Розробка передпроєктної документації

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку


Кожен кліматичний проєкт вимагає ретельної підготовки: від узгодження й уточнення усіх вихідних даних до точних деталювань і візуалізацій. Саме на етапі підготовки передпроєктної документації закладається успішна реалізація майбутнього об'єкта.

Компанія Альтер Ейр знаходиться на кліматичному ринку понад 11 років, тому має чітко напрацьований процес розробки передпроєктної документації. Сам процес заснований на 5 основних принципах:

 1. Повний супровід клієнта - декілька консультацій і демонстрацій систем на різних етапах розробки. Результат - повне розуміння клієнтом процесу і результату.
 2. Точний розрахунок - на основі наданих даних інженери проводять ряд необхідних обрахувань, на яких і ґрунтується вся документація. Ніяких компромісів на даному етапі, він - основа грамотної та ефективної системи.
 3. Підбір обладнання - можливий тільки після проведення розрахунків, яким і відповідає потужність та функціонал майбутньої системи.
 4. Створення візуалізації - зображення розташування обладнання та аеродинаміки (повітроводів, решіток/дифузорів). Дозволяє чітко побачити розміщення системи на об'єкті.
 5. Розробка комерційної пропозиції - на основі попередніх кроків складається кошторис, яка містить вартість обладнання та вартість його обв'язки.

Дані 5 етапів формують для клієнта повний пакет передпроєктної документації, який дозволить чітко розуміти вартість, вигляд і функціонування майбутньої системи. Ці кроки є загальними для всіх видів систем, проте специфіка і вартість передпроєктної документації залежить від конкретно обраної системи.

 

 

Вентиляція будинку і квартири

Підготовка передпроєктної документації системи вентиляції квартири чи будинку розбивається на кілька етапів:


 1. КОНСУЛЬТАЦІЯ - протягом 40 хвилин - 1 години фахівці разом із замовником обговорюють специфіку об'єкта, наявні дані (на основі креслення) і концепцію майбутньої системи. Клієнт отримує розуміння роботи системи, а інженери - завдання.

Консультація в обов'язковому порядку проходить в офісі Альтер Ейр (за адресою: Київ, вул. М. Максимовича, 3Д). Якщо ж обставини або місцезнаходження клієнта не дозволяє приїхати, консультація проходить у вигляді відеоконференції. Такий підхід дозволяє не просто усно обговорити майбутній проєкт, але і продемонструвати системи, які вже встановлені та працюють в офісі, що спростить розуміння.


 1. ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - робота інженерів, внаслідок якої клієнт отримує:
 • Розрахунки за кількістю повітря - документ, який містить розрахунки за обсягом повітря, що подається майбутньої системою. Саме вони лежать в основі підбору потужності обладнання.
 • Фінальну комерційну пропозицію в 2х частинах:
 1. Вартість обладнання.
 2. Вартість аеродинаміки (повітроводи + решітки/дифузори).

ВАЖЛИВО! Комерційна пропозиція містить 3 варіанти системи у розрізі цінової політики:

- Бюджетний варіант;

- Середній варіант;

- Варіант преміум-класу.

Вартість майбутнього проєкту системи вентиляції будинку чи квартири коригується за рахунок обладнання - залежно від техніки, ціна усієї з системи змінюється. Вартість аеродинаміки залишається незмінною у всіх 3х варіантах, так як зменшення ціни обв'язки тягне за собою зменшення її площі, що призведе до некоректної роботи або підвищених шумових характеристик.

 • Креслення (PDF) - включає в себе візуалізацію майбутньої системи: розміщення обладнання, траєкторію повітроводів; розміщення повітророзподільної системи - решіток або дифузорів. Усно клієнт також отримує інформацію про необхідне зниження стель.

 1. УЗГОДЖЕННЯ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - на основі розробленої документації проводиться повторна консультація з клієнтом (в офісі або по відео). Завдання цієї зустрічі - відповісти на всі питання клієнта і дати розуміння: Навіщо потрібна система? Яка її вартість? Як система буде виглядати? Яка кількість повітря буде надходити і видалятися з приміщення?


ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З ВЕНТИЛЯЦІЇ


Ціна на розробку передпроєктної документації системи вентиляції розраховується виходячи з метражу реалізованого об'єкту - будинку або квартири. Це зумовлено кількістю витраченого часу на складання.

Площа
приміщення

Вартість

Без візуалізації

до 150 м2

636 грн

від 150 до 300 м2

859 грн

від 300 до 600 м2

1724 грн

З візуалізацією

до 150 м2

1680 грн

від 150 до 300 м2

2650 грн

від 300 до 600 м2

3975 грнАльтер Ейр займається всіма етапами реалізації системи вентиляції - від концепції до запуску. Після здійснення передпроєктної документації ви можете звернутися до нас за проєктуванням системи, яке є БЕЗКОШТОВНИМ за одним із обраних варіантів.

Клієнт не платить за проєктування, а лише за рішення = устаткування і обв'язку. Для початку проєктування вноситься передоплата у розмірі 10% від вартості майбутньої системи. Детальніше про проєктування ви можете дізнатися за посиланням:

ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

КОНДИЦІОНУВАННЯ БУДИНКУ І КВАРТИРИ


Передпроєктна документація розробляється для об'єкта у разі реалізації канальної системи кондиціонування. Це обґрунтовано тим, що даний вид системи впливає на архітектуру приміщення.


Передпроєктна стадія розробки системи кондиціонування включає в себе:

 1. КОНСУЛЬТАЦІЯ З КЛІЄНТОМ - отримання всіх необхідних вихідних даних, обговорення побажань і формування концепції майбутньої системи. Проходить у форматі особистої зустрічі в офісі Альтер Ейр (за адресою: Київ, вул. М. Максимовича, 3Д) або ж у форматі відеоконференції. Такий підхід дозволяє не просто розповісти про системи, але і продемонструвати варіанти, реалізовані в офісі.
 2. ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ ТА ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТАЦІЇ - на основі отриманих даних проводиться розрахунок теплонадходжень. Беруться до уваги всі фактори, що впливають на надходження тепла до приміщення: теплопровідність склопакетів, стін, покрівлі; наявність техніки, кількість проживаючих, площа приміщення і т. д.

Тільки на основі розрахунків розробляється система кондиціонування. Це дозволяє бути впевненим у її грамотному підборі, правильній потужності та тихій роботі.

 1. ВИДАЧА ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗАМОВНИКУ, а саме:
 • Розрахунок теплонадходжень - документ, який лежить в основі підбору і прорахунку системи. Дозволяє зрозуміти кількість тепла, що надходить до приміщення і підібрати правильну потужність обладнання.
 • Комерційна пропозиція - вартість майбутньої системи у двох розрізах:

- Вартість обладнання.

- Вартість обв'язки (повітророзподільної системи).

    ВАЖЛИВО! Кожна комерційна пропозиція компанії Альтер Ейр передбачає складання 3х варіантів: бюджетного, середнього і преміум класу. Ціна системи змінюється в залежності від обраного обладнання, вартість обв'язки залишається незмінною. Зменшення ціни повітророзподільної системи (повітроводів, решіток/дифузорів) тягне за собою зменшення її площі, що призведе до некоректної роботи або підвищених шумових характеристик.

 • Візуалізація (PDF) - креслення, яке відображає розміщення обладнання і повітророзподільної системи (повітроводів + решіток/дифузорів). В усній формі клієнту озвучують необхідну висоту для зниження стель.

  1. ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - обговорення з клієнтом отриманих документів, відповіді на всі питання. Основне завдання цієї зустрічі - залишити чітке розуміння Як виглядає система? Які її технічні характеристики? Скільки коштує система кондиціонування?


ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З КОНДИЦІЮВАННЯ


Вартість розробки передпроєктної документації канальної системи кондиціонування формується на підставі кількості реалізованої техніки (за одиницю обладнання).


Вид

Вартість
(за одиницю обладнання)

Без візуалізації за один внутрішній блок канального типу

498 грн

З візуалізацією за один внутрішній блок канального типу

891 грн

Підбір і прорахунок настінних блоків кондиціонера

5 грн/м2


Альтер Ейр охоплює весь процес реалізації об'єкта - передпроєктна документація, проєктування, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та сервіс.

Після отримання передпроєктної документації ви можете звернутися до нас за проєктуванням, яке є БЕЗКОШТОВНИМ. Клієнт платить лише за саме рішення = обладнання + повітророзподільна система. Детальніше про проєктування системи кондиціонування читайте за посиланням:

→ ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ


ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ І КВАРТИРИ

Процес складання передпроєктної документації по системі опалення квартири чи будинку також має свою етапність:

 1. КОНСУЛЬТАЦІЯ - зустріч з клієнтом в офісі (40 хв - 1 год), отримання від нього всіх вихідних даних і постановка задачі. Даний етап грає ключову роль, так як у випадку з системою опалення - одним з найбільш важливих факторів, які впливають на розробку передпроєктної документації - це енергоефективність житла.

На рівень енергоефективності житла впливають буквально всі складові будівлі - будівельні матеріали та утеплення стін, покрівлі, підлоги, склопакети та двері. Зібравши всі показники воєдино, інженери отримують термічний опір кожної ділянки і тепловтрати будинку або квартири. Даний розрахунок є основним, так як він дозволяє зрозуміти, яке обладнання буде раціональним у кожному окремому випадку.

Якщо будівля знаходиться на стадії будівництва - фахівці завжди надають консультацію щодо вибору склопакетів, утеплення та ін., що допоможе підвищити енергоефективність житла.

У шоурумі Альтер Ейр фахівці продемонструють функціональне обладнання різного типу і його обв'язку. А після отримання вихідних даних про складові будівлі - інженери розуміють завдання, яке стоїть перед ними у ході розробки передпроєктної документації.

 1. ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ І ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТАЦІЇ - на основі отриманої технічної інформації інженери готують пакет передпроектної документації опалення будинку чи квартири, в який входять:
  • Теплотехнічний розрахунок - проводиться на підставі показників опору всіх складових будівлі. Результат - документ, який відображає тепловтрати по кожному з приміщень і який є підставою для підбору оптимального виду і потужності обладнання.
 • Фіналізовану комерційну пропозицію:
 1. Котельня - джерело тепла;
 2. Котельня - обв'язка обладнання та монтажні роботи;
 3. Система "тепла підлога";
 4. Радіаторне/конвекторне опалення - обладнання;
 5. Радіаторне/конвекторне опалення - обв'язка і роботи;
 6. Автоматика систем - опціонально.

Вартість майбутньої системи розробляється в двох розрізах:

- середній варіант;

- варіант преміум-класу.

Вартість системи залежить від підібраного обладнання і матеріалів, які використовуються в обв'язці системи. У 99% випадків Альтер Ейр здійснює обв'язку котельні на трубопроводах з міді, але у випадку з більш бюджетним варіантом - можливо зробити обв'язку на поліпропілені.

 1. ПОГОДЖЕННЯ ПАКЕТУ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - повторна консультація з клієнтом, мета якої - презентація та обговорення розробленої документації. Після зустрічі клієнт виходить з чітким розумінням: Як працює система? Які її технічні показники? Яка вартість системи?

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З ОПАЛЕННЯ

Тип і площа приміщення

Вартість

Приватний будинок

до 150 м2

732 грн

от 150 до 300 м2

843 грн

от 300 до 600 м2

1209 грн

Приватний будинок на тепловому насосі “вода-вода”

до 150 м2

1113 грн

от 150 до 300 м2

1272 грн

от 300 до 600 м2

1431 грн

Приватний будинок на тепловому насосі “вода-вода” + нагрів води для басейну

3000 грн 

Приватний будинок, на тепловому насосі “повітря-вода”

до 150 м2

954 грн

от 150 до 300 м2

1113 грн

от 300 до 600 м2

1272 грн

Приватний будинок, на електрокотлі

до 150 м2

732 грн

Квартира

до 150 м2

605 грн

от 150 до 300 м2

732 грн

от 300 до 600 м2

986  грн

Квартира, на електричному котлі

до 150 м2

605 грн

Підбір і прорахунок настінного або підлогового фанкойла

5 грн/м2

 

Фахівці компанії Альтер Ейр проводять повний спектр послуг з проєктування та реалізації системи опалення - передпроєктна документація, проєктування, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи і сервіс.
Детальніше про ПРОЄКТУВАННЯ системи опалення читайте за посиланням:

→ ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ


ПРИКЛАД ПЕРЕДПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ АЛЬТЕР ЕЙР


Расчет по системе вентиляции
Розрахунок для системи вентиляції

Расчет теплопритоков для системы кондиционирования
Розрахунок теплопритоків для системи кондиціонування
Креслення в "одну лінію" для систем вентиляції і кондиціонування
Схема "в одну лінію" для систем вентиляції та кондиціонування
Визуализация для систем вентиляции и кондиционирования
Візуалізація для систем вентиляції та кондиціонування

Коммерческое предложение по оборудованию для системы вентиляции
Комерційна пропозиція з обладнання для системи вентиляції

Коммерческое предложение по обвязке для системы вентиляции
Комерційна пропозиція з обв'язки для системи вентиляції

Коммерческое предложение по оборудованию для системы кондиционирования
Комерційна пропозиція з обладнання для системи кондиціонуванняКоммерческое предложение по обвязке для системы кондиционирования
Комерційна пропозиція з обв'язки для системи кондиціонування
Коммерческое предложение по фреонопроводам для системы кондиционирования

Комерційна пропозиція по фреонопроводах для системи кондиціонування


Відгуки