Вентиляція або як реалізувати повітрообмін у приміщенні

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Система вентиляції в будинку – один з найважливіших аспектів комфорту і затишку. Безумовно, кожен хотів би, щоб у приміщенні легко дихалося, але далеко не всі розуміють, що цього можна досягти лише з правильною системою вентиляції, яка буде лише ефективною, а й непомітною, а також не буде створювати зайвого дискомфорту у вигляді шуму.

А ваша система вентиляції працює справно?

Якщо вона організована неграмотно і з помилками, то про свіже повітря можна забути. Через це цього страждають усі люди, які знаходяться у приміщенні: внаслідок поганого повітрообміну людина стає дратівливою, у неї падає продуктивність через недостатнє надходження кисню в організм, він частіше хворіє простудними й алергічними захворюваннями.

Зверніть увагу на невтішну статистику: коли середній показник повітрообміну в приміщенні падає на 45%, ймовірність виникнення алергічних симптомів у людини зростає в 2 рази. Більш того, цей показник ще вищий у маленьких дітей, які найбільше схильні до такого впливу. При цьому людина дивується: чому так відбувається? Начебто і регулярне провітрювання, і серед членів сім'ї ніхто не курить, і немає задимленості повітря, а організм все-рівно в небезпеці.

МИ ЗНАЄМО ЯК РЕАЛІЗУВАТИ ЯКІСНУ СИСТЕМУ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Йдемо далі: офісні працівники. Трудовий процес і так забирає купу сил і енергії, а якщо ще й повітрообмін не такий як слід, то показники продуктивності праці взагалі досягають нуля. Цікаву залежність наводять вчені: чим більше витрата повітря в приміщенні в розрахунку на людину, тим більшу кількість символів працівник може набирати на своєму комп'ютері. І це вже не кажучи про інші складні виробничі завдання. Тому такий ,на перший погляд, незначний фактор, як обсяг свіжого повітря в офісі безпосередньо впливає на показники якості роботи співробітників.

Якщо ви знаходитесь на стадії проектування свого будинку, квартири або іншої будівлі, то подумайте вже зараз про те, як буде організована ваша система вентиляції, оскільки потім переробляти і валити вже відремонтоване та обладнане приміщення не лише не раціонально, але й затратно в матеріальному плані.

Компанія Альтер Ейр вже більше 8-ми років займається не тільки продажем вентиляційного обладнання, але і проектуванням систем вентиляції будь-якої складності. Якщо відчуваєте, що вашого досвіду та практичних навичок в цій сфері буде недостатньо, щоб розробити якісний проект самостійно, то краще зверніться до професіоналів. Так ви будете точно впевнені в надійності та ефективності даної системи. Досвідчені інженери Альтер Ейр зможуть спроектувати саме таку систему вентиляції, яка найкраще буде працювати саме у вашому домі і не додасть зайвих клопотів.

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТИСНІТЬ КНОПКУ

Вентилятори: які з них обирає український споживач?

Компанія Альтер Ейр завжди на пульсі останніх подій на ринку кліматичної техніки. І зовсім недавно ми провели власне дослідження серед покупців і дізналися, які пристрої вони обрали для реалізації системи вентиляції в своєму будинку, де саме вони використовуються і наскільки ефективні.

Підіб'ємо підсумок і складемо список найпопулярніших і затребуваних типів і моделей вентиляторів для локального і загального повітрообміну серед українців.

Локальна вентиляція

Вона також називається місцевою і являє собою систему вентиляції в певних частинах будівлі або деяких кімнатах (особливо це стосується кухні, ванної кімнати і санвузла).


Настінні побутові вентилятори

Для приміщень ванних кімнат і санвузлів споживачі найчастіше вибирають настінні побутові вентилятори. Вони прекрасно підходять для установки в стіні (або підшивній зоні стелі), характеризуються високою продуктивністю та мінімальними шумовими показниками, а також мають високий ступінь захисту від впливу вологи і не вимагають особливого догляду. Настінні вентилятори найкраще вирішують проблему підвищеної вологості в цих приміщеннях, допомагаючи запобігти появі грибка і цвілі, а також забезпечують свіжість повітря та усунення неприємних запахів.

Опитані нами покупці виділили для себе кілька брендів, які по праву можна назвати високоякісними, надійними і ефективними:

Soler&Palau

Вентилятори для ванної кімнати Soler&Palau відрізняються високою якістю роботи і безшумністю (серія Silent). Особливостями цих пристроїв є великий вибір, різноманітність дизайнерських рішень, якісний зворотний клапан. Двигун на підшипниках гарантує 30 000 годин безперервної роботи, а невелика вартість обладнання є додатковою перевагою. 


Elicent

Побутові вентилятори Elicent – італійське обладнання, яке виготовляється на підрозділі компанії Maico. Особливостями цих побутових пристроїв є високий напір повітря, якісний зворотний клапан і шарикопідшипники, які гарантують тривалу і безперебійну роботу пристроїв.
Vortice

Настінні побутові вентилятори Vortice – це витяжні пристрої, які застосовуються переважно у ванних кімнатах і туалетах для видалення зайвої вологи і запахів. Вражаючі технічні характеристики, високу якість і дозволяють вентиляторам Vortice виконувати свої головні завдання максимально ефективно. Великим плюсом є низький рівень шуму і привабливий дизайн обладнання.

Systemair

Вентиляційні установки Systemair відповідають за подачу свіжого і видалення відпрацьованого повітря з приміщення. До них відносять припливні і припливно-витяжні установки. Агрегати можуть використовуватися як в житлових будинках, так і в адміністративних та промислових будівлях. Установки Systemair подають в приміщення очищене повітря і можуть використовуватися для його нагрівання. Вони виконані зі стійких до корозії матеріалів.

Maico

Вентилятори для ванних кімнат Maico – побутове обладнання найвищої якості, здатне здійснити ефективну витяжку повітря з локальних зон у приміщеннях. Побутові вентилятори виготовлені в Німеччині й відрізняються низькими шумовими характеристиками, високою якістю пластика і наявністю зворотного клапана, а також значною надійністю і продуктивністю праці. Найпопулярніші серії – Maico ER, AWB, ECA.
Особливо були виділені безшумні вентилятори Soler&Palau серії Silent, а також Elicent Elegance 100 и Maico ECA ipro. Вони не лише працюють абсолютно беззвучно, а завдяки своїй потужності можуть функціонувати тривалий період, не вимикаючись.

Канальні вентилятори

Канальні вентилятори також не відстають від настінних за популярністю. Конструкція і матеріал, з яких виготовлені більшість з них, дозволяють їм працювати в умовах високих температур і у вибухонебезпечному середовищі. Отже, в основному їх встановлюють у витяжних вентиляційних системах кухонь. При цьому вони не займають багато місця в приміщенні, яке вентилюється і непомітні для людини, так як вбудовані всередину системи вентиляції.


Споживачі найприхильніші до безшумних вентиляторів для круглих каналів Soler&Palau TD Silent. Вони потужні, тихі, високоефективні, а їхня ціна повністю відповідає якості.

Крім того, варто виділити круглі канальні вентилятори Soler&Palau VENT і Systemair K. Корпус даних вентиляторів виготовлений з листової сталі, що забезпечує стійкість до зовнішніх факторів і довговічність агрегату. Вони добре підходять для використання в офісних і інших комерційних будівлях, так як характеризуються високою продуктивністю. Ще більше покупці оцінили широкий вибір моделей і розмірів цих вентиляторів, які пропонує компанія Альтер Ейр. Вони відзначили, що можна без проблем підібрати певний вентилятор з урахуванням габаритів повітроводів і параметрів приміщення.

Загальна вентиляція

Це вже складніша система, яка передбачає створення однакових кліматичних умов по всій площі вентильованого приміщення. Тут вже звичайних вентиляторів недостатньо і, найчастіше, використовуються припливно-витяжні установки (в основному з функцією рекуперації тепла).

Схема принудительной приточно-вытяжной вентиляции с рекуператором

В цьому питанні незаперечним лідером на думку опитаних є торгова марка Daikin і її припливно-витяжні установки Daikin VAM. Слід зауважити, що на відміну від інших виробників, ці установки ще й додатково здійснюють функцію підтримання необхідної вологості.

Висновки

Якісне повітря вентиляція забезпечує при її  правильній реалізації.

Ще раз акцентуємо Вашу увагу на тому, що не слід нехтувати організацією системи вентиляції у вашому будинку, офісі, котеджі та ін. Як слід проконсультуйтеся з фахівцем і довірте йому розробку проекту, а також підбір необхідного обладнання.

Щоб отримати ще більше інформації про системи вентиляції, замовити проект або вибрати необхідну модель вентиляційного обладнання, звертайтесь в компанію Альтер Ейр.

Відгуки

Замечательный материал! Спасибо за обширный и доступный материал. Написано очень интересно.

Даже представить не могла о таком количестве различного оборудования и его назначения. Очень люблю статьи на Альтере) у вас всегда можно найти интересующую информацию!

Подскажите пожалуйста, если знаете. В каком нормативном документе запрещено устраивать приточную вентиляцию кухни с котлом через отверстие в двери, разделяющей санузел и кухню? Котёл двухконтурный с открытой камерой сгорания

Добрый день! Такого нормативного документа нет. В кухне можно устанавливать котел до 30 кВт. Так же должно быть открывающееся окно или форточка. Не зависимо от кухонной вытяжки, должен быть предусмотрен вытяжной канал или отверстие в стене. В основном, приток в кухню осуществляется из смежных помещений естественно, через щель под дверью или специальные отверстия в стене.