Інверторні кондиціонери

Фільтр
-
Настінний кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C
ціна 16192грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE09KLA2A
ціна 11500грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB25C/RXB25C
ціна 15341грн
Настінний кондиціонер Lessar LS/LU-HE12KLA2A
ціна 12600грн
Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K RXS25L
ціна 32130грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIE/SOE-035SHDC
ціна 13280грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTX5
ціна 12880грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ25VA/MUZ-HJ25VA
ціна 20829грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG25LW/RXG25L
ціна 46179грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG35LW/RXG35L
ціна 53740грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HJ35VA/MUZ-HJ35VA
ціна 24916грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FTX5
ціна 14030грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS35K/RXS35L
ціна 38210грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB20C/RXB20C
ціна 14806грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LS/RXG20L
ціна 44825грн

Як працює інверторний кондиціонер?

Кондиціонер з інверторним блоком управління перетворює змінний мережевий струм (220В/50Гц) в постійний струм з подальшим перетворенням його на змінний необхідної частоти, що дозволяє регулювати оберти двигуна компресора для забезпечення холодопродуктивності заданої користувачем. У той же час кондиціонер постійної потужності здійснює регулювання кліматичних параметрів простим чергуванням режимів активної роботи і відключень, що не дозволяє підлаштовуватися під заданий режим з високою точністю, а значить підвищує витрату електроенергії.
Крім того плавний вихід на повну потужність не створює підвищену навантаження на побутову електромережу, що особливо актуально в багатоквартирних будинках, де забудовники часто «економлять» на електропроводці.
Ще одна особливість роботи полягає в адаптації до перепадів напруги, в той час як кондиціонер постійної потужності не зможе працювати в таких умовах. Для України, на жаль, це дуже важливо.

Принцип роботи інверторного кондиціонера

Бюджетні інверторні кондиціонери

З представлених в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр брендів бюджет класу варто відзначити:

Кожен з виробників має свої переваги і недоліки, про що ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі бренди або у нашого менеджера.

Енергоефективність бюджетної спліт системи інверторної буде нижча, ніж у більш дорогих рішень, за рахунок того що ККД перетворювача струму нижче, а значить підвищуються втрати потужності на саме перетворення. Що стосується додаткових функцій, їх наявність та якість реалізації часто залежить від конкретного модельного ряду — виробникам доводиться йти на компроміс для зниження ціни продукції. Але заради справедливості варто зазначити, що частина вартості дорогого кондиціонера це ім'я бренду, його історія. Адже в реальності багато кондиціонери можуть проводиться в одному місті на потужностях одного і того ж виробничого комплексу.

Інверторні кондиціонери середнього цінового діапазону

Mitsubishi Heavy, Toshiba, LG, Fujitsu, Gree — дані виробники на відміну від «бюджетних» брендів мають власними дослідними і виробничими комплексами, що дозволяє їм приділяти більше уваги технічної складової спліт-системи. Найбільш цікаві з перерахованих компаній - Mitsubishi Heavy, яка є частиною «сім'ї» компаній Mitsubishi, Gree, на чиєму виробничому комплексі крім власної продукції виготовляють значну частину техніки OEM брендів.

В даному випадку рамки найбільш розмиті, оскільки верхня цінова планка наближається до ціни продукції лідерів ринку, а нижня в свою чергу близька до бюджетних рішень.

Преміум-клас

Кондиціонери Daikin інверторніВизнані лідери в області створення кліматичної техніки в світі - японські компанії Daikin, Mitsubishi Electric, практично всі нові технічні рішення спершу з'являються в цих спліт системах і лише через деякий час в продукції інших виробників. Спліт-системи виробляються на заводах в Японії і Європі, комплектуючі також виробляються на власних потужностях. Так само до систем преміум-класу можна віднести техніку компанії Panasonic, хоча в їх модельному ряді є і прості «середнячки».

Важливо розуміти, що цей розподіл умовно, так як ряд виробників випускають інверторні спліт-системи відносяться до різних цінових ніш.

Проблема вибору - інверторний кондиціонер або звичайний?

Якщо мова йде про вибір обладнання преміум-класу і жорсткого обмеження бюджету немає, то природно, що це будуть кондиціонери інверторного типу. Рівних їм по функціональності кондиціонерів постійної продуктивності ні Daikin, ні Mitsubishi Electric просто не випускають.

Якщо ж бюджет обмежений, то часто недорогий інверторний кондиціонер за ціною може бути дорівнює кондиціонеру постійної продуктивності оснащених додатковими функціями — просунутої фільтрацією повітря, іонізатором, розширеними алгоритмами управління. В цьому випадку краще проконсультуватися зі фахівцям, оскільки далеко не завжди ці функції так ефективні і важливо розуміти, чи дійсно вам вони потрібні. Крім цього, ми можемо доставити кондиціонер вам додому в найкоротший термін, надати офіційну гарантію, а наша монтажна бригада виконає установку.