Припливно-витяжні установки Dantherm DanX 2: де застосовуються і в чому їх переваги

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Створення комфортних мікрокліматичних умов у басейні – одне з основних завдань системи вентиляції. Насичене вологою повітря в приміщенні басейну значною мірою впливає на людей, меблі та споруди. Для створення комфортних мікрокліматичних умов, необхідно комплексно підійти до даного питання і розглянути рішення на базі вентиляції з підігрівом і осушенням.

Новітні системи Dantherm DanX 2 це высокоефективні рішення, які поєднують в собі функції як осушення, так і вентиляції повітря, a також підтримують необхідну температуру в приміщенні при мінімальному енергоспоживанні.

Основне завдання цих систем створити та підтримати комфортний і здоровий мікроклімат у приміщенні, завдяки чому у всіх відвідувачів буде прекрасне самопочуття, крім того, меблі та спорудження будуть захищені від впливу вологи.


Всі компоненти агрегатів DanX розроблено і виготовлено так, щоб спроектована система вентиляції могла забезпечувати високі показники продуктивності і тривалу службу. Такий агрегат може подавати у приміщення 100% свіжого повітря. Подвійний перехресний теплообмінник здатний забезпечити рекуперацію до 95% тепла. Додаткове зниження енергоспоживання досягаються за допомогою вентиляторів на базі електродвигунів з електронною комутацією. Високоефективний компресор максимально знизить рівень експлуатаційних витрат.

Агрегат DanX 2 HP – це установка, що поєднує в собі тепловий насос і систему осушення за рахунок припливу свіжого повітря.

Денний режим роботи установки – це часткова рециркуляція з нагріванням, 2-ступінчаста рекуперація тепла і осушення за допомогою свіжого повітря і теплового насоса (модель HP). Для минімізації втрат тиску через рекуператор пропускається тільки частина витяжного повітря. При недостатньому осушенні, автоматика здатна збільшити частку зовнішнього повітря, який подаватиметься у приміщення.

Режимы работы приточно-вытяжных установок Dantherm DanX 2

У теплий період року установка використовує 100% свіжого повітря для осушення, тепловый насос і калорифер відключені.

DanX 2 XD – це вентиляційні системи осушення з високоэфективним подвійним рекуператором тепла. Ці системи ідеально регулюють рівень вологості і температуру у приміщенні, при цьому економія на експлутаційних витратах може досягати 90%.

Денний режим роботи DanX 2 XD – це використання мінімально допустимого, відповідно до гігієнічних норм, кількість свіжого повітря. Для мінімізації втрат тиску тільки частина витяжного повітря пропускається через рекуператор для випаровування. Інша частина витяжного повітря повертається у приміщення, підігріваючись з допомогою калорифера.

В теплий період року установка працює аналогічно DanX 2 HP.

Агрегати мають компактне компонування і поставляються повністю зібраним, у тому числі зі встановленими калорифером підігріву зовнішнього повітря і системою автоматики. Зручне розташування з'єднань на верхній або бічній сторонках установки забезпечить легкий доступ до повітроводів. Денний літній режим використовує 100% свіжого повітря для осушення, при цьому калорифер відключений. При високій температурі зовнішнього повітря автоматика відкриває клапан байпасу і установка починає працювати в режимі фрікулінга.

Установки DanX 2 HP оснащуються зручною у використанні інтелектуальної автоматикою, яка поєднує в собі зрозумілий інтерфейс і ефективність функції управління. Завдяки цим перевагам досягається висока точність керування вентиляцією за потреби, яка забезпечує низькі експлуатаційні показники установок DanX HP. Вбудована система передачі даних дозволяє інтегрувати контролер у систему C-Bus або в мережу MOD Bus.

Загальні технічні дані установок серії DanX 2 XD і DanX 2 HP

Технические характеристики DanX 2 XD

Технические характеристики DanX 2 HP

Особливості та переваги

 • Проста і зручна система управління для організації високоякісної вентиляції за потреби. Функції автоматичного контролю і регулювання температури, вологості й енергоспоживання.
 • Високоефективні алюмінієві теплообмінники з епоксидним покриттям володіють високою стійкістю до «агресивних» умов басейнів.
 • Тепловий насос з високим ККД й опціональним водоохолоджуваним конденсатором.
 • Корпус із самонесучих сендвіч-панелей з:
 1. гарячеоцинкованих сталевих листів, розділених теплоізоляційним шаром завтовшки 50 мм;
 2. нижні силові профілі;
 3. регульовані опори.
 • Клас:
 1. теплоізоляції: T3,
 2. теплопровідності: TB3,
 3. витоку повітря: L3 EN 1886.

Тeплoвoй нaсoс установок Dantherm DanX 2 с высoким КПД и oпциoнaльным вoдooхлaждaeмым кoндeнсaтoрoм

 • Внутрішні розділювальні панелі товщиною 30 мм з гарячеоцинкованого сталевого листа товщиною 1,25 мм з теплоізоляційним шаром мінеральної вати.
 • Інспекційні дверцята з міцними петлями і замками, обладнаними рукоятками або гніздами під ключі квадратного перерізу.
 • На всі металеві деталі установки, включаючи вентилятори і панелі, перед складанням наноситься порошкове покриття (70 мкм, клас антикорозійного захисту C4 по EN/ISO 12944-2).
 • Всі кріпильні елементи, у тому числі болти і гайки з нержавіючої сталі або зі спеціальним захистом.
 • Всі змійовики – з алюмінієвою рамою, попередньо пофарбованими ребрами і з епоксидним захисним покриттям.
 • Найвищий рівень енергоефективності серед рішень, представлених на ринку.
 • Конструкція, розрахована на роботу в «агресивних» зовнішніх умовах, створена на основі 30-річного досвіду проектування вентиляційних систем;
 • Комплексні рішення.

Елементи системи

Корпус

Корпус установки сконструйований із самонесучої конструкції з сендвіч-панелей, виготовлених з гарячеоцинкованим сталевих листів, забарвлених методом порошкового фарбування і встановлюється на регульованих ніжках. Для термо- і звукоізоляції зовнішніх сендвіч-панелей і дверей використовується 50-мм листи мінеральної вати.

Вентилятори

В системі DanX 2 застосовуються два вентилятори з прямим приводом і високоефективним ЄС-двигуном. На діаграмі нижче показаний графік максимального статичного тиску при різній продуктивності системи.

 Подвійний перехресний рекуператор тепла

Одна з найважливіших частин установки DanX 2 – подвійний перехресний рекуператор тепла, завдяки якиму можливе значне скорочення споживання енергії, що витрачається на підігрів зовнішнього повітря, яке подається у приміщення. Даний рекуператор виготовлений з алюмінієвих пластин, попередньо покритих епоксидною смолою. Суха температурна ефективність рекуператора перевищує 70%, проте на практиці за рахунок конденсації вологи вона може досягти 90%.

Тепловий насос

У системах DanX 2 тепловий насос використовується і для рекуперації тепла, і для осушення повітря. У нічний час система працює в режимі рециркуляції, холодильний контур виконує функцію осушувача. На діаграмі зображено холодильний контур установки DanX 2НР. Конденсатор і випарник контуру виготовлені з міді й алюмінієвих ребер та покриті епоксидною смолою, що дозволяє використовувати їх в агресивному середовищі. У контурі застосовується один роторний компресор, що працює на фреоні R407С.

Водяний нагрівач

Для установки в агрегат DanX 2 доступні два водяних калорифера – дво- і трирядні. Калорифери виготовлені з міді й алюмінієвих ребер та покриті епоксидною смолою.

 Трехрядные калориферы для установок DanX 2 (характеристики)

Двухрядные калориферы для вентустановок DanX 2 (характеристики)

Клапан і привід

Використовується 2-х ходовий клапан спроектований з метою об'єднання автоматичного балансування з повним плавним управлінням незалежно від витрати води. На практиці це означає, що додатково не потрібні ніякі інші регулюючі клапани.

Електричний нагрівач

Електричний калорифер, яким може бути укомплектована система DanX 2, призначений для монтажу поза установкою DanX 2 безпосередньо на повітровід. Мінімальна швидкість повітряного потоку через калорифер не менше 1,5 м/с і максимальна температура на виході – не вище 400°С.

Электрокалориферы разработаны для монтажа на приточном или вытяжном воздуховоде
Фільтри

Установки DanX 2 обладнані компактними фільтрами F5 (витяжне повітря) і F7 (зовнішнє повітря).

Повітряні клапани і приводи

У системі DanX 2 вбудовані три повітряних клапани. Перший – в секції змішування, другий клапан – рециркуляції і третій - клапан байпасу над подвійним рекуператором. У стандартному виконанні всі клапани обладнані модулюючими приводами.

Датчик присутності відвідувачів

Система DanX 2 вмикається при появі відвідувачів, для цього необхідно підключити до неї датчик присутності.

Система управлінняСистема управления вентустановкой DanX 2

Вентиляційні агрегати DanX 2 поставляються з новітньою системою автоматики, розробленою спеціально для цієї установки і оптимізованою з метою досягнення максимальної энергоефективності.

Дана система побудована на основі контролера, алгоритм роботи якого створений фахівцями Danterm, завдяки багаторічному досвіду та новітнім розробкам у сфері побудови вентиляційних агрегатів та енергозбереження.

Відгуки