Функції кондиціонера: міфи і реальність

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Кондиціонер – це незамінне обладнання в кожному будинку.

Купуючи його для кондиціонування повітря в квартирі, котеджі, офісі, магазині або іншому приміщенні, ми бажаємо, щоб воно був по максимуму обладнане безліччю функцій і опцій, які б робили повітря якомога безпечнішим і чистішим.

Але далеко не всі функції, заявлені виробником, насправді повною мірою відображають дійсність.

Необхідно розуміти, що головними функціями кондиціонера і завданнями, які він виконує, є охолодження та обігрів повітря. Саме ці дві функції лежать в основі роботи кондиціонера.

У даній статті спробуємо розвінчати деякі міфи щодо головних і додаткових функцій різних кондиціонерів.

ЗАПРОШУЄМО ДО АЛЬТЕР ЕЙР НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основні функції кондиціонера

Кондиціонер, насамперед, повинен підтримувати оптимальний температурний режим у приміщенні. Сучасні моделі можуть бути як звичайними, так і інверторними кондиціонерами, та здатні охолоджувати і обігрівати повітря практично круглий рік.

Режимы кондиционера: режим sleep в кондиционере, ночной режим кондиционера, режим вентиляции в кондиционере, функция самоочистки кондиционера, функция увлажнения в кондиционере.

Охолодження повітря

У спекотний період року застосування кондиціонера як пристрою для зниження температури і створення свіжості просто незамінне. Встановлюючи необхідну температуру, користувач на свій розсуд регулює цей параметр. Крім того, деякі кондиціонери працюють повністю в автоматичному режимі, підлаштовуючи інтенсивність охолодження під кількість людей у приміщенні, їх переміщення і т. д. Особливої уваги заслуговують кондиціонери з інверторною системою управління, які при всій своїй потужності споживають мінімум електроенергії для охолодження повітря.

Стандартный и экономичные функции кондиционера. Осушение воздуха кондиционом

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Підігрів повітря

Практично всі сучасні кондиціонери не лише охолоджують, а й обігрівають повітря. Чи часто ви мерзли восени, коли на вулиці вже холодно (або, навіть, йде сніг), а центральне опалення ще не ввімкнули? Так от в даному випадку використання кондиціонера взимку якраз виправдано: у такій ситуації кондиціонер може стати повноцінним опалювальним приладом. При цьому деякі моделі дозволяють використовувати їх навіть при низьких температурах за вікном, аж до -25°С, але краще, якщо температура н опускається нижче -15°С.

Каталог кондиціонерів

Ось дві основні функції, які виконують побутові та промислові кондиціонери. Існує також безліч допоміжних функцій, які надають різні виробники як доповнення до основних.

Додаткові функції кондиціонерів

Осушення повітря

Багато виробників акцентують увагу на тому, що в їхніх кондиціонерах передбачена функція осушення повітря, яка необхідна у разі наявності зайвої вологості в приміщенні. Однак, варто зауважити, що під час роботи будь-який кондиціонер частково сушить повітря, особливо коли він включений на обігрів. Тому цей процес є абсолютно закономірним для будь-якої спліт-системи.

Схема увлажнения и осушения воздуха кондиционером Daikin URURU Sarara. Функция осушения воздуха в кондиционере

Вентиляція і підмішування свіжого повітря

Охолоджуючи повітря за допомогою кондиціонера, користувач зазначає, що в приміщенні створюється ефект свіжості. Виробники часто стверджують, що їх кондиціонери працюють з підмішуванням свіжого повітря. Але хочемо зазначити, що така функція передбачена далеко не у всіх кондиціонерах, в основному це стосується канальних.

кондиционер с функцией приточной вентиляции

Фільтрація повітря

Очисні фільтри, які передбачені в кондиціонерах здійснюють функцію затримки пилу, мікрочастинок, бактерій, які можуть потрапити в приміщення і негативно вплинути на людину. Але ще важливіше завдання даних фільтрів – це захист внутрішнього механізму кондиціонеру від цих частинок. Так, вони запобігають передчасній поломці і виходу з ладу кондиціонера.

Фильтрация воздуха кондиционером. Кондиционер с функцией приточной вентиляции

Іонізація повітря

Функцію іонізації також пропонують багато брендів. Вона передбачає знезараження повітря і насичення його іонами срібла. Але в дійсності іонізатори є додатковим помічником очисних фільтрів: вони притягують частинки пилу і мікробів, і тим самим оберігають двигун кондиціонера.

Купуючи кондиціонер, звертайте увагу спочатку на показники якості та продуктивності, а також на те, скільки енергоресурсів він буде витрачати на роботу. Необхідно пам'ятати, що основна вимога до цього пристрою – це ефективний контроль клімату, зокрема – підтримання потрібної температури.

Відгуки