Фільтр

Монтаж систем вентиляції

 

В даному розділі ви можете ознайомитися зі статтями, які допоможуть вам розібратися з загальною інформацією про вентиляційні системи, як відбувається процес вентиляції, що таке побутова вентиляція. Є інформація про грамотний індивідуальний підбір і особливість монтажу таких систем, його вартість і т. д. В одній із статей докладно розглядається монтаж побутових вентиляторів, варіанти їх установки, ціни та інше.

Системи вентиляції

Вентиляційна система - це основний елемент вентиляції, який складається з припливної і витяжної вентиляційної установки, цілої мережі повітроводів, фільтрів і інших комплектуючих елементів (калорифери, шумоглушники, вентиляційні решітки). Перед тим, як перейти безпосередньо до монтажу вентиляційного обладнання, потрібно розібратися в його видах.

Системи вентиляції можуть функціонувати з допомогою такого обладнання:

Тому, плануючи поліпшення ефективності вентиляційної системи, буде доречним продумати питання відтоку відпрацьованого повітря і отримання здорового мікроклімату. Наша компанія за час роботи змогла сформувати оптимальний асортимент різного вентиляційного обладнання, монтаж якого ми зробимо швидко і якісно.

Побутові вентилятори Soler&Palau SilentПобутова вентиляція

Побутовий вентилятор - пристрій витяжного типу, який призначений для транспортування і видалення з приміщень відпрацьованого повітря по вент. каналами на вулицю. Наявність зворотного клапана запобігає зворотний відтік повітря з вент каналу в моменти, коли він не працює. Також моделі розрізняються по діаметру підключення. Ця характеристика витяжного вентилятора в повній мірі відповідає за обсяг повітря, що видаляється з ванної кімнати повітря – слід розуміти, що чим більша його кількість буде видувати «в трубу», тим менше вологи залишиться в приміщенні. З іншого боку, чим більша кількість нагрітого опалювальними приладами повітря виводиться з приміщення, тим більше прибуде холодного.

Монтаж побутових вентиляторів складається з 3 етапів:

 • підготовка вентиляційного отвору до монтажу вентилятора;
 • підводка всього електроживлення;
 • монтаж безпосередньо самого вентилятора .

Монтаж вентиляции

Моноблочна припливно-витяжна вентиляція

Моноблочна припливно-витяжна установка – сучасний і ефективний вентиляційний агрегат, який буде забезпечувати належну фільтрацію повітря і подачу кришталево чистого повітря в приміщення.

Установки призначені в основному для вентиляції котеджів, міських квартир, невеликих магазинів, кафе, ресторанів, перукарень, приватних і громадських басейнів, невеликих офісних приміщень і можуть бути частиною вентиляційної системи великих будівель.

Монтаж припливної вентиляції більш складний у технічному плані, ніж монтаж витяжної вентиляції, так як для нього потрібна установка більшої кількості додаткового обладнання, такого як фільтри, датчики, автоматика для калорифера та ін Тому, природно, що монтаж припливної вентиляції буде за ціною значно вищою, ніж монтаж витяжною. Більш детально про цінову політику вентиляційного обладнання розписано в статті про монтаж систем вентиляції.

Якщо вас цікавить детальна установка вентиляційного обладнання, то наступна інформація буде вам цікавою.

Для того щоб вентиляційна установка працювала добре і без збоїв, потрібно передбачити виконання наступних етапів:

 • розмітка місця під установку обладнання та вентиляційних решіток;
 • розмітка системи повітроводів;
 • установка обладнання;
 • збори вузлів системи;
 • монтаж гнучких з'єднань;
 • з'єднання систем з джерелом виведення відпрацьованого повітря і притоку свіжого повітря;
 • дренажний підключення;
 • підключення електрики;
 • запуск системи;
 • пусконалагоджувальні роботи;
 • розмітка місця під датчики та пульти управління;
 • ремонтні роботи;
 • встановлення вентиляційних решіток та провідних пультів.

Підсумки

Дуже важливо правильно і грамотно спроектувати і встановити ту чи іншу вентиляційну систему, особливо вентиляції будинку, адже від цього залежатиме, наскільки ефективно вона буде працювати в майбутньому. Саме тому ми настійно рекомендуємо з цього питання звертатися тільки до професіоналів в цій сфері.

Фахівці компанії Альтер Ейр мають більш ой досвід роботи в сфері проектування та монтажу систем вентиляції, тому в процесі розробки креслень вони врахують всі важливі деталі, задовольняючи прохання навіть самих вибагливих клієнтів. Тому звернувшись до нас, ви зможете реалізувати самі складні плани і проекти, отримуючи якісний результат за доступною ціною.

Ось кілька причин, які доводять чому слід звертатися саме до нас:

 • Штаб наших співробітників має високий рівень кваліфікації. Ми не потребуємо підрядників, так як можемо самостійно здійснити якісний монтаж і проектування вентиляційних систем будь-якої складності.
 • Ми можемо не тільки продати вам обладнання, але і допоможемо з вибором конкретної моделі. Наші менеджери та інженери за потреби нададуть вам всю необхідну інформацію щодо цих систем. Ми спеціалізуемося в реалізації на вентиляцію у квартирі, будинку і комерційних приміщеннях. 
 • Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевненими, що отримаєте у своє розташування тільки продукцію перевірених брендів.
 • Ми виконуємо проекти різної складності під ключ, посилаючись на ваші побажання і бюджет.
 • Крім продажу та реалізації на об'єктах обладнання, ми також займаємося сервісним обслуговуванням техніки.