Фільтр

Газові та електричні водонагрівачі

-
Бойлер Eldom Style 50 SLIM
ціна 2850грн
Atlantic O ProP VM 050 D400-1-M 1500W - бойлер французької збірки
ціна 2449грн
Drazice OKCE 100
ціна 9039грн
Електричний бойлер Atlantic O’ProP VM 080 D400-1-M 1500W
ціна 2599грн
Електричний бойлер Atlantic PC 50
ціна 2539грн
Бойлер Eldom
ціна 3193грн
Електричний бойлер Atlantic STEATITE VM 050 D400-2-BC (1500W)
ціна 4259грн
Бойлери Drazice OKCE 80
ціна 5114грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite VM 80 D400-2-BC 1500W
ціна 4479грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C 1500W
ціна 5379грн
Бойлер Atlantic Round VMR 50
ціна 2089грн
Електричний бойлер Atlantic Round VMR 80 (1500W)
ціна 2199грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W
ціна 6369грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W
ціна 9189грн
Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 2000W (нижнє підключення)
ціна 2399грн
Електричний бойлер Atlantic OPro HM 100 D400-1-M (1500W)
ціна 3489грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C 1500W
ціна 7049грн
Газова колонка Beretta Idrabagno turbo 17 ESI
Индивидуальный расчет стоимости

Водонагрівачі – незамінні в побуті пристрої, які створені з метою стабільного і безперервного нагрівання води в місцевій системі водопостачання. Існує кілька варіантів виконання водонагрівачів:

  • газові проточні,
  • газові накопичувальні,
  • електричні накопичувальні
  • електричні проточні.

Різниця їх полягає в тому, що у газових водонагрівачах вода підігрівається за допомогою газового пальника, а в електричних з допомогою тена.

Электрический водонагреватель

Електричний бойлер

Електричний бойлер – спеціальне водонагревающее пристрій, яке користується великим попитом на ринку опалювального обладнання завдяки своїм компактним форм, зручному монтажу, який дозволяє не захаращувати простір і невеликого енергоспоживанню.

Як вибрати бойлер

Как выбрать водонагреватель

Одним з головних критеріїв вибору бойлера вважається обсяг бака. Він може змінюватись від 6 до 200 літрів. Для того, щоб підібрати найбільш підходящу модель потрібно врахувати такі рекомендації. Перше, що слід зробити при виборі бойлера - порахувати приблизну кількість витраченої води на кожного члена сім'ї, а також джерела споживання.

Природно, чим більше мешканців і джерел споживання, тим більше потрібно об'єму і потужності бойлера. Не варто забувати, що від обсягу бака залежить час нагріву води, кількість споживаної енергії, розміри пристрою і їх цінова політика, адже чим більше за розміром бойлер, тим він дорожче коштує і, відповідно, вимагає більше витрат електрики.

Принцип роботи електричного бойлера

Принцип роботи електричного водонагрівача грунтується на 2 головних елементах: внутрішньому накопичувальному баці і нагрівальному елементі (Тені). Практично всі сучасні моделі бойлерів оснащені терморегуляторами, завдяки яким пристрій буде самостійно нагрівати і підтримувати потрібну температуру води, включаючись і виключаючи в міру її зниження/підвищення.

За способом у становлення можна виділити 3 типи бойлерів:

  • вертикальні;
  • горизонтальні;
  • універсальні.

Вибір залежить від Ваших бажань і переваг, а також від площі обслуговуваного приміщення.

Газовий водонагрівач

Газовый проточный водонагреватель

Газові водонагрівачі (колонки) – побутові пристрої, що функціонують з метою забезпечення гарячого постачання Вашого будинку.

Головними перевагами таких пристроїв (у порівнянні з електричними) є використання недорогого джерела енергії – газу, завдяки чому можна досягти значної економії грошових коштів, невелика вага і габарити, а також більш висока потужність і швидкість роботи.

Недоліками газових колонок є їх непростий спосіб монтажу, який буде стояти трохи дорожче, ніж монтаж електричних водонагрівачів, так як для їх установки потрібно робити спеціальні отвори в димарі, через які в подальшій роботі будуть видалятися продукти горіння газу.

Газовий проточний водонагрівач не має накопичувального баку, відповідно, вода нагрівається за допомогою газового пальника через теплообмінник і подається через вихідну трубу до відкритого крану.

Підсумки

Гаряча вода – обов'язкова умова комфорту в квартирі/будинку для будь-якого сучасної людини. Головним джерелом гарячої води на сьогоднішній день є бойлер.Отже, ми вже з'ясували, що водонагрівач може бути 2 видів: електричний бойлер (накопичувальний/проточний) і газова колонка. Кожен з видів має свої переваги і недоліки, які описані вище, тому вибір водонагрівача залежить тільки від вас і від того, з якою метою ви будете використовувати пристрій, скільки осіб проживає у приміщенні, яку ціну ви готові віддати за нього і т. д.

Електричний водонагрівач, порівняно з газовим, відрізняється порівняно невеликою ціною, а також простим монтажем. Газовий водонагрівач, у свою чергу, хоч і має дещо вищу вартість, зате він більш економічний у використанні і швидкий в роботі.

Компанія Альтер Ейр пропонує широкий асортимент моделей водонагрівачів різних брендів за вигідною ціною. Для отримання додаткової інформації з даного устаткування або для його покупки ви можете звернутися до менеджерів компанії Альтер Ейр - 0800330828. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть підібрати оптимальний варіант водонагрівача, грунтуючись на ваші потреби і вимоги.