Фільтр

Новини компаній і ринків

Альтер Ейр - салон вентиляції і кондиціонування, який пропонує якісний товар і послуги, впроваджує необхідні інженерні системи в будівлю або окреме приміщення. Опалення, вентиляція і кондиціювання - наша ключова сфера діяльності. Крім цього, ми впроваджуємо системи альтернативної енергетики на базі фотомодулів, вітрогенераторів і геліколлекторов, реалізуємо водоочисну і повітроочисну системи. Кожен новий день для компанії Альтер Ейр - це привід для прогресу і вдосконалення наших знань і умінь.
Ми вважаємо за доцільне ділитися з вами як останніми подіями і новинами зі світу кліматичної техніки, так і новинами, які безпосередньо стосуються компанії «Альтер Ейр» - в розділі «Новини компаній і ринку».

Тип объекта
Тип инженерной системы
Тип системы
Тип помещения
Тип установки
 

Новини компанії Альтер Ейр багаті своєю різноманітністю

Ми не сидимо на місці, і постійно прагнемо розвитку. Компанія Альтер Ейр завжди знаходиться на хвилі інноваційних технологій. З метою постачання вас якісними товарами та послугами, ми хочемо досконально знати продукцію, яка реалізується, а що як не особисте дослідження виробничих потужностей прискорить і поліпшить якість отриманих знань. Цього можна досягти, коли безпосередньо досліджуються тонкощі виробництва. На щастя, компанії виробники з радістю відкривають нам свої двері. Команда наших фахівців вже відвідала завод Maico в Німеччині, завод Soler & Palau в Іспанії, де ознайомилася з виробничими стандартами компанії, пройшла навчальний курс по продукції, і відвідала виробництво - все це зміцнило нашу довіру до цієї компанії, що дає нам право бути впевненими в продукції, яку ми пропонуємо. Величезний багаж знань ми отримуємо і при відвідуванні виставок, як це було в 2013 році на одній з найбільших виставок в Європі, присвяченій кліматичному, енергозберігаючому, сантехнічного обладнання. На виставці ми ознайомилися з новими зразками кліматичного обладнання, придбали корисні ділові контакти, завдяки яким просування нашої компанії стає ще впевненіше.

Ознайомимо вас з найбільш свіжими новинами в сфері кліматичної техніки

Згідно кожному типу інженерної системи, які у нас представлені, Ви дізнаєтеся про нові появи на ринку кліматичної техніки вже з супроводжуючою оцінкою наших фахівців, де враховані всі переваги і недоліки, виділені особливості установки і подальшого використання. Ми радо ділимося з вами новинами про нове співробітництво зі світовими лідерами в сфері кліматичної техніки, тим самим розширюючи межі вашого вибору і залишаючи впевненість в нашій надійності.

Новини альтернативної енергетики

Нашою особливістю є те, що ми не цураємось інновацій, а з великим інтересом занурюємося в усі незвідане раніше. Кожен день ми стежимо за останніми новинками та тенденціями ринку, поповнюючи суттєвою інформацією розділ «Новини альтернативної енергетики». Україна розташована в сприятливих для використання енергії сонця широтах, що дозволяє повсюдно застосовувати її в побутових потребах. Одним з найбільш перспективних напрямків альтернативної енергетики по праву вважається енергія сонця. Для вашої повної обізнаності, наприклад, новини сонячної енергетики, активно оновлюються нашими фахівцями. Пристрої для використання альтернативної енергії представлені на нашому сайті, їх перевага в тому, що вони прості і в установці, і в роботі, можуть бути промисловими і індивідуального користування. У зв'язку з тим, що ми одні з небагатьох в Україні, займаємося проектуванням та монтажем таких систем, використовуючи наш ресурс ви не тільки ознайомитесь з альтернативними джерелами енергії, а й безсумнівно отримаєте можливість забезпечити себе, свій будинок виробництвом альтернативної енергії.