Що таке інверторні кондиціонери?

9 років на ринку
9 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Коли ви підбираєте кондиціонер для будинку або офісу, як правило,

менеджери з продажу у кліматичних компаніях одним з перших задають питання:

"Вам потрібно інверторний кондиціонер чи звичайний?".

Природно, що ви просите розповісти в чому між ними різниця, щоб зрозуміти який вам краще підійде.

Добре, якщо менеджер дає на ваші питання компетентні й об'ємні відповіді, але краще вивчити це питання заздалегідь, ніж робити імпульсивний вибір недешевого обладнання.

Саме з цього приводу ми б хотіли ще раз ґрунтовно розповісти вам, що ж таке інвертор, інверторний кондиціонер і в чому його перевага.

Отже, інвертор - це пристрій керування частотою струму, за рахунок чого регулюється обертання компресора кондиціонера з кращою точністю. Принцип роботи інверторної спліт-системи ми розглянемо на прикладі її порівняння з "класичною" постійною продуктивністю, адже, як відомо, "все пізнається в порівнянні".

Принцип роботи звичайного кондиціонера

Звичайний неінверторний кондиціонер після запуску на заданій потужності приводить температуру в приміщенні до зазначеної на пульті, після чого компресор і вентилятор зовнішнього блоку відключаються, так як датчик температури сигналізує про досягнення необхідної температури. Датчик перебуває на самому внутрішньому блоці кондиціонера і знімає показання в безпосередній близькості від теплообмінника. Температура відключення може відрізнятися від виставленої на пульті на 3-5°C, так не досягається підтримка точних значень температури в приміщенні і при незначному підвищенні температури в кімнаті знову відбувається пуск компресора, потім процес повторюється.

Почему инверторный тип кондиционера лучше, чем неинверторный

Отже, принцип роботи неінверторного кондиціонера базується на періодичному підключенні і відключенні компресора з єдиним режимом роботи - максимальна потужність. Ви можете вирішити, що це досить економно, однак, це зовсім не так.

Через неможливость точного досягнення заданої температури кондиціонер працює з "надлишком", коли в цьому немає потреби. Більше того, при різких скачках виникають напруги мережі, ввімкнення і вимиканні агрегату, витрати електроенергії стають максимальними, тому зростають витрати на експлуатацію. (Примітка: річ у тому, що такий режим роботи створює реактивну складову струму, з усіма характерними негативними наслідками, такими як нагрів електричної мережі, відповідно). Тепер перейдемо до принципу роботи інверторної спліт-системи.

Робота інверторного кондиціонера

Інверторні кондиціонери, в свою чергу, працюють за іншим принципом - при запуску кондиціонера він плавно виходить на необхідну продуктивність, не завжди виникає потреба виходити, навіть, на номінальну потужність. Після того, як повітря в приміщенні вже остудилося до необхідної температури, кондиціонер не відключається, а знижує потужність (обороти), підтримуючи температуру в приміщенні на заданому рівні.

Як результат, відсутні постійні ввімкнення/вимикання компресора і двигуна, що добре позначається не лише на його довговічності. За рахунок такого режиму роботи досягається така актуальна сьогодні енергоефективність, "розумне" обладнання буде працювати строго, відповідно до заданих параметрів, а не "даремно". Також позитивним моментом є знижений рівень шуму при роботі інверторного кондиціонера, а різниця температур між заданою користувачем і фактично забезпеченою обладнанням може коливатися в межах ±0,5°С.

Так, ми бачимо, що використання інверторного кондиціонера - це економія електроенергії, довший термін його служби, тиха робота, точне регулювання температури.

Точне підтримання температури

Швидке охолодження

Енергозбереження

Точное поддержание температуры

Быстрое охлаждение

ЭнергосбережениеПереваги і недоліки інверторних кондиціонерів

Говорячи про плюси і мінуси інверторних моделей спліт-систем, в першу чергу варто відзначити, що негативних сторін у цієї техніки істотно менше, ніж переваг.

Мабуть єдиним вагомим недоліком інверторного кондиціонера можна назвати відносно високу вартість у порівнянні з традиційними спліт-системами, причина криється у складнішому технічного процесі виробництва його компресора і систем управління. Але цей мінус компенсується суттєвою економією на експлуатації даних кондиціонерів, оскільки компресор не створює перепадів напруги і різких стрибків, внаслідок чого споживається мінімальна кількість енергоресурсів.

Каталог інверторних кондиціонерів

Переваги інверторних кондиціонерів полягають у наступному:

  • підтримання заданої температури за рахунок можливості точного регулювання роботи двигуна компресора і вентиляторів;
  • економія електроенергії, адже на практиці 90% часу від працюючого кондиціонера не вимагається робота на його повну номінальну потужність, а режим "вмикання/вимикання" у кондиціонерів постійної потужності створює підвищене навантаження на мережу за рахунок высокиих пускових струмів;
  • довговічність компресора - менший зношування устаткування за рахунок того, що значну частину часу воно працює не на межі своєї потужності, а в "економних" режимах;
  • низький рівень шуму - оскільки компресор інверторного кондиціонера працює на знижених обертах, за рахунок цього знижується вироблений ним шум. І, як ми бачимо, всі переваги такої техніки виходять з одного ключового фактора.

Преимущества инверторного кондиционера воздуха. Сравнение эффективности по аналогии с автомобилем

Серед інверторних кондиціонерів, запропонованих на нашому сайті, можна знайти моделі різного рівня функціональності й цінової категорії. Поговоривши з нашими фахівцями ви отримаєте вичерпну інформацію на цікаві теми: питання, які стосуються конкретної функції спліт-системи, порівняння обладнання однакової цінової категорії від різних виробників, специфіку сервісного обслуговування чи монтажних робіт.

Окремо хочемо звернути вашу увагу на такі бренди, як Daikin, Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy, Toshiba, Fujitsu, McQuay, адже це надійні бренди, які пропонують виключно якісне кліматичне обладнання і першими впроваджують в нього технічні нововведення.

Висновок

Найчастіше, шукаючи інверторні спліт-системи мають на увазі настінні кондиціонери – найпоширенішу категорію інверторного кліматичного обладнання. Сьогодні вони міцно увійшли в наше життя, оскільки використовуються як в житлових будинках, так і офісних будівлях і навіть в невеликих виробничих приміщеннях. Їх компактні габарити, висока продуктивність, економічність, привабливий дизайн і невисока ціна роблять їх надзвичайно популярними на ринку кліматичної техніки в Україні. Вони створюють мало шуму при роботі, можуть не тільки охолоджувати/обігрівати, але і очищати, фільтрувати, вентилювати, іонізувати повітря в приміщенні.

Охлаждение зависит от температуры в комнате

Звертайтеся до нас і ви зможете підібрати та придбати настінний, канальний, касетний або інший інверторний кондиціонер з гарантованою знижкою. Також ми доставляємо товар по всій Україні в найкоротші терміни та виконуємо проектування систем кондиціонування та монтаж спліт-систем.

Компанія Альтер Ейр є офіційним представником провідних європейських і світових брендів кондиціонерів, тому ми надаємо сертифікати та гарантію на придбану у нас продукцію.

Відгуки