Проєктування водопостачання і
каналізації

Узгодження всіх деталей проєкту з "суміжниками"
Інтеграція систем в дизайн інтер'єру
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Формування точного бюджету на початковому етапі
Проєктування, монтаж "під ключ" в одній компанії

Важливість правильної реалізації системи

Системи водопостачання та каналізації є невід'ємним атрибутом в кожному будинку, вони призначені для поліпшення умов мешканців. Без них знаходження в будинку або квартирі не може бути комфортним. Наше завдання – спроєктувати системи найкращим чином, щоб клієнт був задоволений не тільки технічною частиною, а й візуальною складовою.

Комфорт і зручність в своєму будинку/квартирі
Комфорт і зручність в своєму будинку/квартирі
Гаряче водопостачання та економія ресурсів
Гаряче водопостачання та економія ресурсів
Висока якість проєкту та виконання
Висока якість проєкту та виконання
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ КЛІМАТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ КЛІМАТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ

Значимість кожного етапу

Проєктування водопостачання і каналізації повинно здійснюватися ще на стадії будівництва. Так само на цьому етапі підбираються сантехнічні прилади і продумується їх розміщення. Це обумовлено тим, що в подальшому змінити тип або розташування сантехніки буде дуже важко, а в деяких ситуаціях навіть неможливо. Узгоджуються всі деталі потрібних комунікацій і продумується стратегія монтажних робіт. Проєктування водопроводу та каналізації починається до ремонтних робіт, щоб зберегти цілісність проєкту і уникнути зайвих витрат.

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
Отримання інформації

Обговорення майбутньої системи і формування принципів роботи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
Монтаж

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
Сервіс

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
  • Консультація
  • Комерційна пропозиція
  • Проєктування
  • Монтаж
  • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому шоу-румі і триває 1-1,5 години. Ми обговорюємо ваші побажання, особливості об'єкта і рентабельність того чи іншого рішення. Показуємо, як працює обладнання, реалізоване в офісі – ви будете мати наочне уявлення про впроваджувані інженерні системи, їх ефективність та ергономічність.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Ви отримуєте техніко-економічний розрахунок і зроблену на його підставі комерційну пропозицію. У неї також входить кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку ви будете мати правильне уявлення про бюджет. Фінальна вартість після складання проєкту може змінитися в рамках 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження комерційної пропозиції клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Ми починаємо проєктування інженерних систем. Розроблений проєкт узгоджується з клієнтом, за необхідності вносяться правки. Потім проєкт затверджується обома сторонами в письмовій формі. Ви отримуєте повний пакет проєктних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання. Ефективно інтегруємо його з іншими системами та інтер'єрними рішеннями. Проводимо пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск інженерної системи відбувається в присутності вас і головного інженера, щоб ви переконалися в коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування інженерних систем - протягом всього терміну їх експлуатації. Чистимо і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Вартість проєктування

Вартість проєктування водопостачання в "Альтер Ейр"

Вартість такого проєкту залежить від багатьох параметрів, в першу чергу, типУ приміщення. Вартість розробки проєкту водопостачання і каналізації включена в загальну вартість реалізації системи і становить 10-15% від загального значення.

ПРИБЛИЗНА РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ ПРОЄКТУВАННЯ

Проєктування системи водопостачання
за м2
127 грн/кв.м.
Проєктування системи каналізації
за м2
127 грн/кв.м.

Реалізація водопостачання

Реалізувати автономну систему водопостачання можна за допомогою колодязя або свердловини. При виборі джерела варто враховувати, що глибина колодязя складає 10-15 метрів, на цьому рівні в воді міститься велика кількість бактерій і відходів, з якими не здатна впоартися система водопідготовки. Саме тому більшість клієнтів віддають перевагу свердловинам з глибиною 60-70 метрів.

Проєктна частина
Проєктна частина

Треба розібратися, чим обумовлена необхідність проєктування водопостачання та каналізації і які проблеми ми вирішуємо, створюючи проєкт.

Технічна частина
Технічна частина

Коли проєкт готовий і обладнання підібране, настає етап реалізації системи водопостачання та каналізації. Важливо правильно все розмістити.

Приклад реалізованого об'єкта в п. Зелений Бір

Перед компанією стояло завдання реалізувати системи опалення, водопостачання та каналізації в двоповерховому будинку. 
Трубопроводи тут влаштовані в конструкції підлоги, на обох поверхах встановлені розподільні гребінки водопостачання. 
Для подачі гарячої води встановлений бак ГВП. 
Для запобігання протікання води і більшої безпеки мешканців по будинку встановлені датчики антипотоп Нептун, які, при попаданні на них води, перекривають всю систему водопостачання в будинку.

Підсумок

Для ефективної і довгострокової роботи систем водопостачання і каналізації необхідно продумати всі аспекти. Важливим етапом є створення проєкту, для цього краще звертатися до перевірених і надійних інженерних компаній. Під час проєктування продумуються всі моменти, починаючи з буріння свердловини, організації технічного приміщення і підбору необхідного обладнання. Так само важливим етапом є якісний монтаж, адже навіть при ідеальному проєкті будь-якої інженерної системи довгостроковість і якість роботи обладнання залежить від професіоналізму монтажної організації. 
З огляду на всі ці фактори, клієнт отримує повноцінні системи водопостачання та каналізації.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Огляди реалізації
систем

Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Внутрішнє водопостачання та каналізація
Автор запису

Актуальне питання

Які запобіжні заходи потрібно вживати?

У разі, коли в заміському будинку тривалий час ніхто не живе або умивальник знаходиться на вулиці, необхідно передбачити злив всієї води з системи перед початком опалювального сезону або заморозків. Ідеальним варіантом буде підтримка «чергового» опалення в будинку. Це допоможе запобігти промерзанню труб. 

Для водопроводу рекомендується використовувати труби зі зшитого поліетилену, так як вони мінімізують ризик виникнення протікання. У разі використання труб з полівінілхлориду (ПВХ) або з нарізним сполученням, їх не можна ховати, щоб в разі аварії до них був доступ.

Замовте проєкт системи водопостачання

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні