WS 470 KB з рекуперацією тепла (високоефективний перекрестноточний пластинчастий рекуператор), калорифер попереднього нагріву 1,8 кВт, продуктивністю 470 м³ / год - німецької компанії Maico;
 • щілинні дифузори серії LOOK фірми MADEL;
 • витяжні вентилятори Maico серії ER з опцією нерегульованого таймера VZ (3 шт.)

Вибір такого обладнання ґрунтується на його ефективності та економічності. Німецька якість від компанії Maico гарантує тривалу роботу з високим показником продуктивності. Рекуператор тепла, яким комплектується установка WS 470 KB, дозволяє заощадити на витратах на опаленні приміщення. Принцип його роботи заснований на тому, що тепло з повітря, що видаляється використовується повторно, гріючи припливний потік.
Щілинні дифузори LOOK фірми MADEL вибиралися згідно з дизайном квартири. Вони є максимально непомітними і легко вписуються в інтер'єр. Такий мінімалізм ні в якому разі не зменшує їх ефективність - якісне розсіювання повітря, яке допомагає уникнути утворення протягів, шуму чи дискомфорту іншого роду.

Внутрішній блок однопоточного касетного типу Дайкін
Внутрішній підстельовий блок від системи кондиціонування Дайкін (однопотоковий касетний тип)

Реалізація системи кондиціонування (охолодження / нагрів) здійснюється за допомогою VRV-системи фірми Daikin (Японія) з канальними блоками і щілинними касетними блоками (у вітальні):

 • FXDQ (для кухні, кімнати відпочинку та господарської спальні);
 • FXSQ (для двох спалень дітей);
 • FXKQ (для «урочистої вітальні»).

Дані блоки встановлюються під стелями в суміжних з обслуговуваними зонами приміщення (санвузли, гардеробна, коридор).

Монтаж зовнішнього блоку VRV-системи "RXYSQ10TY1" відбувається у спеціально відведеному місці на задньому фасаді будівлі будинку (місце, надане забудовником) зі зручним доступом для обслуговування.

Внешний блок кондиционера Таджикистан

Зовнішній блок системи кондиціонування, встановлений на фасаді


Рівномірна подача повітряних потоків здійснюється через приховані лінійні дифузори. А для оптимізації рівня вологості був застосований централізований канальний зволожувач повітря Condair CP3mini PD4. Зволоження повітря відбувається через повітряний канал. Таким чином вдалось інтегрувати систему зволоження у канальну вентиляцію. Таке рішення гарантує максимальну ефективність системи і забезпечення оптимального рівня вологості у кожній зоні.

План объекта

Обладнання, що використовується для організації системи кондиціонування:

 • VRV-система Daikin з чотирма канальними блоками (FXDQ25A3 - 1 шт., FXSQ40A - 1 шт., FXDQ32A3 - 1 шт., FXDQ63A3 - 1 шт.);
 • Щілинні касетні блоки (FXKQ40MA - 2 шт.).

 

Тривалість роботи:

Проект виконаний протягом 30 робочих днів.

Узгодження проекту - близько 5 робочих днів.

Альтер Ейр пропонує проектування систем вентиляції в Таджикистані з урахуванням всіх параметрів будівлі, приміщень, клімату і кількості мешканців. Системи вентиляції, кондиціонування і зволоження канального типу вимагають детальних розрахунків, аби забезпечити максимальну ефективність, економність, а також уникнути негативних наслідків у вигляді протягів, високого рівня шуму, протікань в системі або збоїв у роботі. Монтаж вентиляції в квартирі в Таджикистані був можливий навіть з урахуванням всіх моментів, що доводить - реалізація кліматичних систем можлива на об'єктах будь-якої складності.
Щоб отримати професійну консультацію від інженерів Альтер Ейр, телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті alterair.ua

Відгуки