Супровід проектів в інших містах

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Необхідність контролю якості інженерного проекту

Сьогодні в Україні існує велика кількість проектно-монтажних організацій, які надають послуги по розробці і реалізації інженерних систем різного типу. Найчастіше жителі регіонів стикаються з проблемою поганої якості або недбалості з боку місцевих компаній, які розробляють і впроваджують системи вентиляції, кондиціювання, опалення. Особливо це стосується регіонів, де таких організацій значно менше і проконтролювати їх якість досить складно.

Тому, якщо ви знаходитесь не в Києві, але бажаєте переконатися в правильності інженерного проекту або ефективності роботи вже реалізованої кліматичної системи, то маєте таку можливість завдяки послузі супроводу проекту інженерами нашої компанії. Воно здійснюється з моменту початку проектування і аж до вибору, установки і пуско-налагодження обладнання. Важливість цього процесу важко переоцінити, оскільки ви зможете вчасно виявити та усунути помилки в проектуванні на етапі, коли ще не здійснено монтаж обладнання. Крім того, якщо у вас ще не готовий проект, зовсім не обов'язково їхати в столицю, оскільки ми можемо робити це віддалено, а також здійснити виїзд у ваше місто.

Такий підхід допоможе вам уникнути непотрібних витрат і переробок власної системи, коли вона буде вже встановлена і запущена в роботу.

Нобхідність контролю якості інженерного проекту

Етапи процесу супроводу проекту компанією Альтер Ейр

Грамотний підхід до організації кліматичної системи на основі інженерного консалтингу можна умовно розділити на кілька етапів:

1. Безпосередній діалог з клієнтом.

В ході розмови обговорюються основні питання процесу організації інженерної системи. На даному етапі головне завдання нашої компанії – з'ясувати, які елементи проекту системи вентиляції, кондиціонування, опаленнячи альтернативної енергетики викликають у замовника побоювання в плані їх подальшого функціонування (правильність підбору обладнання, розрахунок необхідного повітрообміну, коректність розміщення тих чи інших частин системи і т. д.). Якщо майбутній проект ще не готовий, то обговорюються основні вимоги до нього, враховуючи параметрами приміщення, вартість та ін.

2. Складання комерційної пропозиції.

Далі, коли замовник вже озвучив свої побажання з приводу того, яка повинна бути інженерна система, компанія Альтер Ейр надає 3 варіанти її проекту:

  • бюджетний,
  • стандартний,
  • преміум-клас.

Залежно від наявних коштів, а також обраної категорії обладнання, замовник може вибрати найбільш прийнятний варіант.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

3. Обговорення і вибір варіанту.

Наші фахівці спільно з клієнтом докладніше обговорюють основні відмінності і переваги кожного з варіантів і вибирають найоптимальніший з них.

4. Надання пакету креслень інженерної системи.

Після вибору одного з варіантів інженери Альтер Ейр розробляють повний пакет документів і креслень кліматичної системи. Згідно з ним у майбутньому будуть проведені монтаж і пуско-наладка підібраного обладнання. Це завдання може виконати або наша компанія, або місцеві монтажні організації (за бажанням замовника).

Вартість пакету креслень входить в ціну комерційної пропозиції!

5. Монтаж і запуск системи.

Якщо монтаж техніки проводиться сторонньою компанією, ми надаємо консультації, а також, якщо потрібно, здійснюємо виїзд і шеф-монтаж: оцінюємо правильність складання основних елементів системи, монтажу повітроводів, автоматику і т. д.

Компанія Альтер Ейр настійно рекомендує вам, якщо виникають сумніви в інженерному проекті чи його реалізації, звернутися за консультацією до професіонала. Це допоможе не витрачати додаткові кошти на переробку системи у випадку її неякісної реалізації, а також проконтролювати кожен з етапів впровадження її в життя.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

При замовленні послуги проектування інженерних систем та супроводження їх в іншому місті, ми надаємо ОПТОВІ ціни на обладнання. Так, ви отримаєте готовий проект та обладнання за цінами, які значно нижчі за ринкові.

Відгуки

Кто предоставляет и оплачивает жилье для специалистов, пока они проводят работы на объекте в моём городе? И как вообще организовывается весь процес работы?

Доброго дня, житло надається або оплачується замовником, організація роботи індивідуальна у кожному конкретному випадку, для уточнення інформації саме для вашого випадку - зверніться до наших інженерів за номером вказаним у розділі "контакти".