Вентилятори витяжні та припливні

Фільтр
-
Італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 90
ціна 5278грн
Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1369грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 3105грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1186грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2666грн
італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 120
ціна 5460грн
Стельовий вентилятор Elicent POLAR 140
ціна 5551грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 1786грн
Вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro
ціна 4435грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 SILENT (Іспанія)
ціна 6143грн
Стельовий віяло Elicent POLAR 150
ціна 5824грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1327грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Inter Plus 90/36
ціна 5375грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 6589грн
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 6300грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=2Pno9_tPXWE

Огляд вентилятора Maico ER

Відеоогляд вентилятора Maico ER 60 від фахівців компанії Альтер Ейр.

https://www.youtube.com/watch?v=yEYKLOTi668

Огляд вентиляторів Soler&Palau TD і TD Silent від Альтер Ейр

Відеоогляд вытяжныъх канальних вентиляторів Soler&Palau TD і TD Silent від компанії Аль...

Вентилятори: види, способи монтажу, застосування

Вентилятор - досить широке поняття. Помилково вважати, що їм можна назвати тільки пристрій з лопатями, який циркулює повітря по приміщенню і створює ефект свіжості. Вентилятори на витяжку - обладнання, яке не тільки здатне здійснювати повітрообмін в приміщенні, але і підтримувати оптимальний рівень температури і вологості, очищати і іонізувати повітря, тобто робити все для підтримки найбільш комфортних умов мікроклімату. Залежно від необхідного функціоналу, вентилятори для приміщень можна купити витяжні або припливні.


Більшість вентиляторів канального типу можна використовувати як на приплив, так і на витяжку повітря. Придбати вентилятор припливне високої якості в Україні і з відповідними сертифікатами можна в спеціалізованих магазинах, яким і є Альтер Ейр. Вентилятор і ціна на нього можуть варіюватися в залежності від бренду і країни-виробника. Природно, і якість вентилятора буде різним: на ринку пропонуються як бюджетні моделі, так і більш потужні і якісні. Але не завжди низька вартість означає погана якість. Недорогі вентилятори можуть мати невелику потужність і мінімальний набір основних функцій, але, тим не менш, вони будуть добре справлятися із завданням правильного повітрообміну. Якщо ж необхідно обслуговувати найбільша за площею приміщення, то варто звернути увагу на більш дорогу модель, потужний вентилятор буде відрізнятися високою ефективністю. Альтер Ейр пропонує як економ-варіант вентиляційного обладнання, так і товари преміум-сегмента від провідних світових брендів.

Підібрати вентилятор можна, виходячи з необхідної кратності повітрообміну, величини приміщення, а також середовища використання. Для кухонних вентиляторів головною особливістю буде проста чистка та захист від жирових скупчень, канальні вентилятори повинні просто обслуговуватися, а вентилятори для ванної відрізняються привабливим дизайном і безшумністю роботи. Вентилятори для приміщень однакового розміру можуть відрізнятися між собою, в залежності від побажань користувачів. Існує класифікація вентиляторів для приміщення в залежності від їх функціонального призначення і області застосування.

Настінні вентилятори: скажи «ні» підвищеній вологості і стороннім запахам

Настінний побутовий витяжний вентилятор в основному застосовується для повітрообміну в невеликих приміщеннях (найчастіше це ванні кімнати та санвузли) з надмірним рівнем вологості. За допомогою цих агрегатів Ви можете назавжди забути про запітнілі дзеркала у ванній або неприємних настирливих запахах. Крім того, більшість з них безшумні, а також мають привабливий оригінальний дизайн. Звертаємо Вашу увагу на таких світових виробників настінних вентиляторів, як Soler & Palau, Elicent, Vortice, Maico.
Витяжні вентилятори для ванних кімнат сприяють нормалізації мікроклімату шляхом викиду забрудненого важкого повітря через отвір в стіні безпосередньо на вулицю, або ж через невеликий повітропровід. Висока потужність і низьке споживання електроенергії роблять витяжні настінні вентилятори незамінними пристроями в будь-якому будинку. Вони можуть безперервно працювати цілодобово і не втрачати при цьому ефективності. Крім того, можна замовити різну комплектацію даних пристроїв: з таймером, датчиком вологості, датчиком руху і т.д. Повний асортиментний ряд і прайс на вентилятори настінного типу Ви можете отримати, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.

Канальні вентилятори: надійність, ефективність, комфорт

Канальні відрізняються один від одного за формами повітропроводів, в яких вони монтуються: для круглих, прямокутних і квадратних каналів. Це найбільш велика і часто вживана група вентиляторів, оскільки вони відрізняються високою продуктивністю і невеликими енерговитратами, низьким рівнем шуму і тривалим терміном служби. Вони застосовуються для систем вентиляції складів, промислових приміщень, офісних будівель та ін. Купити вентилятор для дому та більш в Києві за вигідною ціною Ви можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Витяжні канальні вентилятори можуть без проблем видаляти погане повітря і неприємні запахи, працюючи ще більш ефективно, ніж настінні. Саме тому вони призначені для більших приміщень, в яких слід регулювати повітрообмін. Якість їх роботи залежить від виробника, а також обраної потужності пристрою.

Дахові вентилятори: на сторожі свіжого повітря

Виходячи з назви, дані вентилятори іменуються так внаслідок того, що встановлюються на дахах будівель. У зв'язку з тим, що вони постійно піддаються згубному впливу зовнішнього середовища, їх корпус виготовлений з міцних і стійких до корозії матеріалів. Вентилятори дахові входять в загальну систему витяжної вентиляції будинку і складаються з електродвигуна, регулятора і робочого колеса. Компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати дахові вентилятори брендів Systemair, Salda, Soler & Palau, Ostberg. Ціна вентилятора дахового типу залежить від їх потужності і технічних характеристик.

Вентилятори димовидалення: забудьте про дим у приміщенні назавжди

Якщо в приміщенні (побутовому або промисловому) спостерігається підвищена концентрація диму (і тютюнового в тому числі), то вентилятори димовидалення прийдуть на допомогу цій проблемі. Такі вентилятори потрібні для установки в приміщеннях з підвищеними вимогами до пожежної безпеки. Найбільш оптимальними з точки зору ціна/якість є вентилятори димовидалення компанії Systemair. Альтер Ейр рекомендує звернути увагу саме на цього виробника, так як ці вентилятори ефективно видаляють дим, можуть працювати без виключення тривалий період часу і не вимагають особливого догляду і сервісу.

Відцентрові вентилятори: якісне очищення повітря

Відцентрові вентилятори однаково добре підходять для побутових і промислових будівель. Якщо концентрація газоподібних домішок або пари в повітрі висока (щільність до 0,1 г/м3), то застосування відцентрових вентиляторів дійсно необхідна. Вони також можуть бути оснащені антикорозійним покриттям з оцинкованої сталі для захисту від негативного зовнішнього впливу. На сайті компанії Альтер Ейр Ви можете не тільки замовити будь-який з відцентрових вентиляторів, але і їх монтаж у Вашому приміщенні.

Де і який купити вентилятор у Києві?

Витяжні вентилятори - це універсальні пристрої, здатні створити сприятливі умови мікроклімату в приміщенні. Вибираючи вентилятори для побутових або промислових цілей, слід звернути увагу не тільки на пропоновану потужність пристрою, а й інші не менш важливі параметри: максимально допустиму температуру переміщуваного повітря, частоту обертання, рівень шуму та ін. Для того, щоб не прогадати і купити відповідну модель, звертайтеся за консультацією до професіоналів.
На сьогоднішній день вартість вентиляторів неоднозначна: запропоновані як бюджетні варіанти вентиляторів, так і більш дорогі моделі. Вибір залежить від ваших вимог по функціоналу даних пристроїв, а також коштів, які Ви готові на них витратити. Вибір вентиляційного пристрою для побутового або адміністративної будівлі - заняття не з простих. Не витрачати час на пошуки відповіді на питання: де купити вентилятор в Україні? Команда професійних інженерів Альтер Ейр зможе допомогти Вам у цьому питанні: ми виберемо, доставимо і встановимо необхідний Вам вентилятор швидко, якісно і недорого. Вентилятор замовити і купити в Києві за розумною ціною, а також з монтажем і пуско-налагодження, Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Товар може бути доставлений кур'єром або ж Ви можете забрати його особисто у нас в офісі. Переваги роботи з нами - це висока якість пропонованих вентиляторів, швидка доставка, а також неперевершений сервіс.

Великий вибір вентиляторів на сайті Альтер Ейр

Рекомендуємо Вам перед покупкою вентилятора зателефонувати в нашу компанію для отримання грамотної консультації фахівця, який допоможе вибрати необхідний тип пристрою за потрібною типорозміру і потужності. Купити вентилятор - відповідальне рішення, тому необхідно усвідомлювати, що від правильності вибору буде залежати рівень комфортного повітрообміну Вашого приміщення.

Компанія Альтер Ейр з радістю дасть відповідь на всі Ваші питання, допоможе заощадити час і матеріальні кошти на купівлю вентилятора. Вентилятори повітря здатні контролювати клімат в будь-якому приміщенні, при цьому користувач замість забрудненого, запорошеного, задушливого повітря отримує свіжість і чистоту. Не важливо в якому приміщенні встановлюється даний агрегат (побутовому або промисловому), головне – при використанні даних пристроїв Ви будете почувати себе максимально комфортно. Вартість вентилятора повітря залежить від бренду, показників потужності та інших параметрів, детальніше про які Вам може розповісти консультант компанії Альтер Ейр. Щоб не помилитися у виборі і заощадити кошти, а також отримати гарантовану знижку, телефонуйте до нас в офіс за телефоном: (044) 223-7-223.