Вентиляція в каркасному будинку

Сучасний каркасний будинок з вентиляцією
Енергоефективність
системи вентиляції
Фільтрація поступаючого повітря
Збалансований повітрообмін в усьому будинку
Різні варіанти реалізації системи

Необхідність улаштування вентиляції в каркасному будинку

Досягти здорового мікроклімату в каркасному будинку з мінімальними тепловтратами можна з реалізацією системи примусової вентиляції. Це повітрообмін, який здійснюється за допомогою механічних пристроїв – витяжних вентиляторів, припливно-витяжних установок. 

Вентиляція в каркасному будинку організовується за класичною схемою: приплив спрямований в «чисті» зони (спальні кімнати, вітальні, дитячі), витяжка здійснюється з «брудних» зон - санвузлів, кухні, гардеробних. 

Далі – як це відбувається на практиці.

Види вентиляції в будинку

Рух повітряних потоків, що здійснюється за допомогою вентиляційних пристроїв, відбувається з кратністю відповідно до будівельних норм. Таким чином, у всьому будинку досягається правильний повітрообмін. 

Система вентиляції в каркасному будинку може бути побудована декількома способами. Давайте розглянемо їх.

Припливна вентиляція
Припливна вентиляція

Реалізується на базі припливних клапанів Maico або Systemair, а також припливних установок Maico, Systemair, Salda, Komfovent і Lessar.

Витяжна вентиляція
Витяжна вентиляція

Реалізується за допомогою побутових витяжних вентиляторів європейських брендів: Elicent, Maico, Soler&Palau.

Припливно-витяжна з рекуперацією тепла
Припливно-витяжна з рекуперацією тепла

Реалізується за допомогою вентиляційного обладнання Maico, Jablotron, Systemair і Komfovent.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Припливно-витяжна: види

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла підрозділяється на децентралізовану і централізовану вентиляцію. Також можна реалізувати VAV-систему вентиляції на основі клапанів змінної подачі повітря. Вона здійснюється на базі сучасного високоефективного чеського обладнання Jablotron. Про особливості та переваги кожного виду далі.

Децентралізована вентиляція з рекуперацією
Децентралізована вентиляція з рекуперацією

Децентралізована вентиляція з рекуперацією тепла на базі вентиляційного пристрою Maico і витяжних вентиляторів.

Централізована система вентиляції
Централізована система вентиляції

Централізована система припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла реалізується на базі вентустановок Maico, Systemair і Jablotron.

VAV-система вентиляції
VAV-система вентиляції

Система вентиляції зі змінною подачею повітря реалізується на базі чеського обладнання Jablotron Futura M/L з підключенням VAV-клапанів.

Підсумки 

Комфортне проживання в каркасному будинку більшою мірою залежить від грамотно реалізованих інженерних комунікацій, в т. ч. від системи вентиляції. Для каркасного будинку наші фахівці рекомендують припливно-витяжну вентиляцію з рекуперацією тепла. Якщо ви тільки замислюєтеся про будівництво – рекомендуємо впроваджувати централізовану систему, вона проєктується до початку будівельних робіт. Якщо ви вже звели каркасний будинок, можна реалізувати децентралізовану вентиляцію за допомогою декількох компактних припливно-витяжних пристроїв. Варіантів побудувати практичний, теплий і добротний будинок багато. А ось подальший комфортне проживання в ньому залежить вже від внутрішніх інженерних комунікацій.Такою є система вентиляції. Вона підтримує повітрообмін у всьому будинку, забезпечує здоровий мікроклімат. 

Наші фахівці проконсультують вас і підберуть найбільш оптимальний та ефективний варіант вентиляції конкретно під вашу ситуацію, спроєктують його і впровадять. Напишіть нам або зателефонуйте 0-800-33-08-28, щоб обговорити деталі проєкту! 

Про опалення каркасного будинку читайте в нашій статті: Опалення каркасного будинку: фінська, канадський, сип-панельний.

Отримайте
розрахунок від інженерів

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Вентиляція - це необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям

Наші проєкти

Про професіоналізм Альтер Ейр найкраще розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Бренди, з якими ми працюємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Komfovent - це група компаній, об'єднаних виробництвом систем вентиляції та додаткових компонентів до них. Бренд пропонує широкий асортимент якісних вентиляційних установок, VAV клапанів і вентиляційних систем, які повністю відповідають своїй назві - тобто покликаних збільшити комфорт своїх покупців. Компанія часто виводить на ринок нові продукти, впроваджуючи інноваційні рішення і намагаючись бути ще ближче до споживачів.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів та оцінити високу
якість дизайнерського рішення і монтажу.

Відео з наших об'єктів

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Автор запису
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Автор запису
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

ПВУ з рекуперацією тепла від світових виробників

Припливно-витяжні установки Jablotron

Jablotron Futura - інноваційні вентиляційні установки з рекуперацією тепла і вологи від чеського бренду Jablotron. Вони втілили в собі останні технології в сфері кліматичного обладнання та передові тенденції в області дизайну, демонструючи максимальну лаконічність та ефектність.

Переваги припливно-витяжних установок Jablotron Futura:

 • наявність ентальпійного рекуператора нового покоління - його ККД становить 91,4%, він не обмерзає при низьких температурах, повторно використовує і тепло і вологу, тим самим заощаджуючи ресурси та електроенергію; 
 • наявність автоматичного by-pass, що дозволяє пропускати повітря повз рекуператор в теплу пору року (завдяки цьому повітря в кімнати подається вже охолодженим); 
 • наявність постнагрівача для нагріву повітря, що поступає в холодну пору року; 
 • повна сумісність з системою "Розумний дім"; 
 • контроль якості повітря за допомогою датчиків CO2; 
 • автономність: установка сама вимірює показники температури і якості повітря, коригує подачу повітряних потоків, оповіщує про зміни в роботі системи; 
 • можливість налаштування кількох сценаріїв роботи;віддалений контроль за допомогою мобільного додатку.

Вентиляційні установки доступні в 2 серіях: Futura M і L, які відрізняються максимальною витратою повітря - 250 і 350 м³/год відповідно.

Особливості припливно-витяжних установок Maico

Maico в своїх моделях втілили всю виконану роботу в області рекуператора. Постійне вдосконалення моделей, відмінна взаємодія вбудованого теплообмінника з установкою, високі технічні характеристики і низькі шумові дані - вентиляційна система на базі обладнання Maico незмінно правильний повітрообмін в будинку і здоровий мікроклімат. 

В області припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла від Maico виділимо серію WS - модельний ряд входить в топ енергозберігаючих систем в Європі. Вбудований високоефективний протиточний рекуператор з ККД 96%, висока продуктивність обладнання і якісне виконання - запорука правильного повітрообміну без втрат тепла в холодну пору року.

Особливості вентустановок Systemair

Якщо ви шукаєте якісне та надійне обладнання, альтернативним варіантом стане вентиляційна припливно-витяжна установка від шведського виробника Systemair. Вбудований високоефективний пластинчастий рекуператор в пристроях з ККД до 90%. Це означає, що потрібно менше тепла для підігріву повітря в холодну пору року. Розглядаючи обладнання за серіями, виділимо широку лінійку SAVE VTC (позначення для припливно-витяжних установок з високоефективним протиточним теплообмінником).

Переваги ПВУ від бренду Komfovent

Припливно-витяжні установки литовського виробника Komfovent - якісне виконання всіх компонентів в пристроях, застосування високих стандартів і спрямованість на енергозбереження. Таке обладнання в каркасних будинках стане надійною базою, яка гарантує здоровий і комфортний мікроклімат в приміщенні. Серія установок Komfovent Domect з ефективним пластинчастим рекуператором повертають до 90% тепла. Прості в управлінні, надійні в експлуатації.

Особливості каркасних будинків 

Як побудувати будинок максимально теплозахищеним? На сьогоднішній день відповіддю на це питання є каркасний будинок. Він зводиться таким чином, що мінімізує всі можливі тепловтрати. Для цього застосовують спеціальні утеплювачі для стін і фундаменту, герметичні вікна, збільшують товщину ізоляції покрівлі та багато інших заходів в ході будівництва. В результаті каркасні будинки виходять дуже теплими. 

У будь-якому приватному будинку особливе місце займає здоровий мікроклімат. І найтепліше, і найбільш термоізольоване житло має особливу потребу в гарному повітрообміні. Простий і нехитрий спосіб запустити свіже повітря – це відкрити вікно. Тоді припливні повітряні потоки за рахунок різниці тисків рухаються в сторону витяжних каналів і видаляють його на вулицю.

Каркасний будинок з вентиляцією Вентиляція в каркасному будинку
Класичний каркасний будинок, вентиляція

Природна вентиляція або примусова 

За необхідності частих провітрювань виникають питання: як часто варто відкривати вікна, а в зимовий період разом з відкритими вікнами на вулицю випускається тепло, як в таких випадках бути? Чи зможе природна вентиляція каркасних будинків гарантувати і якісний повітрообмін, і зберегти при цьому тепло в будинку. Відповідаємо: каркасний будинок вентиляція природного типу не може "обслужити" повноцінно! Для цієї мети необхідно здійснювати примусову вентиляцію, тільки вона зможе забезпечити якісний приплив чистого повітря в усі ключові приміщення, а при деяких варіантах реалізації (припливно-витяжна вентиляція) - ще й видалити відпрацьоване повітря. Останній варіант вважається оптимальним для каркасних будинків.

ЗАМОВТЕ ПРОЄКТ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні