Фільтр

Газові та електричні водонагрівачі

-
Бойлер Eldom Style 50 SLIM
ціна 3135грн
Atlantic O ProP VM 050 D400-1-M 1500W - бойлер французької збірки
ціна 2699грн
Drazice OKCE 100
Ціна по запиту
Електричний бойлер Atlantic O’ProP VM 080 D400-1-M 1500W
ціна 2859грн
Електричний бойлер Atlantic PC 50
ціна 2719грн
Бойлер Eldom
ціна 3193грн
Електричний бойлер Atlantic STEATITE VM 050 D400-2-BC (1500W)
ціна 4339грн
Бойлери Drazice OKCE 80
ціна 7604грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite VM 80 D400-2-BC 1500W
ціна 4569грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C 1500W
ціна 5749грн
Бойлер Atlantic Round VMR 50
ціна 2159грн
Бойлери Drazice OKCV 125
ціна 11965грн
Електричний бойлер Atlantic Round VMR 80 (1500W)
ціна 2269грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W
ціна 6799грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W
ціна 9799грн
Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 2000W (нижнє підключення)
ціна 2549грн
Електричний бойлер Atlantic OPro HM 100 D400-1-M (1500W)
ціна 3699грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C 1500W
ціна 7549грн

Водонагрівачі – незамінні в побуті пристрої, які створені з метою стабільного і безперервного нагрівання води в місцевій системі водопостачання. Існує кілька варіантів виконання водонагрівачів:

  • газові проточні,
  • газові накопичувальні,
  • електричні накопичувальні
  • електричні проточні.

Різниця їх полягає в тому, що у газових водонагрівачах вода підігрівається за допомогою газового пальника, а в електричних з допомогою тена.

Электрический водонагреватель

Електричний бойлер

Електричний бойлер – спеціальне водонагревающее пристрій, яке користується великим попитом на ринку опалювального обладнання завдяки своїм компактним форм, зручному монтажу, який дозволяє не захаращувати простір і невеликого енергоспоживанню.

Як вибрати бойлер

Как выбрать водонагреватель

Одним з головних критеріїв вибору бойлера вважається обсяг бака. Він може змінюватись від 6 до 200 літрів. Для того, щоб підібрати найбільш підходящу модель потрібно врахувати такі рекомендації. Перше, що слід зробити при виборі бойлера - порахувати приблизну кількість витраченої води на кожного члена сім'ї, а також джерела споживання.

Природно, чим більше мешканців і джерел споживання, тим більше потрібно об'єму і потужності бойлера. Не варто забувати, що від обсягу бака залежить час нагріву води, кількість споживаної енергії, розміри пристрою і їх цінова політика, адже чим більше за розміром бойлер, тим він дорожче коштує і, відповідно, вимагає більше витрат електрики.

Принцип роботи електричного бойлера

Принцип роботи електричного водонагрівача грунтується на 2 головних елементах: внутрішньому накопичувальному баці і нагрівальному елементі (Тені). Практично всі сучасні моделі бойлерів оснащені терморегуляторами, завдяки яким пристрій буде самостійно нагрівати і підтримувати потрібну температуру води, включаючись і виключаючи в міру її зниження/підвищення.

За способом у становлення можна виділити 3 типи бойлерів:

  • вертикальні;
  • горизонтальні;
  • універсальні.

Вибір залежить від Ваших бажань і переваг, а також від площі обслуговуваного приміщення.

Газовий водонагрівач

Газовый проточный водонагреватель

Газові водонагрівачі (колонки) – побутові пристрої, що функціонують з метою забезпечення гарячого постачання Вашого будинку.

Головними перевагами таких пристроїв (у порівнянні з електричними) є використання недорогого джерела енергії – газу, завдяки чому можна досягти значної економії грошових коштів, невелика вага і габарити, а також більш висока потужність і швидкість роботи.

Недоліками газових колонок є їх непростий спосіб монтажу, який буде стояти трохи дорожче, ніж монтаж електричних водонагрівачів, так як для їх установки потрібно робити спеціальні отвори в димарі, через які в подальшій роботі будуть видалятися продукти горіння газу.

Газовий проточний водонагрівач не має накопичувального баку, відповідно, вода нагрівається за допомогою газового пальника через теплообмінник і подається через вихідну трубу до відкритого крану.

Підсумки

Гаряча вода – обов'язкова умова комфорту в квартирі/будинку для будь-якого сучасної людини. Головним джерелом гарячої води на сьогоднішній день є бойлер.Отже, ми вже з'ясували, що водонагрівач може бути 2 видів: електричний бойлер (накопичувальний/проточний) і газова колонка. Кожен з видів має свої переваги і недоліки, які описані вище, тому вибір водонагрівача залежить тільки від вас і від того, з якою метою ви будете використовувати пристрій, скільки осіб проживає у приміщенні, яку ціну ви готові віддати за нього і т. д.

Електричний водонагрівач, порівняно з газовим, відрізняється порівняно невеликою ціною, а також простим монтажем. Газовий водонагрівач, у свою чергу, хоч і має дещо вищу вартість, зате він більш економічний у використанні і швидкий в роботі.

Компанія Альтер Ейр пропонує широкий асортимент моделей водонагрівачів різних брендів за вигідною ціною. Для отримання додаткової інформації з даного устаткування або для його покупки ви можете звернутися до менеджерів компанії Альтер Ейр - 0800330828. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть підібрати оптимальний варіант водонагрівача, грунтуючись на ваші потреби і вимоги.