Розробка комерційних пропозицій щодо інженерних систем

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Кліматичне обладнання
давно стало невід'ємною частиною нашого життя, а якісна реалізація іженерних систем, безперечно, є запорукою здоров'я. Проте варто пам'ятати, що мало просто купити техніку від відомого бренду, потрібно ще й правильно її встановити обладнання. Не кажучи вже про складні й комплексні проекти, де просто не обійтися без допомоги грамотних професіоналів.

Компанія Альтер Ейр вже майже 10 років успішно займається розробкою і супроводом проектів. Ми обслуговуємо об'єкти будь-якої складності: квартири, приватні будинки, котеджі, офісні будівлі, ресторани, торгово-розважальні центри та багато іншого. Пропонуємо вашій увазі послугу розробки комерційної пропозиції, яка допоможе зробити співробітництво в рази ефективнішим і продуктивнішим.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Етапи складання комерційної пропозиції

Кілька простих кроків нашої співпраці з клієнтами:

Крок 1. Діалог.

У зручний для вас час, представники компанії зустрічаються з вами для отримання інформації про особливості приміщення і параметри бажаної системи (необхідність підтримання температури, очищення повітря, вентиляція – загальні питання). Оптимальним варіантом є спілкування в нашому офісі, де ви зможете ознайомитися зі зразками обладнання, особисто переконатися у його плюсах і мінусах.
Етапи складання комерційної пропозиції

Крок 2. Подання пропозиції.

Після з'ясування всіх подробиць і необхідних деталей, наші інженери в найкоротші терміни надають вам три варіанти комерційної пропозиції для реалізації вашої задачі:
  1. Бюджетний варіант – реалізація системи вентиляції/кондиціонування/опалення/осушення/альтернативної енергетики на недорогому, але якісному обладнанні – із зазначенням спеціальних цін на всі комплектуючі матеріали і обладнання, яке буде використосуватися.
  2. Стандартний варіант – система на якісному європейському чи японському обладнанні, яке відрізняється більш високою надійністю і продуктивністю. Вартість обладнання трохи більша, ніж у бюджетному варіанті, але споживання електроенергії та витрати на обслуговування істотно нижчі.
  3. Преміум-варіант – використовується для реалізації інженерних систем у приміщеннях елітного типу або з підвищеними вимогами до дизайну або шумових характеристик. Відмінною особливістю обладнання є висока ефективність, зовнішній вигляд, можливість інтеграції в систему "розумного" будинку і надзвичайна надійність.

Крок 3. Розробка проекту.

Якщо вас влаштовує підхід наших фахівців і цінова політика компанії, ви можете замовити послугу проектування інженерних систем. Тоді наші фахівці здійснюють реалізацію проекту "під ключ", що гарантує надійність всього проекту і повну нашу відповідальність перед вами, як перед замовником.


Проектування інженерних систем включає в себе:

  • Розробку пакету креслень проекту для оптимального розміщення всього використовуваного обладнання;
  • Складання специфікації на обладнання, надання декількох варіантів;
  • Підготовка всієї супровідної документації.

Крок 4. Монтаж і пусконалагодження системи.

Нарешті останнім етапом є встановлення системи. Наші висококваліфіковані монтажники втілять в життя проект максимально швидко, не завдаючи вам зайвих незручностей.

Відгуки

Здравствуйте, компания Альтер Ейр! Объясните пожалуйста подробнее, что входит в стоимость, которая будет указываться в коммерческом предложении. Возможны ли какие-то дополнительные траты или это будет окончательная стоимость? Спасибо

Здрастувйте, Вилен! В коммерческом предложении указывается предварительная стоимость предложенных инженерных систем. Окончательная цена определяется после выезда на объект и подготовке рабочей документации.