Чим небезпечна вода без попереднього очищення?

Автор запису
06 лют 2018
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Брудна вода з крана

Вся вода в будинку, яку ми використовуємо ділитися на два типи:

  1. Питна вода.
  2. Технічна вода (для сантехнічного обладнання, побутової техніки, прийняття душу або ванни, для прання, приготування їжі і для обладнання системи опалення).

На жаль, за своїм складом вода, що подається міським водоканалом з колодязя і зі свердловини, не відповідає санепідем нормам. В якій саме мірі, за якими показниками — може показати тільки її аналіз. Для вашого здоров'я ця вода принесе тільки шкоду. Негативний вплив буде не тільки на організм, а й на сантехніку, побутову техніку і систему опалення.

Неефективність хлору та кип'ятіння

Саме вживання брудної, неочищеної води стає причиною багатьох хронічних захворювань, а також призводить до старіння шкіри і організму. Щоб убити всі хвороботворні організми воду почали хлорувати. Нехай хлор і знищує небезпечні бактерії, він також завдає непоправної шкоди для всього організму. Зараз навіть підліткам відомо про токсичні властивості хлору, але існує міф, що при кип'ятінні води вона ставати придатна до вживання. На жаль, це не так кип'ятіння хлор не випаровується і не зникає з води, а навпаки в результаті таких дій він стає ще небезпечнішою.

Не тільки хлор приносить шкоди організму, також великий вміст марганцю і заліза, жорсткість води, органічні домішки і наявність у воді різних мікроорганізмів.

Брудна вода в будинку

Крім того, вода без очищення повільно руйнує всю вашу побутову техніку, сантехніку, систему опалення та системи нагріву води. Напевно, ви не раз бачили, що в чайнику залишається накип, на душових насадках, форсунках і змішувачах утворюється наліт, сантехнічна плитка не блищить, як раніше, а бойлери та інші нагрівальні елементи швидко виходять з ладу. Все це наслідки від неочищеної води. Найбільшої шкоди для сантехніки та системи опалення — це жорсткість води і наявність у воді домішок заліза.

Норма змісту «заліза» в питній воді — не більше 0,3 мг/л, однак у багатьох районах Києва та області, цей показник доходить до 5 мг/л, а іноді і до вкрай високих 10 мг/л. Підвищений вміст заліза це в першу чергу іржа. Також на сантехнічному фаянсі постійно залишаються жовті плями, швидко псуватися зовнішній вигляд емалі, на пральних і посудомийних машинах залишається осад, а також забиваються дрібні отвори, при пранні речі втрачають свій колір, а білі речі стають жовтими.

Замовте ефективну систему водоочищення

Також серйозною проблемою може стати жорсткість води, так як на нагрівальних елементах і побутової техніки утворюється накип. Накип має гарні теплоізоляційні властивості, він зменшує теплопередачу, а це в свою чергу стає причиною підвищеної витрати електрики і частих поломок обладнання. Через жорсткість води істотно скорочується строк служби пральних і посудомийних машинок, бойлерів, чайників і котлів. Також накип роз'їдає ущільнення і гумові прокладки системи водопостачання, що може стати причиною протікання.

Також, за наявності бойлера, в ньому будуть з'являтися шкідливі мікроорганізми, кількість яких зростатиме в геометричній прогресії. Щоб убезпечити себе і свою сім'ю, уберегти вашу сантехніку і систему опалення від поломок, потрібно використовувати обладнання для очищення води. Наша фірма проєктує водоочистку на базі одного з кращих обладнань в світі — Ecosoft. Це українська фірма, яка експортує свою обладнання в більш ніж 20 країн по всьому світу.

Схема очищення води

Позначення на схемі:

  1. Фільтр механічного очищення води.
  2. Установка комплексної очистки води.
  3. Картріджний вугільний фільтр.
  4. Ультрафіолетовий знезаражувачі.
  5. Система зворотного осмосу.

Звертайтеся до нас і фахівці Альтер Ейр спроєктують і реалізують для вас ефективну систему очищення води. Для консультації і запису на зустріч — зателефонуйте нам за телефоном 0-800-33-08-28 або скористайтеся формою вище.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні