Фільтр

Зволожувачі повітря

-
Зволожувач ecoBIOCOMPLEX Electrolux EHU 3815D
ціна 4599грн
Electrolux EHU 3810D
ціна 4899грн
Очищувач F-VXK70R-K
ціна 25999грн
Кліматичний комплекс Panasonic F-VXR50R
ціна 19999грн
Boneco 7135 - зволожувач повітря
ціна 4699грн
Зволожувач повітря Electrolux EHU-3710D
ціна 3199грн
Daikin MC55W (очищувач повітря)
ціна 18348грн
Electrolux EHU 3715D
ціна 2999грн
Зволожувач Ballu UHB-805
ціна 1499грн
Мийка повітря Air-o-Swiss 2055d
ціна 8999грн
Зволожувач Ballu Hello Kitty
ціна 1999грн
Зволожувач Air-O-Swiss S450
ціна 6999грн
Air-o-Swiss E2441A
ціна 4199грн
Зволожувач повітря Condair MiniNEB
ціна 29806грн

Для чого потрібен зволожувач повітря

Увлажнитель воздуха для детской комнаты

Зволожувач повітря – практичне і корисне пристрій, який відмінно справляється з поставленим завданням – підвищення вологості повітря в приміщенні до оптимального рівня. «Для чого потрібні зволожувачі повітря?» – запитаєте ви. Такі пристрої – незамінні прилади як для дорослих, так і для дітей, так як вони підвищують загальний імунітет, а також вони будуть особливо корисні для людей, які страждають алергічними захворюваннями і людей, які мають постійне відчуття втоми, сонливості і т. д. Все це виправдовується тим, що для того, щоб мікроклімат у приміщенні був комфортним і здоровим, потрібно щоб вологість у приміщенні була на оптимальному рівні, а для цього і існують зволожувачі.

Основна класифікація зволожувачів повітря - за призначенням:

 • Побутові;
 • Промислові.

Побутові зволожувачі повітря

Цей тип зволожувачів активно використовується в житлових і офісних приміщеннях. В залежності від типу роботи всі побутові зволожувачі діляться на 3 типи:

 • Ультразвукові;
 • Традиційні;
 • Парові.

Якщо говорити про виробників, то найпопулярнішими брендами зволожувачів повітря є Air-o-Swiss, Neoclima, Boneco, Ballu, атакож Daikin і Panasonic.

Парові зволожувачі повітря

Це зволожувачі холодного пару, які працюють подібно звичайному електрочайнику, викидаючи в повітря гарячий пар від киплячій в них води. Обладнання такого типу має як переваги, так і недоліки. До перших слід віднести високу продуктивність і чистоту повітря (завдяки тому, що пара завжди стерильний, ви можете не переживати про розмноження в повітрі різних мікроорганізмів). Крім того, паровий зволожувач повітря не вимагає заміни картриджів і фільтрів.

Традиційні зволожувачі повітря

Ці зволожувачі активно використовуються в квартирах і будинках. Традиційний зволожувач повітря характеризується досить прості і економні у використанні, але вони менш продуктивні, ніж парові зволожувачі.

Традиционный увлажнитель воздуха в быту

Ультразвукові зволожувачі повітря

Ультразвуковий зволожувач - найпоширеніший вид зволожувача, який відрізняється досить непоганий продуктивністю, безпекою у використанні, точністю підтримки потрібного рівня вологості і дуже низькими звуковими характеристиками. Слід зазначити також оснащення таких пристрої зручною панеллю управління, завдяки чому ви завжди можете стежити і регулювати за оптимальним рівнем вологості в приміщенні.

Мийки повітря

Це обладнання не тільки справляється з завданнями зволоження повітря, але і виробляє багаторівневу очищення від різних небажаних домішок, що важливо. Якщо порівнювати мийки повітря з зволожувачами, то перші можуть похвалитися дуже тихою роботою, що сприяє комфортному перебуванню у використовуваному приміщенні. Таким чином, мийки повітря значно перевершують зволожувачі

Промислові зволожувачі повітря

Зволожувачі такого типу застосовують у цехах, складах, конференц-залах і подібних приміщеннях. Дане обладнання призначене для підтримання оптимального рівня вологості у виробничих приміщеннях, для того, щоб продукція швидко не псувалася. Те, що ці зволожувачі мають назву промислових зовсім не означає, що їх можна використовувати виключно у виробничих цілях. Їх також купують для зволоження таких будівель, як бібліотеки, архіви, музеї і т. д.

Промисловий зволожувач повітря

Існують також канальні зволожувачі повітря для вентиляційних систем, які відмінно зволожують повітря у великих за площею приміщеннях. Такі агрегати більш складні в установці, ніж будь-який інший зволожувач, тому при покупці такого пристрою необхідно звернутися до фахівців для того, щоб вони допомогли з монтажем.

Підсумки

Зволожувач повітря – корисне і практичне надбання, яке забезпечить вам комфортний мікроклімат в приміщенні, шляхом підвищення вологості у приміщенні до оптимального рівня.

Компанія Альтер Ейр представляє вам широкий вибір різних зволожувачів повітря, як побутового, так і промислового типу. Ще раз нагадаємо, що промислові системи зволоження вимагають спеціальних розрахунків та професійного монтажу, тому якщо ви зупинили свій вибір саме на цих пристроях, то рекомендуємо вам звернутися за допомогою до наших фахівців, зателефонувавши за телефоном 0800330828. У нас в магазині ви також можете придбати фільтр для зволожувача повітря, а також інші витратні матеріали.

Занадто сухе повітря негативно впливає на наш організм: знижується здатність бронхів до самоочищення, через що збільшується сприйнятливість до інфекцій, знижується імунітет, пересушується слизова і шкіра. Зволожувачі повітря ефективно зволожують повітря, підвищуючи рівень вологості до оптимального. Особливо це важливо для новонароджених і маленьких дітей, вологість в їхніх кімнатах повинна бути не менше 50%. Цього легко домогтися за допомогою зволожувача. Більш того, деякі моделі мають спеціальний дитячий режим і автоматично підтримують необхідний рівень в 50-55%.

Принцип роботи зволожувачів відрізняється в залежності від їх виду.

Традиційні пристрої працюють за принципом природного зволоження повітря. Ви заливаєте воду в бачок, звідки вона потрапляє в піддон на зволожуючі змінні картриджі. Вбудований вентилятор проганяє крізь них повітря, зволожуючи його та очищаючи від пилу. Такий тип зволожувачів не може підняти рівень вологи вище 60%.

Парові зволожувачі функціонують за принципом електрочайника – вода в них нагрівається до стану кипіння і випускається назовні у вигляді звичайного пару температурою близько 50-60°.

Ультразвукові зволожувачі – найсучасніший тип. Їх механізм дії заснований на подачі води з резервуара на вібруючу ультразвукову пластину. За допомогою високочастотних коливань вона розбиває подавану дозатором кількість води на найдрібніші частинки пару. Вентилятор "видуває" водяну хмару в приміщення, причому крапельки води не осідають, а утримуються молекулами повітря.

Фахівці "Альтер Ейр" рекомендують звернути увагу саме на ультразвукові зволожувачі, як найбільш технологічні та затребувані.

В першу чергу треба визначитися з типом зволожувача: паровий або ультразвуковий.

Далі – де ви будете ставити зволожувач, який метраж приміщення. Є гарні недорогі моделі, які можуть зволожувати приміщення площею до 25 м2 – наприклад, Neoclima SP-35G та Neoclima SP-25W.

Якщо вам потрібен більш потужний зволожувач, який обслуговує приміщення до 50-60 м2, зверніть увагу на ультразвукові Electrolux EHU 3715D та Boneco 7135, і парову модель Air-O-Swiss S450. Для зволоження великих приміщень до 80 м2 підійде Boneco U700.

Для дитячої рекомендуємо зволожувачі з цікавим "дитячим" дизайном – Ballu UHB-255 E Hello Kitty і Ballu UHB-280 Mickey Mouse, крім того вони досить компактні, оснащені дисплеєм для зручного управління та мають капсулу для аромамасел.

В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити зволожувач точно під ваші потреби.

Наші фахівці сформували рейтинг функціональних та затребуваних зволожувачів повітря:

 1. Ballu UHB-1000 – компактний і стильний, він ефективно зволожує приміщення площею до 40 м2. Ви можете вибрати параметри зволоження – теплим чи холодним паром. Попередньо очищає і навіть може пастеризувати воду. Оснащений аромакапсулой, має таймер і синє підсвічування. Може управлятися дистанційно за допомогою пульта.
 2. Electrolux EHU 3815D YOGAhealthline – функціональний зволожувач, оснащений декількома фільтрами, в т. ч. антибактеріальним, бактерицидною лампою, іонізатором повітря, таймером. Має 4 режими роботи, аромакапсулу, підсвічування з 4 змінюючими один одного кольорами.
 3. Neoclima SP-55W – невеликий недорогий ультразвуковий зволожувач з таймером, нічним режимом і 3 рівнями інтенсивності зволоження, має додаткову функцію ароматизації повітря.
 4. Ballu UHB-805 – компактний пристрій з попередньою фільтрацією води. Має 2 режими зволоження – холодним і теплим паром, оснащений аромакапсулою. Може працювати 6-7 годин без доливання води.

Хочете дізнатися більше про актуальні моделі 2020 року? Зателефонуйте нашим фахівцям за детальною консультацією – 0-800-33-08-28.


Ціна на зволожувачі повітря різна – від 579 грн до 27 000 грн за повноцінні кліматичні комплекси преміум-класу.

Серед дешевих зволожувачів можна виділити:

 1. Ballu UHB 100 – простий міні зволожувач з резервуаром на 1 л. Підходить для зволоження приміщень метражем до 10 м2.
 2. Ballu UHB-300 – маленький зволожувач повітря з резервуаром на 2.8 л. Підійде для дитячих, невеликих спалень. Має підсвічування і може виконувати функцію нічника, оснащений аромакапсулою. Вартість складає всього 699 грн.
 3. Wild Wind S-210BL – невеликий пристрій з LED-підсвіткою та аромакапсулою. Відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії. Виконаний в цікавому дизайні у вигляді крапельки води.
 4. Ballu UHB-314 – ультразвуковий зволожувач за доступною ціною в 899 грн. Має 3 режими інтенсивності роботи, підсвічування та аромакапсулу. Ефективний для приміщень площею до 30 м2.

Зволожувачі преміум-сегменту поєднують в собі більше функцій, аніж просто насичення повітря вологою.

 1. Panasonic F-VK655R-N – зволожує, очищає, іонізує повітря, видаляє алергени. Оснащений датчиком вологості, датчиком світла, забруднення і запаху. Є пульт дистанційного керування і функція блокування від дітей.
 2. Panasonic F-VXL40R-S – забезпечує багаторівневу фільтрацію повітря, зволожує його і насичує негативними іонами. Підлаштовується під ваш режим дня для економії електроенергії. Оснащений світлодіодним індикатором і датчиком світла.
 3. Boneco H680 – сучасна мийка повітря виробництва Швейцарія. Ефективна при обслуговуванні великих площ – до 100 м2. Це розумний пристрій, який сам повідомить вас про необхідність заміни води, фільтра або про несправність.
Зателефонуйте нам 0-800-33-08-28 і ми підберемо зволожувач під ваш бюджет!