Фільтр

Системи зволоження і очищення повітря

У даному розділі представлена ​​інформація про різні системи зволоження квартир, котеджів, підприємств. Крім простих зволожувачів повітря існують також системи, які проектуються у комплексі з вентиляцією та внутрішніми інженерними системами. Таке обладнання вбудовується безпосередньо в систему вентиляції або стаціонарні системи зволоження повітря і за допомогою автоматики підтримує ступінь вологості повітря на оптимальному рівні.
Тип объекта
Тип инженерной системы
Тип системы
Тип помещения
Тип установки
 

Зволоження повітря в побутових умовах

Зволоження повітря у квартирі відіграє велику роль для комфортного мікроклімату будь-якого приміщення, адже, як відомо, для нормальної життєдіяльності і самопочуття людини, вологість повітря у приміщенні повинна становити 50-60%, а без використання зволожувачів такого результату досягти неможливо.

Увлажнители воздуха премиум-классаНайппростіший і доступний спосіб зволожити повітря в невеликому приміщенні – застосувати побутовий зволожувач, а ще краще мийку повітря. Вони бувають різних типів і модифікацій, що відрізняються дизайном, призначенням, додатковими функціями і способом управління.

Виділимо такі види зволожувачів повітря:

 • зволожувач повітря для дитячої;
 • парові зволожувачі;
 • традиційні зволожувачі;
 • ультразвукові зволожувачі;
 • мийки повітря.

Залежно від моделі пристрої можуть виконувати функцію:

 • ароматизації,
 • іонізації,
 • очищення повітря.

У магазині Альтер Ейр ви можете придбати зволожувачі повітря таких виробників, як: Air-o-Swiss, Ballu, Boneco, Cooper&Hunter, Electrolux, MaxCan, Neoclima, SmartWay, Valore, Vitek, Water House, Wild Wind.

Системи зволоження повітря для будинків, квартир і напівпромислових об'єктів

Існує два основних методи зволоження повітря:

 • ізотермічний (парозволоження),
 • адіабатичний.

Для того, щоб вода з рідкого агрегатного стану перетворилася в пар потрібна певна кількість теплоти. При ізотермічному способі зволоження температура зволоженого повітря не змінюється, а при адіабатичному – знижується на кілька градусів. Адіабатичне зволоження повітря застосовується на великих промислових об'єктах (цехах, заводах, фабриках, комбінатах), а парозволоження ефективно реалізовувати в будинках, великих квартирах, адміністративних і офісних приміщеннях.

Ізотермічне зволоження повітря має свої переваги:

 • можливість точно регулювати його продуктивність;
 • помірні вимоги до якості води;
 • можна застосовувати у приміщеннях з особливими умовами гігієни (лікарні, клініки, лабораторії, хімічна та фармацевтична промисловість).

При організації системи зволоження повітря враховуйте, що на перетворення 1 літра води в годину необхідно затратити 750 Вт електроенергії.

Канальные увлажнители воздуха Condair CP3 и Condair CP3 miniКанальні зволожувачі повітря дозволяють інтегрувати процес зволоження безпосередньо в систему вентиляції, що забезпечує комплексне регулювання клімату в будь-якому приміщенні. Таке обладнання найчастіше використовується у великих промислових і адміністративних приміщеннях. Вартість пристрою канального типу для зволоження повітря залежить, насамперед, від її продуктивності, модифікації і виробника обладнання.

Якщо вас цікавить питання канального зволоження повітря квартири або будинку – рекомендуємо ознайомитися з типовим рішенням "Канальне зволоження повітря для будинку або квартири". Для обробки повітря в невеликих приміщеннях рекомендовано застосовувати компактний зволожувач Condair CP3 mini. Його переваги полягають у:

 • лаконічно продуманому дизайні і відповідно найвищих технічних вимогах;
 • економії на експлуатаційних витратах і безпеці застосування;
 • порівняно невеликій вартості;
 • використанні звичайної водопровідної води;
 • високій якості комплектуючих і надійності складання.

Системи очищення повітря

Щоб не тільки зволожувати повітря, а сприяти його очищенню застосовуються системи фільтрації повітря. Для побутових приміщень рекомендовано застосовувати очищувачі повітря, які додатково обладнані функцією зволоження, наприклад, Daikin MCK75JVM-K. Даний прилад обладнаний фільтрами, які затримують пил, шерсть домашніх тварин, пилок рослин, пилових кліщів, бактерій і вірусів.

Існують також системи очищення повітря, призначені для промислових об'єктів, які відрізняються високою продуктивністю і нескладною системою управління. Наприклад, настінні очищувачі повітря Аеролайф А 1000 призначений для кімнат, де палять, тому що видаляє запах тютюнового диму. Також ці пристрої ефективно очищають повітря від бактерій, вірусів і пилу, завдяки чому є універсальним очищувач повітря з найвищими показниками роботи.

Компанія Альтер Ейрможе запропонувати різні комплексні рішення по підбору, монтажу та продажу зволожувачів від провідних виробників для різних об'єктів, що дозволяє задовольнити вимоги і бажання кожного.

Наша компанія має великий досвід роботи в сфері проектування та монтажу, тому вирішивши співпрацювати з нами, ви отримаєте тільки найкраще обладнання, яке буде ефективно і довго працювати протягом усього терміну служби.

Мапа об’єктів