Вентиляційні решітки - виготовлення та продаж

Фільтр
-
Однорядна регульована вентиляційна решітка РГР
ціна 132грн
Alter Air РДР 100х100
ціна 106грн
Alter Air РГН 100x100
ціна 132грн
Вентиляційні решітки РРР
ціна 159грн
Нерегульована решітка з фільтром РНФ
ціна 185грн
Alter Air РЩ 100х100
ціна 212грн
Systemair VK-10
ціна 245грн
Вентиляційна гратка TROX серія AT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія AH
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія AF
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія SL
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія X-GRILLE
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT-AC
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія LMT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія ASL
Индивидуальный расчет стоимости

Що таке вентиляційна рещітка і які функції вона виконує

Вентиляційні решітки – це одна із складових частин системи вентиляції в приміщенні. Вони являють собою пристрої, які встановлюються у вентиляційних каналах або зовні воздуховода. Найчастіше вентрещітки сприймаються покупцями лише як декоративний елемент, яким «для краси» закривають вентиляційний канал. Так, це одна з багатьох функцій вентиляційної решітки, але вона не основна. Вентиляційні решітки призначені для розподілу повітряних потоків, витяжки поганого повітря і запахів, а в разі необхідності – диму з приміщення, затримки сторонніх часток і пилу. Тобто вентиляційна решітка виконує по суті ті ж функції, що і загальна система вентиляції. Крім того, вона захищає вентиляційний канал від проникнення комах, освіта кіптяви і засмічення.

На нашому сайті представлені вентиляційні решітки різних виробників, зокрема це Systemair (Швеція), TROX (Німеччина), MADEL (Іспанія). Також компанія Alterair займається виробництвом власних вентиляційних решіток, які відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і міцністю, тому вони будуть служити вам при будь-яких погодних умовах протягом тривалого періоду часу.

Види вентиляційних решіток

Зовнішні вентиляційні рещітки

В залежності від того, чи може користувач управляти положення жалюзі решітки і за своїм бажанням направляти потік повітря в певну сторону, вентиляционные решітки можуть бути;

  • регульовані;
  • нерегульовані.

Решітка вентиляційна регульована має добре продуману конструкцію, завдяки якій можна керувати кутом нахилу лопатей аж до повного блокування вентиляційного отвору. Регульовані решітки більш зручні в експлуатації, ніж нерегулированные, так як регуляція лопатей дозволяє керувати потоками повітря, але і ціна їх вище порядку.

Слід виділити також вентиляційні решітки з клапаном, що крім звичайних планок рами і мають запірний клапан, що запобігає потрапляння всередину приміщення пилу, холодного повітря і комах. Окремої уваги заслуговують зовнішні вент иляционные решітки, які служать для забезпечення повноцінного повітрообміну та захисту вентиляційної системи від проникнення в неї різних забруднюючих елементів з вулиці.

Залежно від форм і призначення вентиляційні решітки бувають:

  • круглі;
  • квадратні;
  • з жалюзі.

Решітка вентиляційна кругла відрізняється якісними матеріалами виготовлення, простотою монтажу, високою міцністю і довговічністю.

Що може запропонувати компанія Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр пропонує Вашій увазі алюмінієві вентиляційні решітки вітчизняного виробництва. Чим вони перевершують решітки інших виробників, так це матеріалом, з якого вони виготовлені. Завдяки алюмінію вони характеризуються довговічністю, високими показниками ефективності та стійкістю до підвищених температур і негативним ввоздействиям навколишнього середовища.

Інші компанії пропонують пластикові вентиляційні решітки, однак ми хотіли б Вас застерегти, що такий матеріал не зможе ефективно забезпечувати вентиляцію приміщення, швидко прийде в непридатність і Вам знову доведеться витрачати гроші на установку нової решітки.

Декоративні вентиляційні рещітки в різних кольорових виконаннях

Давайте розглянемо найбільш поширені типи вентиляційних решіток, пропоновані компанією Альтер Ейр:

Однорядні вентиляційні решітки серії РГР і РГН

Головною особливістю однорядною решітки є те, що її жалюзі розташовані в один ряд, і Ви можете замовити її в двох виконаннях: регульована (РГР) і нерегульована (РГН). У нерегульованій решітки жалюзі закріплені в одному положенні: під кутом 45 градусів. Однорядні вентиляційні решітки призначені для використання в системах вентиляції, кондиціонування та опалення. Розміри вентиляційних решіток можуть коливатися до 1,5 м у висоту і ширину, тому Ви зможете підібрати її точно під розмір Вашого воздуховода.

Дворядні вентиляційні решітки серії РДР і РРР

Пластини жалюзі в таких решітках розташовані в два ряди: вертикально і горизонтально, що забезпечує найбільш ефективне розподіл повітря (припливного і витяжного). В решітках моделі РРР з допомогою регульованого важеля Ви можете задавати кут нахилу вертикальних жалюзі, а горизонтальних – вручну за жела нію. Звертаємо увагу на те, що алюмінієві вентиляційні решітки, представлені в компанії Альтер Ейр, покриваються порошковою фарбою білого кольору, проте за бажанням замовника ми можемо виготовити грати в тому кольорі, який Ви бажаєте.

Щілинні вентиляційні решітки РЩ і решітки з фільтром серії РНФ

Щілинна решітка РЩ призначена для монтажу у вузьких повітроводах і не може регулюватися (пластини жалюзі встановлюються в одному фіксованому положенні). Решітка з фільтром моделі РНФ також нерегульована, однак вона має потужний фільтр, за допомогою якого Ви забезпечите своє приміщення від попадання мікрочастинок і пилу, і повітря, що надходить всередину, буде чистим і свіжим.

Підводимо підсумки

Купити вентиляційну решітку однорядну, дворядну, щілинну, регульовану або нерегульовану в Києві і з доставкою по всій Україні ви можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Крім того, наша компанія може виготовити вентиляційну решітку будь-якого розміру і кольору під замовлення, тому ви можете підібрати оптимальну для вашого приміщення модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр, надаючи йому унікальності і гармонійності. Ми надаємо тільки високоякісну продукцію і гарантуємо, що решітка, придбана у нас, прослужить вам довгі роки і не буде вимагати особливого догляду і сервісу. Якщо виникне потреба, то в офісі у нас надано стенд де розміщені вентиляційні решітки, каталоги так само естьв наявності.