Обережно, підроблені вентилятори!

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Хто з нас не хоче купити хороший товар за низькою ціною? Напевно, немає таких людей, які відповіли б на це питання негативно.

Така суть людини – шукати там, де дешевше, особливо це актуально під час глобальної економічної кризи.

Але в гонитві за низькими цінами люди часто зіштовхуються з недобросовісними продавцями і через деякий час шкодують про таку, здавалося б, "вдалу" покупку.

Казка з сумним кінцем

Саме з такою проблемою зіткнувся Сергій К., коли, вибираючи канальний вентилятор Soler&Palau TD Silent, побачив привабливу пропозицію однієї компанії, яка пропонувала даний товар за ціною майже в півтора рази нижче, ніж у решти.

Засумнівавшись у достовірності інформації (хтозна що напишуть на сайті), Сергій подзвонив за контактним телефоном. Дійсно, іспанський вентилятор Soler&Palau пропонували за низькою, практично смішною ціною.

Причину низької вартості продавці пояснили тим, що їх компанія не робить націнку і працює практично "в нуль", продаючи ці товари. Трохи повагавшись, наш знайомий піддався спокусі і придбав даний агрегат, потай радіючи вдалій покупки. Але казка тривала недовго.

Бытовой канальный вентилятор Soler&Palau TD- 250/100 SILENT

Практично відразу після встановлення вентилятор почав сильно шуміти, що надзвичайно здивувало Сергія – адже на всіх сайтах дану модель рекламували як найтихіший р канальний вентилято у світі! І якщо з цим прикрим фактом Сергій через тиждень змирився, то доля піднесла йому новий неприємний сюрприз – попрацювавши десь місяць, дане "диво вентиляційної техніки", "вентилятор, який зроблений в Іспанії", як запевняли продавці, раптово перестав працювати.

Сергій у розпачі почав дзвонити в компанію, вимагав прислати спеціаліста, але наткнувся на абсолютне нерозуміння: "Ми всього лише інтернет-магазин, сервісними роботами не займаємося" – сказали йому.

Звернувшись в Альтер Ейр споживач описав всю ситуацію. Сервісний відділ компанії, після перевірки і огляду вентилятора, діагностував: перегоріла проводка, яка була низької якості. Крім того, іспанський вентилятор виявився... made in China! На відміну від іспанських аналогів, цей пристрій було виготовлено з низькоякісного пластику – звідси і високий шум при роботі. Крім того, лише дивом вентилятор не загорівся сам – адже він не був виготовлений з термостійкого матеріалу.

Природно, ні про які ремонтні роботах не могло бути й мови. Сергію К. довелося купувати новий вентилятор.

Кондиціонування і вентиляція - Компанія Альтер Ейр

Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці

На жаль, цей випадок не поодинокий. Наша компанія постійно зіштовхується з подібними ситуаціями. Ми немаємо права давати якісь рекомендації, але можемо акцентувати увагу на деяких аспектах:

  1. При купівлі вентиляційних пристроїв звертайте увагу на компанію –відгукипро неї, а також обов'язково запитайте, чи надають вони сервісне обслуговування пристроїв, і яку дають гарантію на продукцію. Поцікавтеся наявністю відповідних сертифікатів, а також тим, скільки часу компанія працює на ринку.
  2. Не варто довіряти надто низьким цінам – вартість вентилятора повинна входити не тільки з витрат на його виготовлення, але і на транспортування, а також, власне, має бути маржа компанії – ніхто не буде працювати безкоштовно.
  3. Рекомендуємо, щоб монтаж вентиляційного обладнання здійснювала компанія-продавець  у такому разі, ви можете бути впевнені, що підключення здійснено правильно.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр є офіційним дилером компанії Soler&Palau в Україні. У нас ви можете придбати дійсно якісний продукт, надійність якого ми підтверджуємо сертифікатами відповідності. За сім років роботи ми здобули репутацію надійного партнера і дуже дорожимо довірою наших клієнтів.
Крім того, наша компанія займається також встановленням вентиляційного устаткування і несе повну відповідальність за правильне і довговічне його функціонування.
Купуйте вентиляційне обладнання тільки у надійних партнерів.

Відгуки