Вентиляційні решітки - виготовлення та продаж

Секретний розділ зі знижками

Що таке вентиляційна рещітка і які функції вона виконує

Вентиляційні решітки – це одна із складових частин системи вентиляції в приміщенні. Вони являють собою пристрої, які встановлюються у вентиляційних каналах або зовні воздуховода. Найчастіше вентрещітки сприймаються покупцями лише як декоративний елемент, яким «для краси» закривають вентиляційний канал. Так, це одна з багатьох функцій вентиляційної решітки, але вона не основна. Вентиляційні решітки призначені для розподілу повітряних потоків, витяжки поганого повітря і запахів, а в разі необхідності – диму з приміщення, затримки сторонніх часток і пилу. Тобто вентиляційна решітка виконує по суті ті ж функції, що і загальна система вентиляції. Крім того, вона захищає вентиляційний канал від проникнення комах, освіта кіптяви і засмічення.

На нашому сайті представлені вентиляційні решітки різних виробників, зокрема це Systemair (Швеція), TROX (Німеччина), MADEL (Іспанія). Також компанія Alterair займається виробництвом власних вентиляційних решіток, які відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і міцністю, тому вони будуть служити вам при будь-яких погодних умовах протягом тривалого періоду часу.

Види вентиляційних решіток

Зовнішні вентиляційні рещітки

В залежності від того, чи може користувач управляти положення жалюзі решітки і за своїм бажанням направляти потік повітря в певну сторону, вентиляционные решітки можуть бути;

  • регульовані;
  • нерегульовані.

Решітка вентиляційна регульована має добре продуману конструкцію, завдяки якій можна керувати кутом нахилу лопатей аж до повного блокування вентиляційного отвору. Регульовані решітки більш зручні в експлуатації, ніж нерегулированные, так як регуляція лопатей дозволяє керувати потоками повітря, але і ціна їх вище порядку.

Слід виділити також вентиляційні решітки з клапаном, що крім звичайних планок рами і мають запірний клапан, що запобігає потрапляння всередину приміщення пилу, холодного повітря і комах. Окремої уваги заслуговують зовнішні вент иляционные решітки, які служать для забезпечення повноцінного повітрообміну та захисту вентиляційної системи від проникнення в неї різних забруднюючих елементів з вулиці.

Залежно від форм і призначення вентиляційні решітки бувають:

  • круглі;
  • квадратні;
  • з жалюзі.

Решітка вентиляційна кругла відрізняється якісними матеріалами виготовлення, простотою монтажу, високою міцністю і довговічністю.

Що може запропонувати компанія Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр пропонує Вашій увазі алюмінієві вентиляційні решітки вітчизняного виробництва. Чим вони перевершують решітки інших виробників, так це матеріалом, з якого вони виготовлені. Завдяки алюмінію вони характеризуються довговічністю, високими показниками ефективності та стійкістю до підвищених температур і негативним ввоздействиям навколишнього середовища.

Інші компанії пропонують пластикові вентиляційні решітки, однак ми хотіли б Вас застерегти, що такий матеріал не зможе ефективно забезпечувати вентиляцію приміщення, швидко прийде в непридатність і Вам знову доведеться витрачати гроші на установку нової решітки.

Декоративні вентиляційні рещітки в різних кольорових виконаннях

Давайте розглянемо найбільш поширені типи вентиляційних решіток, пропоновані компанією Альтер Ейр:

Однорядні вентиляційні решітки серії РГР і РГН

Головною особливістю однорядною решітки є те, що її жалюзі розташовані в один ряд, і Ви можете замовити її в двох виконаннях: регульована (РГР) і нерегульована (РГН). У нерегульованій решітки жалюзі закріплені в одному положенні: під кутом 45 градусів. Однорядні вентиляційні решітки призначені для використання в системах вентиляції, кондиціонування та опалення. Розміри вентиляційних решіток можуть коливатися до 1,5 м у висоту і ширину, тому Ви зможете підібрати її точно під розмір Вашого воздуховода.

Дворядні вентиляційні решітки серії РДР і РРР

Пластини жалюзі в таких решітках розташовані в два ряди: вертикально і горизонтально, що забезпечує найбільш ефективне розподіл повітря (припливного і витяжного). В решітках моделі РРР з допомогою регульованого важеля Ви можете задавати кут нахилу вертикальних жалюзі, а горизонтальних – вручну за жела нію. Звертаємо увагу на те, що алюмінієві вентиляційні решітки, представлені в компанії Альтер Ейр, покриваються порошковою фарбою білого кольору, проте за бажанням замовника ми можемо виготовити грати в тому кольорі, який Ви бажаєте.

Щілинні вентиляційні решітки РЩ і решітки з фільтром серії РНФ

Щілинна решітка РЩ призначена для монтажу у вузьких повітроводах і не може регулюватися (пластини жалюзі встановлюються в одному фіксованому положенні). Решітка з фільтром моделі РНФ також нерегульована, однак вона має потужний фільтр, за допомогою якого Ви забезпечите своє приміщення від попадання мікрочастинок і пилу, і повітря, що надходить всередину, буде чистим і свіжим.

Підводимо підсумки

Купити вентиляційну решітку однорядну, дворядну, щілинну, регульовану або нерегульовану в Києві і з доставкою по всій Україні ви можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Крім того, наша компанія може виготовити вентиляційну решітку будь-якого розміру і кольору під замовлення, тому ви можете підібрати оптимальну для вашого приміщення модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр, надаючи йому унікальності і гармонійності. Ми надаємо тільки високоякісну продукцію і гарантуємо, що решітка, придбана у нас, прослужить вам довгі роки і не буде вимагати особливого догляду і сервісу. Якщо виникне потреба, то в офісі у нас надано стенд де розміщені вентиляційні решітки, каталоги так само естьв наявності.