Централізована вентиляція і канальне кондиціонування у квартирі м. Житомир вул. Перемоги

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Адреса об’єкта
: м. Житомир вул. Перемоги.
Рік реалізації: 2019 рік


Специфіка об’єкта
квартира 150 м2.Поставленні завдання:

 • Забезпечити якісне канальне кондиціонування квартири на базі японської продукції Daikin – канального кондиціонера та фанкойлів.
 • Організувати припливно-витяжну вентиляційну систему з рекуперацією тепла на базі вентустановки  Maico WS 320 KBET німецького виробництва.РЕЗУЛЬТАТ

СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ

У квартирі була встановлена припливно-витяжна система з рекуперацією тепла на базі Maico WS 320 KBET. Це німецька техніка високої якості, що займає лідируючі позиції не тільки в Україні, але й за її межами.

Попри відносно невеликі розміри вентиляційної установки Maico, продуктивність техніки висока (320 м3/год). А низький рівень шуму –  36 дБ, не завадить комфортному перебуванню всієї родини.

Позначка КВЕТ в назві моделі означає, що в припливно-витяжній установці передбачено:

 • байпас – забезпечує приміщення холодним повітрям, пропускаючи його повз рекуператор (переважно використовується в теплий період року);
 • калорифер попереднього нагріву – захищає ПВУ (припливно-витяжну установку) від замерзання, попередньо нагріваючи повітря;
 • ентальпійний теплообмінник – очищає і повторно використовує вологу та тепло, що є в приміщенні. Такий принцип роботи допомагає досягти економії на системі опалення та зволоження.

  Також у квартирі передбачена безпорожна система (невелика щілина внизу дверей у кожну кімнату), яка сприяє повітрообміну по всій площі приміщення. 

  Вентиляція та кондиціонування

Важлива частина роботи  організувати збалансований повітрообмін у квартирі. Для цього приміщення потрібно поділити на «чисті» та «брудні» зони:

«Чисті зони» – це кімнати, свіже повітря до яких повинно надходити цілодобово. Переважно зони відпочинку: спальні, вітальні та дитячі кімнати.

«Брудні зони» – до них відносимо: санвузли, гардеробні кухні та ванні кімнати тощо. Де утворення вологи, запахів та конденсату, без правильної витяжної вентиляції, буде постійною проблемою.

Крім цього, припливно-витяжна установка обладнана двома фільтрами, вони не дозволяють пилу, дрібному сміттю, комахам та алергенам потрапити до приміщення.


ПЛАНУЄТЕ ЗАМОВИТИ ВЕНТИЛЯЦІЙНУ УСТАНОВКУ АБО КОНДИЦІОНУВАННЯ?
НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ І НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ!


Система управління
Maico WS 320 KBET оснащена:

 • 3-ма датчиками температури;
 • 6-ма режимами роботи;
 • дистанційним управлінням через додаток AirHome (телефон).

СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ

Для кондиціонування квартири спеціалісти Альтер Ейр обрали канальну систему Daikin FBA60/RXS60. Окрім того, зважаючи на те, що у квартирі встановлений тепловий насос, охолодження здійснюється ще й за допомогою фанкойлів Daikin FWB07BTN та Daikin FWB06BTV. Системи розраховані на прихований монтаж у стельовому просторі.

Канальний блок Daikin FBA60 забезпечує якісне та швидке охолодження повітря. Енергоефективність кондиціонера відповідає класу А+. Звукові коливання низькі до 25 дБ., навіть після довгого терміну експлуатації гучність системи не зміниться.

FBA60 –внутрішній блок системи кондиціонування.

RXS60 – зовнішній блок.

Альтер Ейр використали два канальні фанкойли Daikin FWB06BTV та один Daikin FWB07BTN для прихованого монтажу в стелю. Матеріал з якого вироблені фанкойли – стальний металевий корпус та покриття – антикорозійне. Завдяки цьому техніка може витримувати високі навантаження. Фанкойли працюють від теплового насоса.

СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ

В котельні фахівці Альтер Ейр прийняли рішення встановити систему опалення на базі теплового насоса Viessmann Vitocal 100-S. У двох спальнях біля вікон встановлені німецькі конвектори KAMPMANN NK з природною конвекцією, а в вітальні і кабінеті - радіатори Kermi FTV 22.

По всій площі квартири прокладена тепла підлога. Труби для теплої підлоги використані від компанії Uponor. Управління здійснюється покімнатно, за допомогою термостата Uponor.

Підігрів гарячої води відбувається в бівалентному баку ГВС Viessmann Vitocell CVB 100-V (300 літрів). Також використовується акумулюючий бак Drazice для теплового насоса.

У будинку встановлені три насосні групи на:

 • тепла підлога;
 • радіаторне опалення;
 • фанкойли.

Тепловий насос працює як на тепло (для опалення), так і на холод (влітку для кондиціонування).

size-zhitomir
ВОДОПОСТАЧАННЯ І КАНАЛІЗАЦІЯ

У квартирі встановлені труби фінського виробництва Uponor. Компанія використовує передові технології і високоякісні матеріали. Така продукція прослужить не один рік і не потребують швидкої заміни. У квартирі планується установка систем водопідготовки.

Каналізація організована на базі безшумного обладнання Rehau. В основі німецької продукції лежать багатошарові полімерні труби. Всі частини системи захищені від гарячої води і хімічних речовин.


РОЗМІЩЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
 

ТЕРМІНИ

Тривалість проектування об’єкта: 30 днів.

Тривалість монтажу об’єкта:  7 днів.

Відгуки