Фільтр

Вентиляційні решітки - виготовлення та продаж

-
Решітки Alter Air РГН
ціна 118грн
Решітки Alter Air РДР
ціна 142грн
РГР регульована решітка
ціна 152грн
Вентиляционные регулируемые решетки Alter Air РГН(п)
ціна 139грн
Решітка Alter Air РЩ
ціна 211грн
РРР решітка дворядна з важелем регуляції
ціна 195грн
РНФ решетка нерегулируемая с фильтром
ціна 274грн
Systemair VK-10
ціна 435грн
Вентиляційна гратка TROX серія AT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія AH
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія AF
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія SL
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія X-GRILLE
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT-AC
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія LMT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія ASL
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія CTM
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT
Индивидуальный расчет стоимости

АЛЬТЕР ЕЙР ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ В ОФІС-ШОУРУМ

Що таке вентиляційна решітка і які функції вона виконує

Вентиляційні решітки – це одна із складових частин системи вентиляції у приміщенні. Вони встановлюються у вентиляційних каналах або зовні повытровода. Найчастіше вент решітки сприймаються покупцями лише як декоративний елемент, яким «для краси» закривають вентиляційний канал. Так, це одна з багатьох функцій вентиляційної решітки, але вона не основна. Вентиляційні решітки призначені для розподілу повітряних потоків, витяжки выдпрацьованого повітря і запахів, а в разі необхідності – диму з приміщення, затримки сторонніх часток і пилу. Тобто вентиляційна решітка суміщає у собі функціональні й естетичні аспекти. Крім того, вона захищає вентиляційний канал від проникнення комах, кіптяви і засмічення.

На нашому сайті представлені решітки вентиляційні різних виробників, зокрема це Systemair (Швеція), TROX (Німеччина), MADEL (Іспанія). Також компанія Alter Аir займається виробництвом власних вентиляційних решіток, які відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і міцністю, тому вони будуть служити вам при будь-яких погодних умовах протягом тривалого часу.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА у ПІДБОРІ РЕШІТОК? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Види вентиляційних решіток

Зовнішні вентиляційні рещітки

У залежності від того, чи може користувач управляти положення жалюзі решітки і за своїм бажанням направляти потік повітря в певну сторону, вентиляційні решітки можуть бути;

  • регульовані;
  • нерегульовані.

Решітка вентиляційна регульована має добре продуману конструкцію, завдяки якій можна керувати кутом нахилу лопатей аж до повного блокування вентиляційного отвору. Регульовані решітки вентиляції більш зручні в експлуатації, ніж нерегульовані, так як регуляція лопатей дозволяє керувати потоками повітря, але й ціна - на порядок вища.

Слід виділити також вентиляційні решітки з клапаном, котрі крім звичайних планок рами, мають запірний клапан, що запобігає потрапляння всередину приміщення пилу, холодного повітря і комах. Окремої уваги заслуговують зовнішні вентиляційні решітки для вентиляції, які служать для забезпечення повноцінного повітрообміну та захисту вентиляційної системи від проникнення в неї різних забруднюючих елементів з вулиці.

Залежно від форм і призначення вентиляційні решітки бувають:

  • круглі;
  • квадратні;
  • з жалюзі.

Решітка вентиляційна кругла відрізняється якісними матеріалами виготовлення, простотою монтажу, високою міцністю і довговічністю. Такі решітки легко впишуться в дизайн кімнати.

Вентиляційні решітки виготовляються у різних розмірах і діаметрах: 100х100, 150х100, 150х1000, 200х200, 350х350, 480х80, 500х250, 800х400 та інших.

Решітки також відрізняються матеріалом виготовлення. Вони можуть бути пластиковими або алюмінієвими. Решітка вентиляційна металева купити можна в Альтер Ейр. Компанія надає перевагу цьому виду матеріалу завдяки його міцності та надійності. Крім того, металеві решітки виглядають дуже стильно в сучасному дизайні приміщень.

Решітки можуть використовуватися не тільки для систем вентиляції, а й для кондиціонування чи опалення. У системі опалення вони застосовуються, коли на конвектори встановлюється підвіконня і з'являється необхідність циркуляції повітря. Вентиляційні решітки на підвіконня купити ви також можете у офіційного представника - Альтер Ейр.

Що може запропонувати компанія Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр пропонує вашій увазі алюмінієві вентиляційні решітки з жалюзі вітчизняного виробництва. Чим вони перевершують решітки інших виробників, так це матеріалом, з якого вони виготовлені. Завдяки алюмінію вони характеризуються довговічністю, високими показниками ефективності та стійкістю до підвищених температур і негативного впливу навколишнього середовища.

Інші компанії пропонують пластикові вентиляційні решітки для припливної вентиляції, однак ми хотіли б вас застерегти, що такий матеріал не зможе ефективно забезпечувати вентиляцію приміщення, швидко прийде в непридатність і вам знову доведеться витрачати гроші на установку нової решітки.

Декоративні вентиляційні рещітки в різних кольорових виконаннях

Давайте розглянемо найбільш поширені типи вентиляційних решіток, пропоновані компанією Альтер Ейр:

Однорядні вентиляційні решітки серії РГР і РГН

Головною особливістю однорядної решітки є те, що її жалюзі розташовані в один ряд, і ви можете замовити її в двох виконаннях: регульована (РГР) і нерегульована (РГН). У нерегульованій решітки жалюзі закріплені в одному положенні: під кутом 45 градусів. Однорядні вентиляція решітки призначені для використання в системах вентиляції, кондиціонування та опалення. Розміри вентиляційних решіток можуть коливатися до 1,5 м у висоту і ширину, тому Ви зможете підібрати її точно під розмір Вашого воздуховода.

Дворядні вентиляційні решітки серії РДР і РРР

Пластини жалюзі в таких решітках розташовані в два ряди: вертикально і горизонтально, що забезпечує найбільш ефективний розподіл повітря (припливного і витяжного). В решітках моделі РРР з допомогою регульованого важеля ви можете задавати кут нахилу вертикальних жалюзі, а горизонтальних – вручну, за бажанням. Звертаємо увагу на те, що алюмінієві вентиляційні решітки, представлені в компанії Альтер Ейр, покриваються порошковою фарбою білого кольору, проте за бажанням замовника ми можемо виготовити гратки у необхідному кольорі.

Щілинні вентиляційні решітки РЩ і решітки з фільтром серії РНФ

Щілинна вент решітка РЩ призначена для монтажу у вузьких повітроводах і не може регулюватися (пластини жалюзі встановлюються в одному фіксованому положенні). Вент решітка з фільтром моделі РНФ також нерегульована, однак вона має потужний фільтр, за допомогою якого ви забезпечите своє приміщення від попадання мікрочастинок і пилу, таким чином повітря, що надходить всередину, буде чистим і свіжим.

Підводимо підсумки

Купити вентиляційні решітки в Києві з доставкою по всій Україні ви можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Крім того, наша компанія може виготовити вентиляційну решітку будь-якого розміру і кольору під замовлення, тому ви можете підібрати оптимальну для вашого приміщення модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр, надаючи йому унікальності й гармонійності. Ми представляємо тільки високоякісну продукцію і гарантуємо, що решітка, придбана у нас, прослужить вам довгі роки і не буде вимагати особливого догляду чи сервісу. Якщо виникне потреба, то в нашому офісі-шоурумі можна подивитись приклади решіток та дифузорів.