Схеми підключення побутових вентиляторів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Витяжна вентиляція у будинку – одна з необхідних умов оптимального та здорового мікроклімату. Якщо вона правильно спланована і відповідає вимогам приміщення, то люди, які у ньому перебувають, будуть почувати себе якомога комфортніше.

Крім правильно підбору вентилятора для ванної кімнати і санвузла, важливим чинником для його ефективної роботи є і правильне його підключення. Існує широкий ряд моделей витяжних вентиляторів: з таймером, датчиком вологості та іншими функціями. Кожен з цих пристроїв необхідно грамотно підключити до мережі.

Сьогодні найпоширенішими є чотири основні схеми підключення побутових вентиляторів в залежності від їх конструктивних особливостей. Про кожну з них більш детально розповімо нижче.

Необхідність правильного підбору вентилятора і грамотного підключення

Вибираючи витяжний вентилятор для будинку, квартири, котеджу чи будь-якого іншого приміщення, де існує потреба боротьби з забрудненим повітрям або підвищеною вологістю, слід насамперед спланувати, де і яким чином він буде змонтований.

Цей процес повинен включати в себе підбір певної моделі з урахуванням необхідних користувачеві функцій, а також узгодження місця його розміщення. Відповідно до цього й обирається конкретна схема підключення.

Підключення стандартного побутового вентилятора з вбудованим вимикачем

В цьому випадку все елементарно просто: для роботи вентилятора досить підвести електроживлення 220 В. Вимикання і відключення пристрою здійснюється за допомогою наявного на корпусі вимикача або шнура.

Подключение стандартного бытового вентилятора со встроенным выключателем

Підключення вентилятора через вимикач

Таке підключення передбачає, що управління роботою вентилятора здійснюється за допомогою вимикача, розташованого поруч з вимикачем світла. В даному варіанті слід прокласти два додаткових дроти від розподільної коробки: один - до освітлення, другий – до вентилятора, і виконати підключення відповідно до зазначеної схеми.

Подключение вентилятора через выключатель


Схема подключения вентиляторы через выключатель света

Підключення вентилятора спільно з освітленням

Ця схема підключення забезпечує керування роботою пристрою спільно з включенням або виключенням освітлення у ванній кімнаті або туалеті. Тобто, входячи в приміщення і включаючи світло, ви одночасно запускаєте і вентилятор. Коли залишаєте приміщення та вимикаєте освітлення – вентилятор також відключається.

Іноді це не зовсім зручна схема, оскільки існує потреба у витяжці ще деякий час, наприклад, після використання душу і високої концентрації вологи в приміщенні. Через це доведеться перервати витяжку або залишити включеним світло разом з вентилятором ще на певний час.

Подключение вентилятора совместно с освещением

Каталог побутових вентиляторів

Підключення вентилятора з таймером

Вентилятори з таймером функціонують з деякими особливостями, а саме – припиняють свою роботу не відразу після вимкнення, а через певний проміжок часу. На свій розсуд користувач може задати в середньому від 3 до 30 хвилин затримку вимкнення.

Підключення вентилятора з таймером здійснюється практично так само, як і підключення через вимикач. Єдиною відмінністю є необхідність проведення додаткового кабелю з фазою, який буде йти від розподільної коробки.

Подключение вентилятора с таймером

Схема подключения вентилятора с таймером

Монтаж витяжних вентиляторів компанією Альтер Ейр

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр має багаторічний досвід не тільки продажу, а й встановлення вентиляційного обладнання. Зокрема, ми монтуємо побутові витяжні вентилятори. Наші монтажні бригади зможуть грамотно та оперативно встановити будь-який тип вентилятора з урахуванням ваших побажань щодо місця і принципів їх роботи.

Монтаж вытяжных вентиляторов компанией Альтер Эйр
Якщо у Вас немає відповідних навичок монтажу вентилятора і ви боїтеся зробити помилку, краще довірте цю справу фахівцям. Компанія Альтер Ейр гарантує високу якість, пусконалагоджувальні роботи після установки, а також своєчасний сервіс обладнання в разі необхідності.
Якщо виникнуть питання щодо монтажу або технічних аспектів витяжних вентиляторів звертайтеся до інженерів компанії Альтер Ейр.

Відгуки