Вентиляція в каркасному будинку: схеми монтажу та ціна

Вентиляція в каркасному будинку: схеми монтажу та ціна
ЗБАЛАНСОВАНИЙ ПОВІТРЯОБМІН У ВСЬОМУ БУДИНКУ
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ
ФІЛЬТРАЦІЯ НАСТУПНОГО ПОВІТРЯ
РІЗНІ ВАРІАНТИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

Для чого потрібна вентиляція в каркасному будинку

У 21 столітті вентиляція для дому – обов'язкова умова для комфортного перебування людини.

Вентиляція в каркаснику є запорукою комфорту та гарного самопочуття. Тому, здійсненням проєкту щодо вентиляційної системи повинні займатися фахівці, щоб не упустити важливі деталі, від яких залежить ефективність роботи системи.

Основні завдання системи вентиляції:

1. Підтримання нормативних показників СО2, використовуючи датчики СО2.

При цьому, система має бути збалансованою. Баланс полягає в тому, що кількість повітря, що подається, має бути рівна кількості витяжного повітря. Щоб мешканці отримали комфортні умови, потрібно реалізувати правильний повітрообмін. Для цього необхідно виконати такі дії:

  • Приплив повітря має відбуватися у «чисті зони». Це може бути: спальня, вітальня, дитяча.
  • Відпрацьоване повітря необхідно утилізувати у «брудних зонах». Це передбачає такі приміщення, як санвузол, кухня, вбиральня та ін.

2. Підтримка необхідного рівня вологості.

Здійснення вентиляційної системи з використанням парогенератора (активне парозволоження), або ентальпійного рекуператора (пасивне зволоження) здатна підтримувати мікроклімат з необхідним рівнем вологості в приміщенні. При використанні ентальпійного рекуператора, волога що забирається з ванних кімнат, повторно використовується, зволожуючи повітря в «чистих зонах». Робота парогенератора полягає у підтримці відносної вологості повітря до 60% у приміщенні, незалежно від пори року.

3. Енергоефективність будівлі.

На сьогоднішній день будівництво сучасного житла відбувається з огляду на норми енергоефективності (наявність якісних склопакетів та теплоізоляційних матеріалів зовнішніх конструкцій). Відтак, потрапляння та пересування повітряних мас у приміщенні зводиться до мінімуму.

Виходячи з цього, надходження свіжого повітря в житло відбуватиметься у невеликій кількості, відповідно з'явиться надлишок СО2, який негативно впливає на працездатність та самопочуття людини.

При цьому потрібно враховувати, що здійснення вентиляційної системи природним шляхом не є ефективним рішенням. Оскільки провітрювання, використовуючи відкриті вікна має ряд недоліків:

  • попадання бруду, комах та інших забруднень та алергенів;
  • непостійний приплив свіжого повітря;
  • надходження холодного повітря взимку, тим самим відбувається збільшення навантаження на опалювальну систему;
  • приплив теплого повітря влітку, відповідно до чого, підвищується навантаження на систему охолодження.

Основні види вентиляції в каркасному будинку

Природна вентиляція каркасного будинку

Система вентиляції природного типу передбачає реалізацію процесу подачі повітря у приміщення та видалення повітря з нього, не використовуючи механічні пристрої. Таким чином, приплив повітря може здійснюватися через відкриті вікна, різні щілини та нещільності у конструкції будівлі. Але на даний момент, якісна теплоізоляція будинків – головне завдання для забезпечення високого класу енергоефективності будинку, тому реалізація цього рішення є неефективним.

Примусова система

Вентиляційна система примусового типу забезпечує здійснення оптимального мікроклімату, використовуючи механічні пристрої:

  1. витяжні та припливні вентилятори;
  2. брізери;
  3. вентустановки.

Вентиляція в каркасному будинку примусового типу поділяється на кілька видів:

  1. витяжна/припливна;
  2. припливно-витяжна.

Детально вивчити інформацію про кожен вид ви можете у розділі “Варіанти примусової вентиляції у каркасному будинку”.

​Схеми природної вентиляції для каркасного будинку

Дихаючі стіни

Насамперед, поняття дихаючих стін передбачає появу процесу інфільтрації - надходження в приміщення зовнішнього повітря через матеріал конструкцій. Це означає, що будівля не є герметичною. Але як ми згадували раніше, сучасні технології будівництва житла передбачають виконання робіт з огляду на норми енергоефективності. Отже, це рішення вважається недоцільним з погляду енергоефективності, відповідно, ми рекомендуємо нашим клієнтам встановити вентиляційну систему, щоб отримати правильний повітрообмін.

Природна неорганізована вентиляція

Природна неорганізована вентиляція передбачає здійснення повітрообміну через нещільність дверей, вікон та різних щілин. Як ми згадували раніше, дана система не є енергоефективною, оскільки система даного типу має недоліки:

  • недостатній повітрообмін і низька якість повітря, що подається;
  • немає обробки повітря. Отже, повітря, яке потраплятиме в житло через вікна, буде неочищеним, холодним або теплим.
  • приплив теплого/холодного повітря, що створить дискомфорт для людини.

Детальну інформацію про провітрювання, використовуючи відкриті вікна, ви можете знайти в розділі: Для чого потрібна вентиляція в каркасному будинку.

Природна неорганізована вентиляція Природна вентиляція
Природна організована схема

Природна організована схема

Організована вентиляція в каркаснику називається інфільтрацією – процес надходження зовнішнього повітря в житло через нещільність зовнішніх конструкцій. Як ми згадували раніше, інфільтрація вважається не доцільним рішенням, з погляду енергоефективності, оскільки в приміщення здійснюватиметься приплив холодного або теплого повітря, тим самим взимку відбудеться збільшення навантаження на опалювальну систему, а влітку - на охолоджувальну систему.

Замовте вентиляцію у каркасному будинку

Залишіть заявку та фахівці компанії Альтер Ейр зв'яжуться з Вами для детальної консультації

Замовте вентиляцію у каркасному будинку

Варіанти вентиляції примусового типу у каркасному будинку

Витяжна вентиляція

Вентиляція каркасного будинку витяжного типу розглядається як пристрої, робота яких полягає у видаленні забрудненого повітря, запахів, а також зайвої вологи з приміщення.

Усунення шкідливого відпрацьованого повітря може здійснюватися за допомогою різних видів витяжних вентиляторів, які монтуються в «брудних зонах».

Розрізняють кілька видів вентиляторів витяжного типу:

  1. Оn/off. Такий тип вентилятора працює, коли людина включає світло, відповідно агрегат зупиняє свою роботу, вимикаючи світло.
  2. Наявність таймера. Включаючи світло, пристрій починає працювати відповідно, вимикаючи світло, вентилятор продовжує працювати протягом 20 хвилин, а потім вимикається.
  3. Присутність датчика вологи та таймера. Як і у всіх видів вентиляторів, робота пристрою починається після увімкнення світла. Після цього, агрегат заміряє рівень вологи в приміщенні. У разі, коли вологість перевищує норму, вентилятор починає видаляти зайву вологу до тих пір, поки показник вологості не буде відповідати нормі. У випадку, коли показники вологи у ванній не підвищуються, пристрій працює за таймером, після чого вентилятор вимикається.

Припливна вентиляція

Вентиляція в каркасному будинку припливного типу є системою, завданням якої є забезпечення будівлі свіжим повітрям.

Таким чином, можна реалізувати вентиляцію природного типу, застосовуючи припливний клапан, робота якого заснована на виконанні функції провітрювання. Припливний клапан має переваги, щодо доступної ціни і простого монтажу (монтаж проводиться в стіну). Однак, цей прилад має досить багато недоліків:

  • недостатній повітрообмін для комфортного перебування людини;
  • приплив холодного чи теплого повітря, залежно від періоду року;
  • відсутність двигуна, тому необхідно використовувати додаткове обладнання усунення відпрацьованого повітря.

Як допоміжне обладнання для усунення відпрацьованого повітря можуть виступати:

  1. Відцентрові вентилятори.
  2. Осьові вентилятори.

Відмінність вищезгаданих пристроїв полягає в тому, що відцентрові агрегати мають більшу продуктивність і нижчі шумові характеристики, ніж осьові.

Тим не менш, в основному монтаж відцентрових вентиляторів проводиться в стельовому просторі, відведення повітря якого здійснюється за допомогою повітропроводу, який веде до вентиляційного каналу, а потім зашивається гіпсокартоном. Виходячи з цього, монтаж пристроїв повинен відбуватися до або під час ремонту, щоб не порушити інтер'єр у приміщенні.

Тим часом монтаж осьового вентилятора реалізується у вентканал.

Тим не менш, обидва вентилятори можуть мати різні модифікації:

Ми довіряємо та часто використовуємо відцентрові вентилятори наступних виробників, які ви можете купити на нашому сайті:

  1. Meltem;
  2. Maico;
  3. Helios;
  4. Vents.

Вентиляція припливного типу поділяється на:

  1. Набірна.
  2. Моноблочна.
  3. Брізер.

Вентиляція в каркасному будинку набірного типу - це система, компоненти якої підбираються окремо, щодо ваших побажань до параметрів мікроклімату. Наприклад, система вентиляції набірного типу може мати такі елементи:

Перевагою вентиляційної системи набірного типу є вартість устаткування.

Однак, важливо враховувати, що в системі набірного типу присутні такі недоліки:

  • досить великий опуск стелі;
  • при неправильному аеродинамічному розрахунку з'явиться шум при включенні системи;
  • не присутній рекуператор, відповідно, тепло просто усуватиметься на вулицю через витяжну систему, що, у свою чергу, є нераціональним рішенням з погляду економічних показників;
  • для вентиляційного обладнання необхідно надати окреме місце у технічному приміщенні.

Ми довіряємо популярному устаткуванню таких брендів:​

Вентиляція каркасного будинку моноблочного виду передбачає комбінацію всіх перелічених вище компонентів в одному вентблоці.

Розрізняють системи моноблочного виду:

Приточна установка - це повноцінний припливний агрегат, всередині якого розташовані всі необхідні компоненти для роботи.

Основною перевагою припливної установки є вартість обладнання.

Однак до недоліків припливної установки відносять:

- Цей пристрій не користується високим попитом серед покупців, оскільки агрегат є дорогим в експлуатації.

Відсутність рекуператора, внаслідок чого взимку потрібно витрачати багато електроенергії, щоб нагріти припливне повітря до оптимальних показників. Крім того, нагріте повітря буде просто усуватися на вулицю з санвузлів, вбиралень та ін. Тому, щоб не витрачати багато коштів, раціональніше використовувати рекуператор (теплообмінник, усередині якого розташовані пластини, які виконують функцію розподілу повітряних потоків).

Виробники припливних установок, які користуються попитом серед замовників:

  1. Salda.
  2. SystemAir.
  3. Ostberg.

Бризер - це прилад, який примусово здійснює приплив повітряних мас у приміщення, попередньо очищаючи та нагріваючи його. Відповідно, агрегат обладнаний фільтрами тонкого та грубого очищення, що запобігає попаданню пилу, пуху, бруду до приміщення.

Ми рекомендуємо наступні бренди бризерів:

  • Tion.
  • Airnanny.
  • Ballu

Як ми вже згадували, вентиляційна система має працювати у балансі. Таким чином, обов'язковою вимогою є монтаж системи витяжного типу (можуть використовуватись вентилятори). Як ми згадували раніше, розрізняють такі витяжні пристрої:

  • on/off;
  • із вбудованим таймером;
  • наявність таймера та датчика вологості.
Вентиляція у житловому приміщенні Бризер
Бризер в інтер'єрі

Головними перевагами бризерів є такі пункти:

  1. доступна ціна;
  2. установку приладу можна проводити у готовому ремонті, на відміну від інших типів вентиляції припливного типу.

Крім того, вагомим недоліком інженерних рішень (припливна установка або бризер + вентилятор витяжного типу) є відсутність енергоефективності. Нагріте повітря просто усуватиметься на вулицю, на яке витрачається багато електроенергії, відповідно і коштів. Тому дані рішення є досить витратними і не раціональними.

Рекомендоване обладнання
Припливний клапан
Припливний клапан

Вентилятори
Вентилятори

Припливні вентиляційні установки
Припливні вентиляційні установки

Бризери
Бризери

Припливно-витяжна система вентиляції

Вентиляція в каркасному будинку припливно-витяжного типу - це моноблочний пристрій, завданням якого є здійснення двох функцій:

  1. подача до приміщення свіжого повітря;
  2. викид шкідливого відпрацьованого повітря із житла.

Установка припливно-витяжного типу збирається з потрібних компонентів, щоб створити якісний повітрообмін, дотримуючись нормативних показників. У результаті, мешканці зможуть отримати постійний повітрообмін, підтримуючи  СО2 та рівень вологи повітря, відповідно до нормативних показників.

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією

Вентиляція припливно-витяжного типу з вбудованим рекуператором - це система, призначена для здійснення подачі та забору повітря з приміщення, при цьому, завдяки рекуператору в каркасному будинку тепло не утилізуватиметься на вулицю, на відміну від вентиляторів витяжного типу. Внаслідок чого, нагрівання повітря що подається, буде здійснюватися завдяки відпрацьованому повітрю (від якого відбуватиметься забір тепла). У результаті, мешканці будинку зможуть менше витрачати кошти на споживану електроенергію, а також відбудеться зменшення навантаження на опалювальну систему.

Для будинків побутового призначення ми вважаємо за краще використовувати пластинчастий рекуператор - це теплообмінник, усередині якого розташовані пластини, завдяки яким розділяються повітряні потоки. Відповідно, повітря, що видаляється, нагріває пластини, а припливне повітря забирає це тепло (температура повітря підвищується). Також, можна застосовувати рекуператор ентальпійного типу, робота якого полягає у заборі вологи з ванних кімнат, яка повторно використовується, пасивно зволожуючи повітря в спальних, дитячих та інших кімнатах, а також зберігає тепло, яке виділяється разом з вологою.

На окрему увагу заслуговують вентиляційні установки німецького бренду Meltem. Вони можуть використовуватись як побутові рекуператори для організації децентралізованої системи вентиляції. Так, вони подаватимуть чисте повітря локально, у тій кімнаті, де встановлені. Проте, від вентустановки Meltem можна провести мережу повітроводів. Тоді вона перетвориться на централізовану систему та забезпечить більш якісне розповсюдження повітря по дому. Це стане відмінним рішенням для житла площею до 80 кв.м. 

Рекомендоване обладнання

​Ми віддаємо перевагу ПВУ від наступних брендів:

Приклади систем вентиляції в каркасних будинках від Альтер Ейр

При реалізації інженерних систем ми застосовуємо нові інноваційні методики та агрегати від виробників, які мають високі рейтинги, щодо якості, довговічності та інших важливих показників. Наприклад, ми здійснюємо вентиляційну систему, застосовуючи високоефективне встановлення припливно-витяжного типу з вбудованим рекуператором бренду FUTURA L/M від JABLOTRON. Дана система оснащена VAV-клапанами, датчиками СО2 і також італійську витяжку Faber, що підключається до системи.

Робота вентиляційної системи базується на таких пунктах:

  1. Наявність датчиків СО2, розміщення яких проводиться у житлових кімнатах. Датчики СО2 приєднуються до VAV-клапанів, завданням яких є реагування на інформацію від датчиків, відповідно вони збільшують або зменшують подачу повітря.
  2. Коли рівень СО2 вищий за нормативні показники, система «розуміє» і починає працювати на подачу потрібної кількості повітря в приміщення, де це необхідно. Таким чином, коли в приміщенні рівень СО2 відповідає нормативним показникам, клапани перекриваються і зупиняється подача повітря.
  3. При включенні кухонної витяжки Фабер відбувається закриття всіх заслінок, які розташовані в санвузлах, гардеробних та інших приміщеннях і відкриваються заслінки на кухонній витяжці Фабер. Внаслідок цього, подача свіжого повітря здійснюється в житлові кімнати, а викид повітря - з кухні. У результаті, запах, який утворюється в процесі приготування, не пересувається в інші кімнати.

Відтак, наші клієнти отримають максимально ефективну вентиляційну систему та високий рівень комфорту.

Особливості монтажу вентиляції у каркасному будинку

Насамперед, щоб приступити до встановлення обладнання та монтажу вентиляційної системи в каркасному будинку, необхідно вивчити конструктив будівлі (до конструктивних елементів відносяться стіни, перекриття, дах, фундамент та ін.). Найчастіше, каркасний будинок будується з панелі ОСП, яка є тришаровою структурою: з двох сторін розташовані панелі, між яким прокладено утеплювач.

Тому, перед тим, як придбати каркасний будинок, необхідно дізнатися про можливість монтажу вентиляційної системи. Оскільки, пробивання отворів з будь-якої сторони каркасника може зашкодити цілісності будинку.



Особливості монтажу вентиляції у каркасному будинку Вентиляція у будинку
Замовте монтаж вентиляції у каркаснику

Залишіть заявку та співробітники Айтер Ейр зв'яжуться з Вами для обговорення деталей

Замовте монтаж вентиляції у каркаснику

Етапи реалізації вентиляції

Ми реалізуємо вентсистему, спираючись на кілька процесів:
  • Передпроєктна документація
  • Підбір обладнання
  • Проєктування
  • Монтаж системи
  • Пусконалагодження
  • Сервісне обслуговування
01
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Насамперед, ми займаємося розробкою передпроєктної документації, щоб надалі здійснити вентиляційну систему з огляду на побажання замовників. Ми запрошуємо клієнтів на зустріч в офіс, де ви можете побачити реалізовану вентиляційну систему. На цьому етапі ми пропонуємо різні типи здійснення проєкту, а також агрегати, матеріали які будуть використовуватися при реалізації системи.

02
Підбір обладнання

Підбір обладнання

Потім відбувається процес підбору обладнання. Компанія пропонує нашим клієнтам різні агрегати, застосовуючи їх для реалізації системи, відмінність яких полягає у бюджеті, якості, основних характеристик.

03
Проєктування

Проєктування

Після цього, інженери займаються проєктуванням вентиляційної системи. Вивчивши всі побажання та отримавши інформацію від замовника, фахівці формують документи, які включають креслення та розрахунки. А також проєктування включає завдання для суміжних фахівців. При необхідності замовника, проєкт вентиляції для каркасного будинку може узгоджуватися з дизайнерами.

04
Монтаж системи

Монтаж системи

Потім, фахівці надають послугу монтажу системи, який буде виконаний строго по кресленню.

05
Пусконалагодження

Пусконалагодження

Процес пусконалагодження є важливим етапом, оскільки відбувається перевірка справності вентиляційної системи.

06
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Завершальною стадією є сервісне обслуговування. Для оптимального функціонування системи вентиляції та обладнання необхідно проводити регулярне обслуговування, щоб забезпечити тривалу та ефективну роботу.

Ціна вентиляції каркасника

Розрахунок ціни вентиляції в каркаснику під ключ індивідуальний

Досить великий вплив на ціноутворення має обраний бренд вентиляційного обладнання. Інженери надають різні варіанти щодо здійснення вентсистеми з урахуванням закладеного бюджету та побажань замовника

Орієнтовна вартість вентиляційної системи каркасного будинку:

Бюджетний варіант системи
Послуга "під ключ"
від 250 тис. грн.
Середній варіант системи
Послуга "під ключ"
від 350 тис. грн.
Преміум варіант системи
Послуга "під ключ"
від 450 тис. грн.

Особливості вентиляції окремих приміщень каркасного будинку

Вентиляція ванної кімнати в каркасному будинку

Основним завданням вентиляції ванної в каркасному будинку є утилізація запаху та вологи. Як ми говорили раніше, для створення якісного (оптимального) повітрообміну в будинку вентиляційна система повинна працювати в балансі. Відповідно до цього, у ванній кімнаті можна здійснити 3 варіанти, щодо викиду повітря з деякою кількістю запаху та вологи:

  1. Використовуючи вентилятор осьового типу, монтаж якого відбувається у вентиляційному каналі.
  2. Застосовуючи відцентровий вентилятор, монтаж якого проводиться, застосовуючи повітропровід, який прокладається до вентканалу.
  3. Встановлюючи канальний вентилятор.

Проте, потрібно створити баланс систем:

Правильна вентиляція кухні в каркаснику

Система вентиляції каркасного будинку на кухні може бути здійснена декількома видами, що відрізняються застосуванням різного обладнання:

  1. При відкритті вікон відбувається надходження повітряних мас у житло + кухонну витяжку, завдяки якій здійснюється викид повітря. Але, як ми вже згадували, відкриті вікна є природною вентиляцією, яка вважається не енергоефективною. Детальну інформацію ви знайдете вище в розділі: Для чого потрібна вентиляція в каркасному будинку.
  2. Застосовуючи припливну вентиляцію. Завдяки автоматиці, включаючи витяжку, автоматично увімкнеться вентиляція припливного типу на кухні, робота якої буде заснована на компенсації витяжного повітря.
  3. ПВУ + витяжка на кухні (монтаж якої провадиться над варильною поверхнею). Принцип функціонування системи заснований на підтримці балансу повітрообміну. Однак, при включенні кухонної витяжки, щоб забрати повітря з певною кількістю запаху з кухні, відбудеться дисбаланс системи. Оскільки, наприклад, ПВУ розрахована на подачу 400 м3 повітря та викид тієї ж кількості відпрацьованого повітря. Крім цього, витяжка на кухні також розрахована на викид ще 400 м3 повітря. Таким чином, з'явиться дисбаланс (подача 400 кубів повітря, а необхідно забрати 800 кубів). Внаслідок чого, недоліком здійснення цієї системи є те, що при включенні витяжки на кухні, збільшується викид повітряних мас, відповідно, повітря, що подається, не встигатиме нагріватися до потрібних показників, тим самим, призведе до зниження ККД рекуператора. Таким чином, взимку відбудеться підвищення навантаження на опалювальну систему, а влітку – на систему охолодження. Тому, щоб уникнути появи дисбалансу системи, потрібно застосувати допоміжний агрегат - припливна установка, завдяки якій відбуватиметься компенсація, оскільки установка здатна створити приплив повітря. Крім того, слід розуміти, що на реалізацію припливної установки необхідно витратити додаткові кошти.
  4. Комбінація Futura L/M з Faber – витяжка, яка встановлюється на кухні. Монтаж витяжки в каркасному будинку проводиться над варильною поверхнею, поєднуючись завдяки VAV-клапанам з вентиляційною системою. Функціонування системи засноване на забезпеченні вентустановкою необхідною кількістю повітря з урахуванням нормативних показників, а викид витяжного повітря відбуватиметься через Faber. Внаслідок цього, мешканці будинку матимуть вентиляційний баланс. Також, завдяки рекуператору витяжка Фабер зможе працювати, повторно використовуючи тепло, яке з'являється при приготуванні їжі. Тому, завдяки даній системі, пересування запахів у житлові кімнати буде рівним нулю, а також відбудеться зниження навантаження на опалювальну систему взимку, відповідно і витрати на опалення.

Правильна вентиляція підлоги, фундаменту та даху

​Ми не займаємось вентиляцією підлоги, фундаменту та даху, оскільки цей етап роботи можуть зробити фахівці, виконуючи будівництво будівлі.

Наші проєкти

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

  • Їдальня
  • Спальня
  • Ванна кімната
Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L

Пристрій має велику кількість функцій. Витяжка відпрацьованого повітря та подача свіжого повітря, також за рахунок вбудованого рекуператора, припливне повітря може нагріватися.

VAV-клапани Jablotron Variobreeze

Пристрій регулює потік повітря, що подається, встановлюється на повітропроводи і безпосередньо пов'язане з вентиляційною установкою

Jablotron Room CO2 Sensor

Датчик контролю рівня вуглекислого газу, встановлюється в кожному приміщенні та передає вентустановці інформацію про якість повітря

Внутрішній блок кондиціонера FXSQ японської фірми Daikin

Канальний внутрішній блок розміщується в нішах і стельових зонах. Призначений для створення комфортної температури у приміщенні

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Обладнання розміщується в стельових зонах, призначене для розподілу повітря, що подається вентустановкою та кондиціонером, за приміщенням

Програматори Jablotron Boost Button

Устаткування монтується у вимикачі у "брудних" зонах, призначене для посиленого видалення відпрацьованого повітря

Система комплексного очищення Refiner Power Ecowater

Система призначена для фільтрації та пом'якшення води, що подається. Якість води підвищується до максимально можливого рівня

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

  • Кімната
  • Котельня
  • Технічне приміщення
Настінний кондиціонер Daikin

Настінний кондиціонер японського бренду Daikin характеризується високою продуктивністю, чудовою якістю та сучасним дизайном.

Лінійний щілинний дифузор Disair

Пристрій прихованого монтажу, використовується для розподілу чистого повітря, що подається

Електричний котел Vaillant eloBLOCK

Електричний котел серії EloBLOCK від німецького виробника Vaillant чудово підійде для будинків без газу. Пристрій характеризується високим ККД, є ефективним та зручним у використанні.

VAV-клапан

Пристрій від виробника Jablotron встановлюється на повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається до приміщення

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

  • Спальня
  • Технічне приміщення
  • Дитяча
  • Котельня
Канальний кондиціонер Daikin FBA 60

Кондиціонери Daikin FBA 60 – потужні спліт-системи канального типу, призначені для прихованого монтажу практично будь-якого приміщення.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann

Конвектор Kampmann використовується для обігріву приміщення, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Радіатори Kermi therm

Радіатори Kermi therm відрізняються елегантним дизайнерським виконанням, максимальною тепловіддачею та коротким періодом нагріву.

Газовий конденсаційний котел від німецького бренду Viessmann.

Котел призначений для ефективного опалення житлових приміщень та для підігріву води.

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S

Високоефективний тепловий насос нового покоління, який може використовуватися для опалення, охолодження повітря, а також нагрівання води.

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

  • Дитяча
  • Кухня-вітальня
  • Лоджія
  • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

  • Вентиляція
  • Подача повітря
  • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

  • Вітальня
  • Ванна кімната
  • Міні-котельня - 1
  • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Вентиляція, кондиціювання та зволоження у квартирі 181 м².
Г. Худжанд, Таджикистан.

  • Вітальня
  • Кімната
  • Ванна кімната
Вентиляційна установка Maico WS 470 KB

Обладнання для припливу свіжого та забору забрудненого повітря має функцію підігріву припливного повітря за рахунок вбудованого рекуператора

Централізований електродний парогенератор Condair CP3mini PD4

Пристрій призначений для зволоження повітря

Канальний кондиціонер Daikin FXSQ

Обладнання для підтримки комфортної температури в приміщенні, розміщується в стельовій зоні, подає повітря через систему щілинних дифузорів

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Пристрої використовуються для розподілу повітрообміну в приміщенні, можуть працювати як на подачу, так і на забір повітря

Витяжні вентилятори Maico ER 60 VZC

Обладнання виконує забір відпрацьованого повітря та вологи з приміщення

Вентиляція, кондиціювання та зволоження у квартирі 181 м².
Г. Худжанд, Таджикистан.

Модернізація системи вентиляції на базі обладнання Jablotron у приватному будинку, м. Бровари
Модернізація системи вентиляції на базі обладнання Jablotron у приватному будинку, м. Бровари
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Парозволоження, вентиляція та кондиціювання в квартирі - огляд об'єкту в ЖК Новопечерські липки
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Система вентиляції на базі Jablotron та Faber. Реалізація кондиціювання у квартирі ЖК Park Avenue
Система вентиляції на базі Jablotron та Faber. Реалізація кондиціювання у квартирі ЖК Park Avenue
Мікроклімат у приміщенні – як правильно організувати систему вентиляції для максимального комфорту
Мікроклімат у приміщенні – як правильно організувати систему вентиляції для максимального комфорту
VAV-система вентиляції та кондиціювання у двоповерховому будинку, КГ Green Hills
VAV-система вентиляції та кондиціювання у двоповерховому будинку, КГ Green Hills
Вентиляція – необхідність? Навіщо потрібна і як реалізувати систему
Вентиляція – необхідність? Навіщо потрібна і як реалізувати систему

Поширені питання

Яка система вентиляції найкраща для каркасного будинку?

Вентиляція каркасного будинку підбирається індивідуально з урахуванням закладеного бюджету та побажань замовника. Ми вважаємо за краще реалізовувати вентиляційну систему, встановивши ПВУ Jablotron Futura L/M. Детальну інформацію ви зможете вивчити вище в розділі: Приклади систем вентиляції в каркасних будинках від Альтер Ейр.


Чи можна зробити вентиляцію каркасного будинку своїми руками?

Для того, щоб отримати якісну вентиляційну систему з точки зору ефективності, краще звернутися до фахівців. Компанія Альтер Ейр має величезний досвід роботи у сфері інженерії, відповідно ми гарантуємо якісний результат. Ми займаємося здійсненням проєктів під ключ, відповідно ми цінуємо своїх замовників і є відповідальними за виконану роботу, враховуючи всі етапи реалізації проєкту.

Як працює послуга "Вентиляція в каркасному будинку під ключ"?

Компанія реалізує вентиляційні системи під ключ, тому ми займаємося здійсненням повного процесу виконання інженерних систем – від створення концепції до монтажу та сервісного обслуговування обладнання. Докладніше ви можете ознайомитись з інформацією у розділі: «Етапи реалізації вентиляції каркасника».

Замовте вентиляцію під ключ

Залишіть заявку та фахівці проектно-монтажної компанії Alter Air зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте вентиляцію під ключ
Відгуки і питання
Відгуки відсутні