Тепла підлога - правильна тепла підлога під ламінат або плитку

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  Тепла підлога – відмінне джерело тепла в будинку, який монтується в підлозі. Обігрів приміщення відбувається з нижньої точки, повітря піднімається нагору, таким чином тепло поширюється по всьому будинку. Для системи теплої підлоги характерні прихований монтаж, який не псує дизайн і підвищений рівень комфорту, на відміну від радіаторного опалення.

  Для теплої підлоги необхідно використовувати низькі температури, тому більш ефективна робота забезпечується за допомогою теплових насосів або конденсаційних котлів (так званих низькотемпературних джерел енергії). Чим нижче температура в даних агрегатах - тим вище ефективність системи. У випадку з теплою підлогою, ми не тільки можемо говорити про продуктивну роботу, але і підвищеному комфорті людини.

  Якщо говорити про людський комфорт і здоров'я:

 1. За теплої підлоги набагато приємніше і корисніше ходити ніж по холодній поверхні;
 2. Приміщення прогрівається рівномірно;
 3. Людина не відчуває великих перепадів температур в кімнаті (як це відбувається з радіаторним опаленням). І дане явище не викликає зайвого дискомфорту;
 4. Температура ніг завжди вище ніж температура голови або всього тіла. Тому (для людського організму) тепла підлога - кращий спосіб обігріву.
  Тепла підлога буває двох видів:

 • електричний
 • водяний

  Ми рекомендуємо монтувати тільки водяну теплу підлогу, особливо в тих приміщеннях, де людина перебуває основну частину свого часу (спальні, кухня, вітальні і тд.). Електрична тепла підлога випромінює електромагнітні хвилі, які негативно впливають на стан здоров'я. Якщо змонтувати водяну теплу підлогу неможливо з яких-небудь причин, а забезпечити приміщення комфортними умовами дуже хочеться, то можна встановити електричний, але тільки в санвузлах і балконах.

Принцип роботи теплої підлоги

  У теплу підлогу подаються тільки низькі температури (35-40 градусів), максимальна температура поверхні підлоги повинна бути не більше ніж 26 градусів. Тому аби добитися високої ефективності потрібно використовувати низькотемпературні джерела енергії.

  Практично в будь-якій системі опалення присутніі радіатори, в них потрібно подавати трохи вище температуру, ніж в теплу підлогу (в системах з теплими підлогами ми підбираємо радіатори на 45-55 градусів). Необхідно підтримувати більш низьку температуру ніж в радіаторах, тому використовуються вузли змішування, на яких можна виставити температуру подачі, яка нам комфортна.

Конструкція теплої підлоги:

  Відразу монтується теплової ізолятор (він може бути від 3 см, в залежності від поверховості та конструкції). Він потрібен, що б тепла підлога не нагрівала бетон, а максимально віддавала своє тепло в приміщення.

  Поверх утеплювача кладеться відображає тепло гідроізоляційна плівка. Вона потрібна для того, щоб мокрий бетон, при заливці не попадав на утеплювач. Якщо утеплювач стає мокрим, то його основна властивість (теплопровідність) відразу збільшується, що погано позначається на ефективності такої системи.

 1. На утеплювач плівку укладається труба. Вона може кріпитися різними способами.
 1. фіксаторами до утеплювача (самий виправданий спосіб);
 2. за допомогою арматурної сітки і хомутів (самий незручний і дешевий спосіб);
 3. за допомогою спеціальних матів для теплої підлоги (найзручніший і дорогий спосіб).
 1. Після укладання труби вся підлога заливається бетонною стяжкою з додаванням пластифікаторів.
 2. Після висихання бетонної стяжки можна класти плитку або паркет.
 3. Так само необхідно не забувати про демпферну стрічку, дуже важливий елемент в монтажі теплої підлоги. Вона лягає по периметру приміщення, і потрібна для того що б компенсувати температурні розширення бетону.

конструкция теплого пола

Принцип роботи теплої підлоги

  По трубах циркулює гаряча вода, таким чином віддаючи тепло стяжці. Після чого нагрівається поверхня підлоги. Повністю опалити приміщення теплою підлогою можливо тільки до -7 градусів зовнішньої температури. Далі для підтримки оптимальної температури підключаються радіатори (як інертне джерело тепла). Якщо ви хочете відмовитися від радіаторного опалення і опалювати лише системою теплої підлоги, потрібно перегрівати поверхню для того, щоб підтримувати комфортну температуру в приміщеннях.

Що ж краще використовувати для теплої підлоги: ламінат або плитку

  Найефективніша поверхня для теплої підлоги - плитка. Це обумовлено високою теплопровідністю. За допомогою теплої підлоги під плитку ви можете самостійно вибирати комфортну температуру подачі.

  При використанні ламінату дуже важливо враховувати той факт, що це дерево, а воно не любить часте коливання температур і високу температуру тому, що з часом руйнується і сохне. Якщо ви все-таки хочете використовувати теплу підлогу під ламінат, слід використовувати стійке до високих температур покриття. Так само варто враховувати, що теплопровідність дерева гірше, ніж плитки, тому на обігрів приміщення піде більше часу. Теплу підлогу під ламінат часто використовують в опаленні каркасного будинку.

  Вартість системи теплої підлоги може залежати від різних факторів:
 1. Рекомендується використовувати труби тільки із зшитого поліетилену. Ціна залежить від того, який виробник (uponor, rehau, kan)
 2. Від способу укладання труби (фіксаторами до утеплювача, за допомогою арматурної сітки і хомутів, за допомогою матів для теплої підлоги)
Так само вартість теплої підлоги може залежати від:
 1. Кроку укладання труби
 2. Товщині утеплювача
 3. Використовуваних матеріалів

Підсумок

  Можна зробити висновки що тепла підлога в будинку - найефективніший, комфортний і безпечний джерело тепла, так як використовує низькі температури. Використовувати краще саме водяну теплу підлогу, так як він безпечніше ніж електричний.

  Мінуси теплої підлоги - у вартості, так як його ціна вище ніж у радіаторів. Монтаж здійснюється більш проблематично, радіаторне опалення. При установці теплої підлоги варто дотримуватися строгих технологій.

  Купити теплу підлогу можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр. У нашій компанії вам нададуть повний спектр послуг, починаючи від проектування інженерних систем, і закінчуючи установкою обладнання досвідченною монтажною організацією.

Відгуки

очень доступно и понятно, еще и видео есть! Большое спасибо за ваш труд