Вентилятор канальний побутовий для круглих каналів: огляд і ціна

02 сер 2018
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Система вентиляції є необхідним аспектом для підтримки міцного здоров'я і гарного настрою. Загальновідомим фактом є, що, вдихаючи кисень, людина видихає вуглекислий газ. Висока концентрація діоксиду вуглецю негативно впливає на загальний стан здоров'я людини. З'являється млявість і сонливість, втрачається увага і падає настрій. Для того, щоб уникнути даних проблем, варто подумати про вентиляцію.

Надходження свіжого і чистого повітря сприяє бадьорості, активності і працездатності. Сон стає міцним і здоровим. Для організації якісної системи вентиляції необхідно подбати про підбір високоефективного і надійного устаткування.

Вентилятор канальний побутовий для круглих каналів: MAICO ECA E
MAICO ECA E

Що таке канальний вентилятор?

Побутовий канальний вентилятор використовується в набраних системах вентиляції і може працювати як на приплив, так і на витяжку повітряних потоків. З назви стає зрозуміло, що монтується дане обладнання тільки в круглі канали. За допомогою даних агрегатів можна проектувати і встановлювати вентиляційні системи різних типів і масштабів.

 Круглый канальный вентилятор

Існує два види канальних вентиляторів, які відрізняються за типом крильчатки. Осьовий канальний вентилятор трохи ширше в діаметрі ніж повітропровід. Має невеликі розміри і може монтуватися в приміщеннях з обмеженим вільним простором. Канальний відцентровий вентилятор має великий повітряний тиск, а це значить, що він швидко і ефективно справляється з повітрообміном в приміщенні. Варто відзначити, що дане обладнання покрито спеціальним шумоизолятором, який знижує рівень звукового тиску. Ціна канального відцентрового вентилятора залежить від виробника і технічних характеристик.

Так само пристрої можуть відрізнятися за способом застосування. Побутові канальні вентилятори рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях. Вони менш ефективні і практично беззвучні. Найчастіше вони оснащені додатковими опціями, які допомагають легко експлуатувати агрегат: таймер, регулятор швидкості і термостат.

Промислові канальні вентилятори монтують у великих приміщеннях. Характеризуються високою потужність і більш високим шумовим тиском. Корпус і крильчатка виконані з міцних і надійних матеріалів, стійких до негативного впливу навколишнього середовища - волога, корозія, удари. Вони з легкістю можуть видаляти з приміщення дим, гаряче повітря, шкідливі хімічні домішки.

Шукаєте канальний вентилятор?

Вибираючи канальні вентилятори, ви збережете в приміщенні чисте і свіже повітря протягом тривалого часу. Подібне обладнання ефективне, довгострокове і просте в експлуатації.

Огляд обладнання. Як обрати кращий?

Обираючи будь-яке обладнання, ми в першу чергу звертаємо увагу на бренд і показники, якими оснащені пристрої. Серед виробників даного обладнання існує декілька брендів, які відрізняються справжньою якістю і широким функціональним наповненням.

Агрегати MAICO ECA E є справжнім прикладом обладнання преміум класу. Мають компактні габарити, високі показники потужності і низький шумовий тиск.

Вентилятори Elicent TUBO це більш бюджетні аналоги вищезгадуванного обладнання. Вони мають подібні характеристики і практично не відрізняються рівнем якості.

Серії Soler & Palau Silentub і Soler & Palau TDM практично не відрізняються своїми параметрами, за винятком звукових характеристики. Silentub мають підвищену шумоізоляцію і працюють тихіше.

Канальні вентилятори Systemair IF схожі звуковими характеристиками з Soler & Palau TDM, але мають більш високі показники продуктивності.

Systemair K канальні вентилятори відцентрового типу. Високонадійні, ефективні, виконані з міцних матеріалів і мають компактні габарити. Зовнішній вигляд схожий на MAICO.

Вентилятор канальний побутовий

Вентилятори Soler & Palau TD-Silent вважаються найтихішими представниками подібного обладнання. Вони покриті спеціальним шумогасильним матеріалом і оснащені спеціальною системою гасіння вібрації в зоні підключення. Дане обладнання є широко популярним на українському ринку кліматичної техніки не тільки через беззвучну роботу, але і високоефективну експлуатацію.

Устаткування Ostberg CK мають більше аеродинамічних якостей, ніж інші вентилятори. Відрізняються підвищеним термозахистом і можуть ефективно працювати при високих температурах.

Обираючи надійного і якісного виробника, ви отримуєте все необхідне обладнання для організації сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні