Водопостачання і каналізація для дому

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  Інженерні системи є невід'ємним аспектом в організації комфортних умов і підтримці оптимальних умов в приміщенні. Системи водопостачання та каналізації приватного будинку - необхідність, без якої будівля не вводиться в експлуатацію. Таким чином варто приділити особливу увагу до реалізації цих інженерних систем.

  За статистичними даними, всього лише 5% населення які проживають у приватних будинках або котеджах використовують центральні системи водопостачання та каналізації, інші переходять на автономні.

Система каналізації у приватному будинку


  Система каналізації призначена для видалення стічних вод від сантехнічного обладнання через трубопровід в центральну каналізацію або в окремий резервуар (автономна система каналізації).

  Каналізація буває внутрішньої і зовнішньої.
  Зовнішня система каналізації - це все комплектуючі, які як правило приховані під землею і з'єднують септик або центральну систему каналізації з внутрішньої каналізацією будинку.

  Внутрішня система каналізації - це всі компоненти, які знаходяться безпосередньо усередині будинку. Основою всієї системи є труби, які діляться на два типи: чавунні і пластикові.

  У внутрішній системі каналізації використовуються пластикові труби, це пов'язано з наступним рядом переваг:

 • невелика маса;
 • висока пропускна здатність;
 • використання міцного і надійного матеріалу;
 • такі труби не піддаються корозії.

  Для кожного сантехнічного обладнання труби підбираються з різним діаметром. Діаметр 50 мм підходить для  умивальників, ванних і душових. Труби з діаметром 110 мм призначені для зливу від унітазу, фанової труби і вертикального стояка.

система каналізації

  На схемі приклад системи каналізації на реалізованому об'єкті (Віта Поштова)

  Крім труб, для внутрішньої системи каналізації використовуються сифони. Це обладнання, яке призначене для запобігання заторів в каналізаційних трубах і поширення неприємних запахів в приміщенні. Монтуються сифони після кожного елемента сантехніки, за винятком унітазу. Таке обладнання як трап призначений для прийому і відведення стічної води в приховану каналізацію.

  Обов'язковим елементом в системі каналізації є ревізія. Завдяки спеціальним щільно закритим отворів в трубах відбувається сервісне обслуговування і усунення засмічень в трубах. Їх рекомендується встановлювати в легкодоступних місцях і приховувати за допомогою декоративних елементів.

  Варто так само звертати увагу і на розташування сантехніки в будинку. Складність в монтажі може виникнути за умови, якщо відстані між стояком і сантехнічним обладнанням буде більше норми. До частим засмічення може привести невелика довжина трубопроводу, через неможливість дотримання необхідного кута.
 

Система водопостачання в приватному будинку

  Водопостачання призначене для подачі гарячої та холодної води в будинок для різних цілей мешканців. Система водопостачання буває централізована і автономна. Централізована міська система водопостачання є найпоширенішим і доступним способом подачі води в приміщенні. Принцип роботи такої системи полягає в надходженні води в розподільну мережу з декількох джерел, в кінцевому підсумку вода до людей надходить з єдиної водопровідної мережі.

  Автономна система водопостачання реалізується за допомогою колодязя або свердловини. Колодязь використовується набагато рідше, так як вважається не самим якісним джерелом води. Так як глибина колодязя складає 10-15 метрів, а в верхніх шарах землі містяться всі відходи і бактерії, з якими не здатна повністю правиться найефективніша система водоочистки.

  Тому рекомендується використовувати для автономної системи водопостачання свердловину, глибина якої 60-70 метрів. На такій глибині вода набагато якісніше і чистіше, ніж в колодязі. Буріння свердловини здійснюється безпосередньо під будинком або на території присадибної ділянки. Перед використання важливо ізолювати свердловину і очистити від каналізаційних споруд. Обов'язковим комплектуючим є розширювальний бак, який розміщується безпосередньо над свердловиною і від нього вже розподіляється вода по дому.

система водопостачання

Система водопостачання на об'єкті На схемі приклад системи водопостачання на реалізованому об'єкті (Віта Поштова)
  
  Для організації повноцінної системи водопостачання використовується наступне обладнання:

 • труби, який бувають трьох типів: з металопластику, зшитого поліетилену і поліпропілену. Рекомендується використовувати водопровідні труби із зшитого поліетилену, так як вони мають високу пластичність, стійки до високих навантажень і легко транспортуються і монтуються. При підборі труб варто звертати увагу і на їх діаметр, який залежить від витрати лійки, змішувача і т.д. Підібравши неправильний діаметр, можлива поява шуму, який негативно впливає на стан комфорту в приміщенні.
 • система антипотопу Нептун. Ця система запобігає потопи. Якщо виникає найменша протікання і вода потрапляє на датчик системи, здійснюється перекриття води по всьому будинку до того моменту, поки всі негаразди не будуть усунені. Це допоможе уникнути псування ремонту, меблів і різної техніки.
 • система водоочищення. Дана система призначена для підготовки води до використання. За допомогою спеціальних фільтрів вода очищається від жорсткості, заліза, сірководню, запаху та інших домішок.
 • крани;
 • бойлера, баки ГВС, двоконтурні котли. Це обладнання призначене для підготовки гарячої води.
 • гребінки;
 • фітинги.
 

Наші останні проекти

Підсумок

  Система каналізації буває двох видів: зовнішня і внутрішня. Зовнішня складається з обладнання, яке розташовується за межами дому та приховано під землею. Він виконує функцію з'єднання центральної міської системи каналізації або септика з внутрішньою. Внутрішня система каналізації - це все обладнання і комплектуючі, які встановлені безпосередньо в будинку. Основними компонентами системи є: труби, сифони, трапи, ревізійні люки і т.д.

  Система водопостачання так само буває двох типів: централізована і автономна. Централізована система водопостачання здійснює подачу води в будинок із загальної міської магістралі. Автономна працює за допомогою свердловини або колодязя. Обладнання, що використовується: труби, система антипотоп Нептун, система водоочищення, крани, пристрої для підігріву води, гребінки, фітинги і т.д.

Відгуки