Застосування настінних осушувачів повітря в басейнах

Автор запису
18 лип 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

При проєктуванні системи осушення повітря в басейнах увага приділяється площі дзеркала води в басейні, кількості людей в приміщенні, необхідній температурі повітря і води. Найкраще з підтримкою необхідного мікроклімату в приміщенні басейну справляються кліматичні системи, які поєднують у собі функції осушення, вентиляції і кондиціонування.

Підлогові осушувачі повітря для басейну

Істотним недоліком даного рішення, яке відлякує багатьох клієнтів, є вартість цих кліматичних установок. Що тут говорити, якщо використання канальних осушувачів повітря істотно б'є по кишенях більшості людей, які наважилися здійснити проект з підтримки необхідної вологості в приміщенні басейну. Крім того, часто стоїть питання в обслуговуванні й енергоспоживанні установки: для нагріву повітря необхідно використовувати спеціальні ТЕНи, які споживають значну кількість енергії.

Настінні осушувачі повітря як альтернатива канальним

Існує й альтернативний варіант. Він більш простий і бюджетний: це використання настінних осушувачів повітря спільно з системою вентиляції. Таке рішення буде найбільш оптимальним для невеликих по площі приватних басейнів.

Складові деталі настінних осушувачів Calorex
Calorex

Насамперед, необхідно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію приміщень: вентиляція частково буде забирати вологу, і насичувати приміщення басейну свіжим повітрям. Розрахунок системи вентиляції басейнів слід здійснювати, виходячи з кількості людей, які постійно будуть знаходитися в приміщенні: необхідна норма повинна складати близько 100 кубометрів повітря в годину на людину.

Для забезпечення вентиляції приміщень рекомендується використовувати припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла. Правильно підібрана установка не тільки забезпечить необхідний повітрообмін, але і за рахунок рекуперації буде підігрівати або охолоджувати повітря, коли це необхідно, без додаткових енерговитрат.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Dantherm
Dantherm

Вибір настінних осушувачів повітря також невипадковий. Дані пристрої є найдешевшими з осушувачів і при цьому характеризуються значною продуктивністю. Крім того, безліч додаткових аксесуарів, як, наприклад, вбудоване або віддалене підключення гігростату, дозволяють комфортно і легко здійснювати управління осушувачем. Серед настінних осушувачів повітря компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати настінні осушувачі стисненого повітря Calorex і Dantherm.

Дані пристрої відрізняються високою продуктивністю і надійністю складання, а також простотою монтажу та експлуатації. Для нормального функціонування необхідно, щоб проектуванням та монтажем систем вентиляції і осушення басейнів займалися професіонали. Компанія Альтер Ейр вже сім років існує на ринку кліматичної техніки, і зарекомендувала себе як надійний партнер.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні