Фільтр

Вентилятори витяжні та припливні

-
Італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 90
ціна 5100грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1499грн
Вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 (Іспанія)
ціна 7137грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 4018грн
італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 120
ціна 5200грн
Стельовий вентилятор Elicent POLAR 140
ціна 5300грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 3015грн
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 7280грн
Стельовий віяло Elicent POLAR 150
ціна 5600грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 6090грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1910грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Inter Plus 90/36
ціна 5991грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1493грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 100/4"
ціна 1416грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 120/48
ціна 6171грн
Вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 350/125
ціна 7950грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=2Pno9_tPXWE

Огляд вентилятора Maico ER

Відеоогляд вентилятора Maico ER 60 від фахівців компанії Альтер Ейр.

https://www.youtube.com/watch?v=yEYKLOTi668

Огляд вентиляторів Soler&Palau TD і TD Silent від Альтер Ейр

Відеоогляд вытяжныъх канальних вентиляторів Soler&Palau TD і TD Silent від компанії Аль...

  Побутові вентилятори активно входять в широке користування. Устаткування з легкістю може впоратися з повітрообміном у приміщенні. Пристрої можуть використовуватися як індивідуально, так і у якості комплектуючих у набірних припливно-витяжних систем вентиляції.

  Вентилятори діляться на припливні та витяжні. Припливні побутові вентилятори здійснюють приплив свіжого повітря в приміщення з вулиці. За допомогою фільтруючих елементів повітряні потоки очищаються і потрапляють у кімнату. Такі пристрої рекомендується монтувати в «чистих» зонах (спальні, вітальні).
Бытовые вентиляторы
  Витяжні вентилятори встановлюють у «брудних» зонах (санвузли, ванні кімнати, кухні гардероби і підсобні приміщення). Вентилятор витяжний має принцип роботи, заснований на викиді відпрацьованого повітря з приміщення і видаленні неприємних запахів. Крім того, побутові витяжні вентилятори допомагають впоратися з підвищеним рівнем вологості і забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні.

  Підбирати вентилятор витяжний необхідно враховуючи параметри приміщення і очікуваний результат. Для кухонних витяжок необхідною умовою є ефективне очищення від жирових накопичень і видалення запахів. Для канальних вентиляторів потрібен простий догляд і сервіс. Вентилятори для ванної та санвузла повинні мати привабливий зовнішній вигляд, безшумну роботу і можливість нормалізації рівня вологості.

  Ціна побутових вентиляторів залежить від рівня потужності, швидкості повітря, якості матеріалів і виробника. Але не завжди низька вартість означає погану якість. Існує безліч серій менш відомих брендів, здатних ефективно працювати тривалий період часу. Вентилятор витяжний - необхідність, враховуючи вологість у ванній та санвузлі, запахи і гаряче повітря на кухні. Зекономити, купуючи вентилятор витяжний, можна пожертвувавши дизайном, проте інвестуючи у функціонал чи потужність.

  Вентилятори так само можуть відрізнятися за такими параметрами як функціональне призначення і сфера застосування:
  • настінні вентилятори;
  • канальні вентилятори;
  • дахові вентилятори;
  • вентилятори димовидалення;
  • відцентрові вентилятори.


Настінні вентилятори. Забудьте про неприємні запахи і підвищену вологість

  Настінні побутові вентилятори призначені для видалення неприємних запахів і нормалізації рівня вологості в приміщенні. Пристрої монтуються на стіну в вентиляційні шахти. Принцип роботи полягає в заборі забрудненого повітря з кімнати і викиді в вентканал. Агрегати рекомендується встановлювати у ванні кімнати, санвузли та кухні. Особливістю таких вентиляторів є невеликі габарити, стильний дизайн і високі показники продуктивності. Для максимально зручної експлуатації обладнання може бути оснащено додатковими опціями (таймер, датчик вологості, руху і т.д.).

Рекомендовані бренди: Elicent, Maico, Soler&Palau.

Канальні вентилятори. Надійний засіб эффективного повітрообміну

  Канальні вентилятори призначені для більших приміщень, так як оснащені високими показниками потужності. Подібне обладнання найчастіше використовується в промислових приміщеннях і офісних будівлях. Не дивлячись на високу продуктивність, обладнання вважається досить економічним і має низький рівень шуму. Термін служби у канальних вентиляторів набагато більший, ніж у іншого подібного обладнання. Вони можуть використовуватися як окремі вентиляційні пристрої, так і є комплектуючими набраних приточно-витяжних систем. За формами повітропроводів канальні вентилятори бувають:
  • круглі;
  • прямокутні;
  • квадратні.
  Рекомендовані бренди: Soler&Palau, Systemair, Ostberg.

Дахові вентилятори. Гарантія чистого повітря

  Дане обладнання монтується на даху приміщення. Оскільки вентилятори потрапляють під вплив навколишнього середовища - сонце, дощ, сніг, вітер і т.д., вони виготовляються з міцних і надійних матеріалів, стійких до впливу негативних факторів. Дахові вентилятори є складовою вентиляційної системи в приміщенні і мають високу продуктивність.

Рекомендовані бренди: Elicent, Lessar, Maico, Ostberg.

Вентилятори димовидалення. Скажіть диму «ні»

  З назви стає зрозуміло, що дані побутові вентилятори ефективно справляються з видаленням диму, в тому числі і тютюнового. Перевагою такого обладнання є висока пожежна безпека і довгостроковість роботи. Виготовлений пристрій з міцних матеріалів і прослужить вам тривалий час.

Рекомендовані бренди: Systemair.

Відцентровані вентилятори. Безпека і чистота

  Відцентровані вентилятори вважаються одним з найефективніших способів повітрообміну. Агрегати прекрасно підходять як для промислових, так і для житлових приміщень. Вони здатні очистити повітря від всіх домішок, у тому числі і газу. Для виготовлення пристрою використовується оцинкована сталь, яка не піддається корозії.

Рекомендовані бренди: Elicent, Maico, Lessar.

Висновок

  Побутові вентилятори є необхідним пристроєм як в житловому, так і промисловому приміщенні. Вони ефективно справляються з повітрообміном в приміщенні, насичуючи будинок свіжим і чистим повітрям. Вибираючи таке обладнання, варто звертати увагу на всі аспекти: потужність, максимально допустима температура переміщуваного повітря, частоту обертання, швидкість повітря, максимальний рівень шуму і функціональне наповнення. Вентилятор витяжний - устаткування, яке встановлене у кожному помешканні, адже він позбавляє оселю від неприємних запахів, підвищеної вологи, а також повітря високих температур (на кухні). Проте варто пам'ятати і про припливну вентиляцію, якщо ми маємо на меті забезпечити будівлю необхідним об'ємом свіжого повітря.

Ціна побутових вентиляторів також залежить від усіх перерахованих вище параметрів і бренду. Купити побутовий вентилятор у Києві і по всій Україні ви можете в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр. У нас широкий асортимент продукції, серед якої ви можете знайти підходящий варіант для себе.