Повітророзподільні гратки (решітки): види, особливості, монтаж

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Свіже повітря - запорука гарного самопочуття, високої працездатності і просто необхідний фактор для функціонування людського організму.

Ми багато розповідали про системи вентиляції, їх устрій, про те, які вентиляційні установки краще використовувати, який вибрати вентилятор.

І ось звертаємо вашу увагу на повітророзподільні пристрої, а конкретно повітророзподільні гратки. Адже правильний розподіл повітря в приміщенні – запорука ефективної роботи всієї системи вентиляції. Також повітророзподільні грати впливають на візуальне сприйняття всієї системи вентиляції.

Можна зробити висновок, що це невелике вентиляційне обладнання відіграє важливу роль, як з точки зору ефективності, так і  естетики.

Види повітророзподільних решіток

В першу чергу, вентиляційні решітки, відрізняються по можливості регулювання:

  • Регульовані
    Регульовані решітки, встановлюються там, де необхідно час від часу міняти напрям повітряного потоку.

Регулируемые вентиляционные решетки: принцип действия

  • Нерегульовані

Нерегульовані решітки встановлюються у приміщеннях, де завчасно ясно місцезнаходження людей і, напевно, виключена можливість обдування людини.

Вибирати вентиляційні решітки потрібно в залежності від вимог до системи вентиляції, типу приміщення і фінансових можливостей.

Нерегулируемые вентиляционные решетки

А для того щоб знати точно, куди і які решітки ставити, необхідно замовити розробку якісного проекту вентиляції і кондиціонування ще на етапі проектування будинку.

Решітки з фільтром

Дуже цікавий той факт, що за допомогою повітророзподільних решіток можливо додатково фільтрувати припливне повітря. Є решітки, які можливо обладнати фільтруючим елементом, це забезпечить додаткову очистку повітря.

Каталог рещіток

Компанія Альтер Ейр, пропонує вашій увазі декілька напрямків повітряних решіток. У нас Ви можете підібрати повітророзподільний пристрій на будь-який смак, будь-якого виду і цінової категорії.

Решітки бувають:

Металлические вентиляционные решетки

Монтаж решіток та дифузорів

Такі повітророзподільний пристрої як гратки монтуються на спеціальні адаптери, які виготовлені згідно з правилами аеродинаміки з урахуванням розмірів (наприклад, патрубка). З'єднаються решітки з адапторами саморізами або на спеціальні пази. Круглі і прямокутні ґрати монтуються однаково.
Прямокутні дифузори до системи вентиляції на пленум-бокс (адаптори). Монтуються пристрої в більшості випадків на спеціальні засувки, які є на повітророзподільних пристроях.

Круглі дифузори монтуються або на пленум-бокси, або попередньо в повітропровід на спеціальний трейд, який з'єднується з повітропроводом за допомогою шпильки.

Квадратные диффузоры

Процес монтажу решітки відбувається ось так. У подшівной зоні стелі кріпиться адаптер, до якого монтується решітка за допомогою саморізів або на пазах. Прямокутні дифузори монтуються також.
А для того, щоб змонтувати круглий дифузор в повітропровід вставляється спеціальна рейка, до неї кріпиться шпилька і на нього накручується дифузор, який потім затискається гайкою. На саморіз вставляється "чопик".
Під час кріплення круглого дифузора в повітропровід потрібно уважно подивитися, щоб не було щілин, які можуть пропускати повітря. А також зверніть увагу, щоб внутрішній перетин адаптера відповідав монтажним розмірами решітки.

Вибір вентиляційних граток (решіток) в Альтер Ейр

У нас представлені вентиляційні решітки власного виробництва. Ми виробляємо їх у найкоротші терміни, можемо пофарбувати в будь-який колір, відповідно до колірної таблиці RAL. Оскільки наша компанія є виробником, то ціни на продукцію будуть значно нижчі. Вентиляційні решітки як обрати, на які варто звернути увагу читайте нижче.

Изготавливаем решетки разных цветов и видов

Вентиляционные решетки madelЯк і в будь-якій галузі, існують товари вищої якості, які призначаються для тих, хто віддає перевагу максимально ефективному устаткуванню з привабливим, по можливості оринальнім, зовнішнім виглядом. Таким поціновувачам ми пропонуємо звернути увагу на продукцію TROX і Madel.

Компанія TROX виробляє свою продукцію в Німеччині. Ця компанія вважається однією з кращих по виробництву вентиляційних решіток та інших повітророзподільних пристроїв. У виробництві використовуються інноваційні технології, що дозволяє зробити розподіл повітря ще більш ефективним і безшумним.

Компанія Madel вже більше 45 років виробляє повітророзподільні пристрої в Іспанії, її якість перевірено і підтверджено роками експлуатації. В асортименті компанії Madel також є дифузори, перепускні гратки й інші агрегати розподілення повітря.

Звертаємо вашу увагу, що всі позиції компаній Trox і Madel, є замовними, для уточнення ціни, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Відгуки