Газові та електричні водонагрівачі

Фільтр
-
Atlantic O ProP VM 050 D400-1-M 1500W - бойлер французької збірки
ціна 2609грн
Бойлер Eldom Style 50 SLIM
ціна 2945грн
Drazice OKCE 100
ціна 9039грн
Електричний бойлер Atlantic O’ProP VM 080 D400-1-M 1500W
ціна 2799грн
Електричний бойлер Atlantic PC 50
ціна 2729грн
Бойлер Eldom
ціна 3193грн
Електричний бойлер Atlantic STEATITE VM 050 D400-2-BC
ціна 4759грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite VM 80 D400-2-BC 1500W
ціна 4969грн
Бойлери Drazice OKCE 80
ціна 5114грн
Електричний бойлер Atlantic CUBE STEATITE VM 50 Ѕ3С
ціна 5779грн
Бойлер Atlantic Round VMR 50
ціна 2219грн
Електричний бойлер Atlantic Round VMR 80
ціна 2329грн
Електричний бойлер Atlantic CUBE STEATITE VM 75 S4C 1500W
ціна 6839грн
Електричний бойлер Atlantic CUBE STEATITE VM 150 S4C 1500W
ціна 9879грн
Atlantic SWH 10 AM 2000 W (нижнє підключення)
ціна 2519грн

Водонагрівачі – незамінні в побуті пристрої, які створені з метою стабільного і безперервного нагрівання води в місцевій системі водопостачання. Існує кілька варіантів виконання водонагрівачів:

  • газові проточні,
  • газові накопичувальні,
  • електричні накопичувальні
  • електричні проточні.

Різниця їх полягає в тому, що у газових водонагрівачах вода підігрівається за допомогою газового пальника, а в електричних з допомогою тена.

Электрический водонагреватель

Електричний бойлер

Електричний бойлер – спеціальне водонагревающее пристрій, яке користується великим попитом на ринку опалювального обладнання завдяки своїм компактним форм, зручному монтажу, який дозволяє не захаращувати простір і невеликого енергоспоживанню.

Як вибрати бойлер

Как выбрать водонагреватель

Одним з головних критеріїв вибору бойлера вважається обсяг бака. Він може змінюватись від 6 до 200 літрів. Для того, щоб підібрати найбільш підходящу модель потрібно врахувати такі рекомендації. Перше, що слід зробити при виборі бойлера - порахувати приблизну кількість витраченої води на кожного члена сім'ї, а також джерела споживання.

Природно, чим більше мешканців і джерел споживання, тим більше потрібно об'єму і потужності бойлера. Не варто забувати, що від обсягу бака залежить час нагріву води, кількість споживаної енергії, розміри пристрою і їх цінова політика, адже чим більше за розміром бойлер, тим він дорожче коштує і, відповідно, вимагає більше витрат електрики.

Принцип роботи електричного бойлера

Принцип роботи електричного водонагрівача грунтується на 2 головних елементах: внутрішньому накопичувальному баці і нагрівальному елементі (Тені). Практично всі сучасні моделі бойлерів оснащені терморегуляторами, завдяки яким пристрій буде самостійно нагрівати і підтримувати потрібну температуру води, включаючись і виключаючи в міру її зниження/підвищення.

За способом у становлення можна виділити 3 типи бойлерів:

  • вертикальні;
  • горизонтальні;
  • універсальні.

Вибір залежить від Ваших бажань і переваг, а також від площі обслуговуваного приміщення.

Газовий водонагрівач

Газовый проточный водонагреватель

Газові водонагрівачі (колонки) – побутові пристрої, що функціонують з метою забезпечення гарячого постачання Вашого будинку.

Головними перевагами таких пристроїв (у порівнянні з електричними) є використання недорогого джерела енергії – газу, завдяки чому можна досягти значної економії грошових коштів, невелика вага і габарити, а також більш висока потужність і швидкість роботи.

Недоліками газових колонок є їх непростий спосіб монтажу, який буде стояти трохи дорожче, ніж монтаж електричних водонагрівачів, так як для їх установки потрібно робити спеціальні отвори в димарі, через які в подальшій роботі будуть видалятися продукти горіння газу.

Газовий проточний водонагрівач не має накопичувального баку, відповідно, вода нагрівається за допомогою газового пальника через теплообмінник і подається через вихідну трубу до відкритого крану.

Підсумки

Гаряча вода – обов'язкова умова комфорту в квартирі/будинку для будь-якого сучасної людини. Головним джерелом гарячої води на сьогоднішній день є бойлер.Отже, ми вже з'ясували, що водонагрівач може бути 2 видів: електричний бойлер (накопичувальний/проточний) і газова колонка. Кожен з видів має свої переваги і недоліки, які описані вище, тому вибір водонагрівача залежить тільки від вас і від того, з якою метою ви будете використовувати пристрій, скільки осіб проживає у приміщенні, яку ціну ви готові віддати за нього і т. д.

Електричний водонагрівач, порівняно з газовим, відрізняється порівняно невеликою ціною, а також простим монтажем. Газовий водонагрівач, у свою чергу, хоч і має дещо вищу вартість, зате він більш економічний у використанні і швидкий в роботі.

Компанія Альтер Ейр пропонує широкий асортимент моделей водонагрівачів різних брендів за вигідною ціною. Для отримання додаткової інформації з даного устаткування або для його покупки ви можете звернутися до менеджерів компанії Альтер Ейр - 0800330828. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть підібрати оптимальний варіант водонагрівача, грунтуючись на ваші потреби і вимоги.