Ostberg. Представництво в Alter Air

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Унікальність Ostberg

Завдяки високій якості виробленої продукції, компанія Ostberg по праву вважається одним зі світових лідерів на ринку виробництва вентиляційної техніки. Саме цей виробник у далекому 1981 році першим почав випускати вентилятори для прямокутних каналів, які завдяки зручності конструкції, високій надійності і простоті монтажу швидко стали популярними і завоювали довіру користувачів.

Вентиляція та комплектуючі Ostberg

Шведська компанія Ostberg випускає вентиляційне обладнання будь-якого виду та складності – від фільтрів й інших дрібних елементів систем вентиляції до вентиляторів різних видів і припливно-витяжних установок. У всіх агрегатах Ostberg застосовуються електродвигуни компанії MES, які забезпечують надійну і довговічну роботу пристроїв.

Перевагою продукції компанії є виняткова надійність – після того, як товар зійшов з конвеєра, він ретельно перевіряється і тестується, що виключає будь-яку ймовірність шлюбу. Крім того, на користь даного виробника говорить ще і ціна продукції, яка на порядок нижче, ніж у конкурентів. Компанія Ostberg дає річну гарантію на роботу будь-якого елемента, який випущений в її стінах заводів.

Шведская компания Ostberg выпускает вентиляционное оборудование любого вида и сложности

Багаторічний досвід роботи і професіоналізм співробітників дозволив компанії Ostberg стати одним зі світових лідерів на ринку вентиляційних пристроїв. Найбільш популярними видами продукції даного виробника є круглі канальні вентилятори, а так само припливно-витяжні установки.

Компанія Альтер Ейр є офіційним представником Ostberg в Україні. Ми здійснюємо продаж пристроїв цієї марки, а так само проводимо сервісні та монтажні роботи. При складанні проектів систем вентиляції «під ключ», пристрої Ostberg реком ендуются для використання, якщо ви хочете отримати високу якість за прийнятною ціною.

Компания Альтер Эйр является официальным представителем Ostberg в Украине.

Підсумок

Компанія Ostberg володіє багатою історією і культурою виробництва вентиляційного обладнання, завдяки цьому компанія виготовляє найкращі в світі вентиционные установки. Купуючи вентиляційне обладнання Ostberg ви вибираєте найбільш якісний продукт. Ostberg надає найширший вибір вентиляційного обладнання, що дає можливість створити найефективнішу систему вентиляції тільки на агрегатах і комплектуючих Ostberg.

Дуже важливо купувати обладнання в офіційного представника. Це потрібно для того, щоб обладнання було сертифіковано у вашій країні і надавалася гарантія його якості, саме тому, звертайтеся в компанію Альтер Ейр.

Вентиляционное оборудование Ostberg

Відгуки