Фільтр

Зволожувачі повітря SmartWay

Ви вибрали
-
Увлажнитель воздуха SmartWay SW-HU23010
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2815грн
Увлажнитель воздуха SmartWay SW-HU06010
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2674грн
Увлажнитель воздуха SmartWay SW-HU8201
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Увлажнитель воздуха SmartWay SW-HU8410
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Дизайнерське виконання зволожувачів SmartWay

Компанія SmartWay - це молодий, але вкрай амбітний виробник кліматичної техніки, який вже завоював велику кількість клієнтів. Продукція SmartWay підкуповує своєю ефективністю і без перебільшення є оптимальним поєднанням ціни і якості. У той час як більш відомі компанії закладають у вартість своїх товарів додаткову плату за бренд, ціна техніки SmartWay абсолютно виправдана: Ви платите лише за технічні характеристики, набір функцій і дизайнерські рішення. Варто відзначити, що ще однією відмінною рисою компанії SmartWay є ретельно продуманий, яскравий і креативний зовнішній вигляд продукції. І кондиціонери, і конвектори, і зволожувачі повітря SmartWay виглядають непересічно і стильно, вдало поєднуючи в собі класику і hi-tech.

Ні для кого не секрет, що сучасна екологія, м'яко кажучи, далека від ідеалу: вихлопні гази, пил, смог, різні віруси і мікроби - все це стало невід'ємною частиною життя у великому місті. Тому з кожним днем ​​все більше людей замислюються про чистому повітрі і комфортному мікрокліматі, як у себе вдома, так і в офісі. Вологість повітря в приміщенні - це серйозний момент, до якого варто підходити з усією відповідальністю, адже нашкодити здоров'ю може як підвищена, так і знижена вологість.

Закриті вікна, робота центральної системи опалення, постійна експлуатація конвекторів та інших видів обігрівачів - все це неминуче веде до надмірної сухості повітря в приміщенні, яка в свою чергу згубно впливає на організм людини. Сухе повітря помітно знижує імунітет, стає причиною простудних та інфекційних захворювань, головного болю і безсоння. Діти і літні люди особливо сприйнятливі до низької вологості в приміщенні. Вирішити проблему сухого повітря в квартирі, будинку або офісі Вам допоможе якісний і правильно підібраний зволожувач.

Стильный и эффективный очиститель воздуха smartwayПобутові зволожувачі повітря SmartWay володіють вражаючими технічними характеристиками, які дозволяють говорити про їх продуктивності і економічності. Зволожувачі використовують технологію ультразвуку і підтримують велику кількість функцій, що робить їх експлуатацію простий і зручною. Вони ідеально підходять для квартир і невеликих офісів, ефективно зволожуючи повітря і роблячи мікроклімат в приміщенні комфортніше. Зволожувачі SmartWay застосовують в своїй роботі енергозберігаючі технології, що означає їх економічність і рентабельність. Ще одним величезним плюсом побутових зволожувачів SmartWay є їх доступність, по суті, ці пристрої оптимально поєднують в собі високу ефективність і функціональність за досить низькою ціною.
Одним з головних відмінностей зволожувачів повітря SmartWay від своїх аналогів є яскраво-виражений акцент на привабливий зовнішній вигляд пристроїв.

Ретельно продуманий, креативний дизайн зволожувачів змушує звертати на них увагу, виділяє їх з великої кількості схожою техніки. Ультразвукові зволожувачі SmartWay діляться на дизайнерську і стандартну серії і розрізняються за деякими функціями і характеристиками.

Дизайнерська серія зволожувачів SmartWay

• SmartWay SW-HU06010 - ефективний ультразвукової зволожувач підтримує функцію холодного і теплого пара. Висока продуктивність забезпечується чотирма отворами для виходу пари, що в рази збільшує площу зволоження. Він оснащений зручним сенсорним управлінням і дисплеєм для контролю вологості. Ємність резервуара для води становить 4 літри. Зволожувач виконаний у вигляді куба в стилі hi-tech з червоним підсвічуванням для бака. Пристрій виглядає стильно і ефектно, воно легко стане родзинкою будь-якого інтер'єру.
• SmartWay SW-HU23010 - якісний і надійний ультразвукової зволожувач з привабливим зовнішнім виглядом. Він виконаний в стилі класичної елегантною вази, а кілька насадок збільшують його висоту до 111 см і дозволяють регулювати напрямок пара, оберігаючи від нього кімнатні рослини і меблі. Зволожувач управляється за допомогою зручного пульта і підтримує функцію ароматизації приміщення. Ємність резервуара для води становить 4,5 літра. Відмінний дизайн пристрою гармонійно впишеться в інтер'єр, як квартири, так і офісу.

Стандартна серія зволожувачів SmartWay

Стильний і ефективний зволожувач SmartWay SW-HU8201• SmartWay SW-HU8201 - побутової ультразвукової зволожувач з функцією холодної і теплої пари. Важливо відзначити, що пристрій має опцію іонізації повітря. LED-дисплей, сенсорні кнопки і дистанційний пульт роблять управління даними зволожувачем простим і зручним. Анти-вапняковий фільтр очищає воду від домішок і мінералів, оберігаючи тим самим Ваші меблі від нальоту. Ємність резервуара для води становить 6 літрів.
• SmartWay SW-HU8410 - ультразвуковий зволожувач підтримує функцію холодного і теплого пара. Бак, виконаний з нанотехнологічного пластика, знезаражує воду і протистоїть появі грибків і бактерій. Пристрій має зручне сенсорне керування LED-дисплей і таймер на 12 годин. Компактні розміри поряд з яскравим дизайном роблять даний зволожувач відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ємність резервуара для води становить 6 літрів.
• SmartWay SW-HU8370 - побутової ультразвукової зволожувач з функцією іонізації повітря. Відрізняється компактними розмірами і баком на 4,5 літра. Пристрій може розпорошувати повітря на 360о завдяки спеціальному обертається соплу, що збільшує площу зволоження. Сенсорна панель і дистанційний пульт роблять управління простим і зручним, а LED-дисплей дозволяє контролювати рівень вологості в приміщенні.

Підсумки

Зволожувачі повітря SmartWay володіють відмінними технічними характеристиками за прийнятною ціною. Вони відповідають всім міжнародним стандартам якості і ефективно справляються з контролем рівня вологості в приміщенні. Дізнатися більше про увлажнителях повітря SmartWay і підібрати відповідну модель можна в салоні кліматичної техніки «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828.

Занадто сухе повітря негативно впливає на наш організм: знижується здатність бронхів до самоочищення, через що збільшується сприйнятливість до інфекцій, знижується імунітет, пересушується слизова і шкіра. Зволожувачі повітря ефективно зволожують повітря, підвищуючи рівень вологості до оптимального. Особливо це важливо для новонароджених і маленьких дітей, вологість в їхніх кімнатах повинна бути не менше 50%. Цього легко домогтися за допомогою зволожувача. Більш того, деякі моделі мають спеціальний дитячий режим і автоматично підтримують необхідний рівень в 50-55%.

Принцип роботи зволожувачів відрізняється в залежності від їх виду.

Традиційні пристрої працюють за принципом природного зволоження повітря. Ви заливаєте воду в бачок, звідки вона потрапляє в піддон на зволожуючі змінні картриджі. Вбудований вентилятор проганяє крізь них повітря, зволожуючи його та очищаючи від пилу. Такий тип зволожувачів не може підняти рівень вологи вище 60%.

Парові зволожувачі функціонують за принципом електрочайника – вода в них нагрівається до стану кипіння і випускається назовні у вигляді звичайного пару температурою близько 50-60°.

Ультразвукові зволожувачі – найсучасніший тип. Їх механізм дії заснований на подачі води з резервуара на вібруючу ультразвукову пластину. За допомогою високочастотних коливань вона розбиває подавану дозатором кількість води на найдрібніші частинки пару. Вентилятор "видуває" водяну хмару в приміщення, причому крапельки води не осідають, а утримуються молекулами повітря.

Фахівці "Альтер Ейр" рекомендують звернути увагу саме на ультразвукові зволожувачі, як найбільш технологічні та затребувані.

В першу чергу треба визначитися з типом зволожувача: паровий або ультразвуковий.

Далі – де ви будете ставити зволожувач, який метраж приміщення. Є гарні недорогі моделі, які можуть зволожувати приміщення площею до 25 м2 – наприклад, Neoclima SP-35G та Neoclima SP-25W.

Якщо вам потрібен більш потужний зволожувач, який обслуговує приміщення до 50-60 м2, зверніть увагу на ультразвукові Electrolux EHU 3715D та Boneco 7135, і парову модель Air-O-Swiss S450. Для зволоження великих приміщень до 80 м2 підійде Boneco U700.

Для дитячої рекомендуємо зволожувачі з цікавим "дитячим" дизайном – Ballu UHB-255 E Hello Kitty і Ballu UHB-280 Mickey Mouse, крім того вони досить компактні, оснащені дисплеєм для зручного управління та мають капсулу для аромамасел.

В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити зволожувач точно під ваші потреби.

Наші фахівці сформували рейтинг функціональних та затребуваних зволожувачів повітря:

 1. Ballu UHB-1000 – компактний і стильний, він ефективно зволожує приміщення площею до 40 м2. Ви можете вибрати параметри зволоження – теплим чи холодним паром. Попередньо очищає і навіть може пастеризувати воду. Оснащений аромакапсулой, має таймер і синє підсвічування. Може управлятися дистанційно за допомогою пульта.
 2. Electrolux EHU 3815D YOGAhealthline – функціональний зволожувач, оснащений декількома фільтрами, в т. ч. антибактеріальним, бактерицидною лампою, іонізатором повітря, таймером. Має 4 режими роботи, аромакапсулу, підсвічування з 4 змінюючими один одного кольорами.
 3. Neoclima SP-55W – невеликий недорогий ультразвуковий зволожувач з таймером, нічним режимом і 3 рівнями інтенсивності зволоження, має додаткову функцію ароматизації повітря.
 4. Ballu UHB-805 – компактний пристрій з попередньою фільтрацією води. Має 2 режими зволоження – холодним і теплим паром, оснащений аромакапсулою. Може працювати 6-7 годин без доливання води.

Хочете дізнатися більше про актуальні моделі 2020 року? Зателефонуйте нашим фахівцям за детальною консультацією – 0-800-33-08-28.


Ціна на зволожувачі повітря різна – від 579 грн до 27 000 грн за повноцінні кліматичні комплекси преміум-класу.

Серед дешевих зволожувачів можна виділити:

 1. Ballu UHB 100 – простий міні зволожувач з резервуаром на 1 л. Підходить для зволоження приміщень метражем до 10 м2.
 2. Ballu UHB-300 – маленький зволожувач повітря з резервуаром на 2.8 л. Підійде для дитячих, невеликих спалень. Має підсвічування і може виконувати функцію нічника, оснащений аромакапсулою. Вартість складає всього 699 грн.
 3. Wild Wind S-210BL – невеликий пристрій з LED-підсвіткою та аромакапсулою. Відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії. Виконаний в цікавому дизайні у вигляді крапельки води.
 4. Ballu UHB-314 – ультразвуковий зволожувач за доступною ціною в 899 грн. Має 3 режими інтенсивності роботи, підсвічування та аромакапсулу. Ефективний для приміщень площею до 30 м2.

Зволожувачі преміум-сегменту поєднують в собі більше функцій, аніж просто насичення повітря вологою.

 1. Panasonic F-VK655R-N – зволожує, очищає, іонізує повітря, видаляє алергени. Оснащений датчиком вологості, датчиком світла, забруднення і запаху. Є пульт дистанційного керування і функція блокування від дітей.
 2. Panasonic F-VXL40R-S – забезпечує багаторівневу фільтрацію повітря, зволожує його і насичує негативними іонами. Підлаштовується під ваш режим дня для економії електроенергії. Оснащений світлодіодним індикатором і датчиком світла.
 3. Boneco H680 – сучасна мийка повітря виробництва Швейцарія. Ефективна при обслуговуванні великих площ – до 100 м2. Це розумний пристрій, який сам повідомить вас про необхідність заміни води, фільтра або про несправність.
Зателефонуйте нам 0-800-33-08-28 і ми підберемо зволожувач під ваш бюджет!