Зволожувачі повітря

Фільтр
-
Мийка повітря Neoclima MP-20
ціна 4777грн
Увлажнитель воздуха Neoclima MP-20
ціна 4777грн
Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-5001
ціна 1690грн
Побутовий зволожувач повітря Neoclima SP-70
ціна 2199грн
Boneco 1355A - очищувач мийка повітря
ціна 5699грн
Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-5001 B
ціна 1720грн
Мийка повітря Air-o-Swiss 2055d
ціна 8799грн
Побутовий зволожувач повітря Air-O-Swiss U600 white
ціна 3650грн
Побутовий очисник повітря Ballu AW-320 black
ціна 4860грн
Побутовий очисник повітря Ballu AW-325 white
ціна 5058грн
Зволожувач повітря для дитячої Air-o-Swiss S450
ціна 5999грн

Для чого потрібен зволожувач повітря

Увлажнитель воздуха для детской комнаты

Зволожувач повітря – практичне і корисне пристрій, який відмінно справляється з поставленим завданням – підвищення вологості повітря в приміщенні до оптимального рівня. «Для чого потрібні зволожувачі повітря?» – запитаєте ви. Такі пристрої – незамінні прилади як для дорослих, так і для дітей, так як вони підвищують загальний імунітет, а також вони будуть особливо корисні для людей, які страждають алергічними захворюваннями і людей, які мають постійне відчуття втоми, сонливості і т. д. Все це виправдовується тим, що для того, щоб мікроклімат у приміщенні був комфортним і здоровим, потрібно щоб вологість у приміщенні була на оптимальному рівні, а для цього і існують зволожувачі.

Основна класифікація зволожувачів повітря - за призначенням:

  • Побутові;
  • Промислові.

Побутові зволожувачі повітря

Цей тип зволожувачів активно використовується в житлових і офісних приміщеннях. В залежності від типу роботи всі побутові зволожувачі діляться на 3 типи:

  • Ультразвукові;
  • Традиційні;
  • Парові.

Якщо говорити про виробників, то найпопулярнішими брендами зволожувачів повітря є Air-o-Swiss, Neoclima, Boneco, Ballu, атакож Daikin і Panasonic.

Парові зволожувачі повітря

Це зволожувачі холодного пару, які працюють подібно звичайному електрочайнику, викидаючи в повітря гарячий пар від киплячій в них води. Обладнання такого типу має як переваги, так і недоліки. До перших слід віднести високу продуктивність і чистоту повітря (завдяки тому, що пара завжди стерильний, ви можете не переживати про розмноження в повітрі різних мікроорганізмів). Крім того, паровий зволожувач повітря не вимагає заміни картриджів і фільтрів.

Традиційні зволожувачі повітря

Ці зволожувачі активно використовуються в квартирах і будинках. Традиційний зволожувач повітря характеризується досить прості і економні у використанні, але вони менш продуктивні, ніж парові зволожувачі.

Традиционный увлажнитель воздуха в быту

Ультразвукові зволожувачі повітря

Ультразвуковий зволожувач - найпоширеніший вид зволожувача, який відрізняється досить непоганий продуктивністю, безпекою у використанні, точністю підтримки потрібного рівня вологості і дуже низькими звуковими характеристиками. Слід зазначити також оснащення таких пристрої зручною панеллю управління, завдяки чому ви завжди можете стежити і регулювати за оптимальним рівнем вологості в приміщенні.

Мийки повітря

Це обладнання не тільки справляється з завданнями зволоження повітря, але і виробляє багаторівневу очищення від різних небажаних домішок, що важливо. Якщо порівнювати мийки повітря з зволожувачами, то перші можуть похвалитися дуже тихою роботою, що сприяє комфортному перебуванню у використовуваному приміщенні. Таким чином, мийки повітря значно перевершують зволожувачі

Промислові зволожувачі повітря

Зволожувачі такого типу застосовують у цехах, складах, конференц-залах і подібних приміщеннях. Дане обладнання призначене для підтримання оптимального рівня вологості у виробничих приміщеннях, для того, щоб продукція швидко не псувалася. Те, що ці зволожувачі мають назву промислових зовсім не означає, що їх можна використовувати виключно у виробничих цілях. Їх також купують для зволоження таких будівель, як бібліотеки, архіви, музеї і т. д.

Промисловий зволожувач повітря

Існують також канальні зволожувачі повітря для вентиляційних систем, які відмінно зволожують повітря у великих за площею приміщеннях. Такі агрегати більш складні в установці, ніж будь-який інший зволожувач, тому при покупці такого пристрою необхідно звернутися до фахівців для того, щоб вони допомогли з монтажем.

Підсумки

Зволожувач повітря – корисне і практичне надбання, яке забезпечить вам комфортний мікроклімат в приміщенні, шляхом підвищення вологості у приміщенні до оптимального рівня.

Компанія Альтер Ейр представляє вам широкий вибір різних зволожувачів повітря, як побутового, так і промислового типу. Ще раз нагадаємо, що промислові системи зволоження вимагають спеціальних розрахунків та професійного монтажу, тому якщо ви зупинили свій вибір саме на цих пристроях, то рекомендуємо вам звернутися за допомогою до наших фахівців, зателефонувавши за телефоном (044) 223-7-223. У нас в магазині ви також можете придбати фільтр для зволожувача повітря, а також інші витратні матеріали.