За комфорт в наших квартирах, будинках відповідає внутрішнє оформлення, зручна і практична меблі, улюблені і красиві предмети. За здоровий мікроклімат в таких кімнатах, як кухня, ванна, санвузли, гардеробна відповідають витяжні вентилятори.
Ці пристрої допомагають продовжувати термін експлуатації і зовнішній вигляд обробки, будівельних матеріалів кімнат. Наприклад, для ванної властива підвищена вологість, що призводить до псування і руйнувань внутрішньої обстановки. Можливі також утворення цвілі на стінах. У кухні спостерігається підвищений скупчення парів від приготування їжі, які завдають шкоди як меблів, так і можуть поширюватися по всій квартирі, будинку.
Установка вентилятора у ванній кімнаті і в інших приміщеннях з особливими умовами мікроклімату запобіжить неминуче руйнування інтер'єру, подбати про здоров'я вашої сім'ї, надаючи сприятливий вплив на якість повітрообміну в будинку.
Витяжка з приміщень санвузлів і ванних кімнат організовується через існуючі індивідуальні вентиляційні канали у квартирах або будинках.
За типом установки побутові пристрої діляться на два типи: настінні і стельові.
Настінні вентилятори частіше зустрічаються, так як їх монтаж досить простий та зручний. Вони встановлюються в отвір повітровода – накладна система. Стельові вентилятори, як випливає з їх назви, закріплюються на стелі.
За внутрішньої конструкції витяжні пристрої буваютьвідцентровими і осьовими.
Важливо!
Монтаж вентиляторів будь-якого типу і принципу роботи необхідно довіряти фахівцям. Неправильна установка призводить до поганої циркуляції повітря, підвищеному рівню шуму в роботі.
Розглянемо етапи монтажу витяжних пристроїв в залежності від їх видів детальніше.
Монтаж відцентрового вентилятора здійснюється в 2 етапи.
При будівництві або ремонті у підшивній зоні стелі монтується корпус вентилятора (як у випадку витяжних вентиляторів від німецького виробника Maico).
Далі монтується повітровод (гнучкий або жорсткий) від викидного клапана корпусу вентилятора Maico у вентиляційну шахту з подальшим забезпеченням герметизації (виконується монтажною піною або цементним розчином на стадії ремонту/будівництва).
Діаметр повітровода може бути 100 мм – для санвузлів, 150 мм – для кухні.
Коли всі будівельні або ремонтні роботи закінчені двигун пристрою монтується в корпус вентилятора.
Схем підключення існує декілька в залежності від функцій, якими оснащений пристрій.
Перший варіант – підключення вентилятора паралельно освітленню. Запуск двигуна буде відбуватись в той момент, коли загориться світло у кімнаті (ванній, санвузлі).
Другий варіант – вентилятор виводиться на окрему клавішу та вмикається/вимикається за бажанням користувача.
Далі проводяться пусконалагоджувальні роботи та перевірка якості роботи пристрою.
Варіантів установки витяжних побутових вентиляторів всього два:
Також витяжні вентилятори розрізняються по опціях. Це може бути:
Кожна з таких функцій передбачає своє індивідуальне електричне підключення, тому при самостійному монтажі необхідно уважно ознайомитьсь з інструкцією та електричною схемою підключення.
Якщо ви не володієте достатньою кількістю спеціалізованих знань про те, яким чином правильно здійснити монтаж вентиляторів у ванну, зверніться до фахівців, щоб бути впевненими у позитивному результаті.
Досвідчені монтажники компанії Альтер Ейр зроблять якісний монтаж побутових вентиляторів за всіма вимогами. Також вони здійснять пусконалагоджувальні роботи та перевірять справність встановленого обладнання. Якщо всі необхідні етапи монтажу дотримані, то побутовий вентилятор буде служити тривалий термін і не буде вимагати додаткового сервісу.
Пі
Під час встановлення вентилятора або повітропроводу, що з'єднує його з вентиляційним каналом (у разі стельового монтажу), важливо грамотно підготувати вентиляційний отвір.
Варто врахувати, що діаметр патрубка для підключення у стандартних витяжних вентиляторів, як правило, становить близько Ø100 мм або Ø150 мм.
Стельовий монтаж слід здійснювати з урахуванням забезпечення достатньої висоти для плавного вигину повітропроводу, що з'єднує вентилятор із вентиляційним каналом, для мінімізації опору повітря та підвищення ефективності системи.
Як правило, електроживлення підводиться через вмикач світла (або через ту ж саму кнопку живлення, що і світло, або через двоклавішний вимикач – світло / вентиляція) до місця монтажу вентилятора. Зазвичай схеми підключення йдуть в комплекті з вентилятором.
Після того, як отвір для монтажу вентилятора готов, можна виробляти безпосередньо установку вентилятора і підключити живлення. Після завершення всіх монтажних процедур необхідно обов'язково перевірити роботу вентилятора, рівень шуму пристрою та ін.
Установка стельового вентилятора – досить складний процес, який найкраще зможуть виконати професіонали. Але якщо вже ви вирішили зробити це самостійно, необхідно пам'ятати декілька основних правил монтажу:
Коли всі етапи монтажу дотримані та проведені відповідно до вимог, стельовий вентилятор буде працювати правильно і буде якісно виконувати свою функцію.
Ціни на монтаж стельових вентиляторів дізнавайтеся у наших менеджерів.
Вартість монтажу може змінюватись в залежності від кількості обладнання та його особливостей.
Послуга | Ціна |
---|---|
Монтаж повітровода Ф 100 оцинкованого | 190 грн/м.п. |
Монтаж осьового вентилятора | 600 грн/шт |
Монтаж відцентрового вентилятора | 928 грн/шт |
Дорога (виїзд) по Києву | 500 грн |
Витяжна вентиляція потрібна в ванних кімнатах, санвузлах, а також в приміщеннях з металопластиковими вікнами, які перешкоджають процесу природної вентиляції повітря.
Можна встановити вентилятори вже в готові вентиляційні канали або в підшивними зону стелі.
Кожен клас вентиляторів має своє індивідуальне електричне підключення, тому потрібно підходити до монтажу зі знанням призначення всіх електричних висновків.
Сам же монтаж складається з 3-х стадій:
Звертаючись до компанії Альтер Ейр, ви можете замовити монтаж вентиляції та отримаєте якісне рішення в найкоротші терміни за доступною ціною.
Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник