Фільтр

Чорні побутові вентилятори для ванної

Ви вибрали
-
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 1720грн
Вентилятор зі стильним дизайном SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C
ціна 2177грн
Вентилятор SILENT-200 CZ BLACK DESIGN - 4C
ціна 2952грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ MARBLE BLACK DESIGN 4C
ціна 2959грн

Вентилятори для ванної кімнати – це хороше рішення для видалення відпрацьованого повітря, вологи та неприємних запахів в невеликих приміщеннях.  Він забезпечує цілодобову роботу, виводить назовні бактерії та пил. Не дозволяє грибку з’являтися на стінах та підлозі ванної кімнати. Ця проблема є особливо актуальною в замкнених приміщеннях, де зазвичай не встановлюються вікна і провітрювати кімнату немає можливості.

Оскільки вентилятор для ванної чорний, він пасуватиме до багатьох інтер’єрів. Саме таке оформлення робить його популярним та виграшним.

Переваги витяжних вентиляторів у ванних кімнатах та туалетах:

  • видалення сторонніх запахів;
  • практичний у використанні;
  • займає мінімум простору;
  • низький рівень шуму.


ВИТЯЖНІ ВЕНТИЛЯТОРИ ВІД КОМПАНІЇ АЛЬТЕР ЕЙР


ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ, НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ
Й ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД МЕНЕДЖЕРІВ.


ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ SOLER&PALAU SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C

Витяжний вентилятор для ванної чорний – це побутовий, настінний вентилятор з сучасним дизайном. Вентилятор обладнаний зворотним клапаном зі спеціального плівкового матеріалу, так ваше приміщення буде захищене від потрапляння зовнішнього повітря. Рівень звукового тиску складає – 26,5 дБа.

SOLER&PALAU SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C – призначений для невеликих приміщень, тому ідеально підійде для ванної та туалетів.

Колір – це візитівка вентилятора, чорний – отже функціональний та стильний. 

Вентилятор для ванної чорний


БЕСШУМНИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ SOLER&PALAU SILENT-100 CZ MARBLE BLACK DESIGN 4C

Безшумний вентилятор від Soler&Palau – забезпечує ефективне видалення повітря в приміщенні. Рівень шуму знижений до мінімального завдяки аеродинамічній решітці, яка блокує його. Також гумові «сайлент блоки» не допускають передачу вібрацій від роботи двигуна до корпусу.

Чорний побутовий вентилятор – створений для невеликих приміщень. Монтаж здійснюється на стелю та стіни. Кулькові підшипники забезпечують довгострокову експлуатацію, без профілактичного обслуговування (30000 годин).

Осьовий вентилятор