Фільтр

Чорні побутові вентилятори для ванної

Ви вибрали
-
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 2240грн
Вентилятор зі стильним дизайном SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C
ціна 2514грн
Silent 100 CZ Marble Black DESIGN 4C
ціна 3417грн
Вентилятор SILENT-200 CZ BLACK DESIGN - 4C
ціна 3409грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 TH dark
ціна 2090грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 dark
ціна 1360грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T
ціна 1650грн
Вентилятор SILENT-200 CZ MARBLE BLACK DESIGN
ціна 3409грн

Вентилятори для ванної кімнати – це хороше рішення для видалення відпрацьованого повітря, вологи та неприємних запахів в невеликих приміщеннях.  Він забезпечує цілодобову роботу, виводить назовні бактерії та пил. Не дозволяє грибку з’являтися на стінах та підлозі ванної кімнати. Ця проблема є особливо актуальною в замкнених приміщеннях, де зазвичай не встановлюються вікна і провітрювати кімнату немає можливості.

Оскільки вентилятор для ванної чорний, він пасуватиме до багатьох інтер’єрів. Саме таке оформлення робить його популярним та виграшним.

Переваги витяжних вентиляторів у ванних кімнатах та туалетах:

 • видалення сторонніх запахів;
 • практичний у використанні;
 • займає мінімум простору;
 • низький рівень шуму.


ВИТЯЖНІ ВЕНТИЛЯТОРИ ВІД КОМПАНІЇ АЛЬТЕР ЕЙР


ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ, НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ
Й ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД МЕНЕДЖЕРІВ.


ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ SOLER&PALAU SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C

Витяжний вентилятор для ванної чорний – це побутовий, настінний вентилятор з сучасним дизайном. Вентилятор обладнаний зворотним клапаном зі спеціального плівкового матеріалу, так ваше приміщення буде захищене від потрапляння зовнішнього повітря. Рівень звукового тиску складає – 26,5 дБа.

SOLER&PALAU SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C – призначений для невеликих приміщень, тому ідеально підійде для ванної та туалетів.

Колір – це візитівка вентилятора, чорний – отже функціональний та стильний. 

Вентилятор для ванної чорний


БЕСШУМНИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ SOLER&PALAU SILENT-100 CZ MARBLE BLACK DESIGN 4C

Безшумний вентилятор від Soler&Palau – забезпечує ефективне видалення повітря в приміщенні. Рівень шуму знижений до мінімального завдяки аеродинамічній решітці, яка блокує його. Також гумові «сайлент блоки» не допускають передачу вібрацій від роботи двигуна до корпусу.

Чорний побутовий вентилятор – створений для невеликих приміщень. Монтаж здійснюється на стелю та стіни. Кулькові підшипники забезпечують довгострокову експлуатацію, без профілактичного обслуговування (30000 годин).

Осьовий вентилятор

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.