Вентиляція в каркасному будинку

Сучасний каркасний будинок з вентиляцією
Енергоефективність
системи вентиляції
Фільтрація поступаючого повітря
Збалансований повітрообмін в усьому будинку
Різні варіанти реалізації системи

Необхідність улаштування вентиляції в каркасному будинку

Досягти здорового мікроклімату в каркасному будинку з мінімальними тепловтратами можна з реалізацією системи примусової вентиляції. Це повітрообмін, який здійснюється за допомогою механічних пристроїв – витяжних вентиляторів, припливно-витяжних установок. 

Вентиляція в каркасному будинку організовується за класичною схемою: приплив спрямований в «чисті» зони (спальні кімнати, вітальні, дитячі), витяжка здійснюється з «брудних» зон - санвузлів, кухні, гардеробних. 

Далі – як це відбувається на практиці.

Види вентиляції в будинку

Рух повітряних потоків, що здійснюється за допомогою вентиляційних пристроїв, відбувається з кратністю відповідно до будівельних норм. Таким чином, у всьому будинку досягається правильний повітрообмін. 

Система вентиляції в каркасному будинку може бути побудована декількома способами. Давайте розглянемо їх.

Припливна вентиляція
Припливна вентиляція

Реалізується на базі припливних клапанів Maico або Systemair, а також припливних установок Maico, Systemair, Salda, Komfovent і Lessar.

Витяжна вентиляція
Витяжна вентиляція

Реалізується за допомогою побутових витяжних вентиляторів європейських брендів: Elicent, Maico, Soler&Palau.

Припливно-витяжна з рекуперацією тепла
Припливно-витяжна з рекуперацією тепла

Реалізується за допомогою вентиляційного обладнання Maico, Jablotron, Systemair і Komfovent.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Перша консультація та обговорення проекту

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Пакет документів зі специфікаціями для реалізації системи вентиляції

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

На вибір надаємо варіанти вентиляційного вентустаткування

Montazh
МОНТАЖ

Монтаж обранного вентиляційного обладнання

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Фінальна перевірка перед запуском системи

Servis
СЕРВІС

Діагностика системи вентиляції після запуску

Припливно-витяжна: види

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла підрозділяється на децентралізовану і централізовану вентиляцію. Також можна реалізувати VAV-систему вентиляції на основі клапанів змінної подачі повітря. Вона здійснюється на базі сучасного високоефективного чеського обладнання Jablotron. Про особливості та переваги кожного виду далі.

Децентралізована вентиляція з рекуперацією
Децентралізована вентиляція з рекуперацією

Децентралізована вентиляція з рекуперацією тепла на базі вентиляційного пристрою Maico і витяжних вентиляторів.

Централізована система вентиляції
Централізована система вентиляції

Централізована система припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла реалізується на базі вентустановок Maico, Systemair і Jablotron.

VAV-система вентиляції
VAV-система вентиляції

Система вентиляції зі змінною подачею повітря реалізується на базі чеського обладнання Jablotron Futura M/L з підключенням VAV-клапанів.

Підсумки 

Комфортне проживання в каркасному будинку більшою мірою залежить від грамотно реалізованих інженерних комунікацій, в т. ч. від системи вентиляції. Для каркасного будинку наші фахівці рекомендують припливно-витяжну вентиляцію з рекуперацією тепла. Якщо ви тільки замислюєтеся про будівництво – рекомендуємо впроваджувати централізовану систему, вона проєктується до початку будівельних робіт. Якщо ви вже звели каркасний будинок, можна реалізувати децентралізовану вентиляцію за допомогою декількох компактних припливно-витяжних пристроїв. Варіантів побудувати практичний, теплий і добротний будинок багато. А ось подальший комфортне проживання в ньому залежить вже від внутрішніх інженерних комунікацій.Такою є система вентиляції. Вона підтримує повітрообмін у всьому будинку, забезпечує здоровий мікроклімат. 

Наші фахівці проконсультують вас і підберуть найбільш оптимальний та ефективний варіант вентиляції конкретно під вашу ситуацію, спроєктують його і впровадять. Напишіть нам або зателефонуйте 0-800-33-08-28, щоб обговорити деталі проєкту! 

Про опалення каркасного будинку читайте в нашій статті: Опалення каркасного будинку: фінська, канадський, сип-панельний.

Отримайте
розрахунок від інженерів

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Вентиляція - це необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Наші проєкти

Про професіоналізм Альтер Ейр найкраще розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури