Система вентиляції для кальянної від Альтер Ейр

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися ресторанним бізнесом і плануєте відкриття кальянної, то ви повинні врахувати багато важливих моментів для дотримання всіх вимог до таких приміщень. Перше, що ви повинні знати - при проектуванні кальянних кімнат дуже важливо передбачити якісну систему вентиляції.

Система вентиляції для кальянної - це не просто одна зі складових комфорту людини, а дійсно необхідність. Кальянний і тютюновий дим, який поширюється по всьому приміщенню, несе небезпеку для здоров'я людей. В силу того, що при проектуванні вентиляції в подібних приміщеннях потрібно врахувати багато деталей, краще всього довірити це кваліфікованим фахівцям.

З цього підсумок, що вентиляція кальянної - це необхідність, як з точки зору особистого комфорту, так і з юридичного боку, так як повинно бути обладнане місце для куріння згідно Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення"

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Склад тютюнового та кальянного диму

Тютюновий дим поєднує в собі різні хімічні компоненти та доцільності розглядати кожен з них немає, тому ми звернемо увагу лише на ті, які є головними шкідниками для здоров'я людини. До таких речовин відносяться нікотин та канцерогенні смоли.

Залежно від якості тютюну, питомий вміст шкідливих елементів може сильно варіюватися. У будь-якому випадку, в результаті згоряння тютюну утворюється шкідливий дим, який має маркер - тріетілпірідін (3-ЕР). Саме по концентрації цього маркера можна визначити клас приміщення, що вимагає вентиляції.

Вентиляція курильних кімнат

Що потрібно для відкриття кальянної?

Для того, щоб відкрити подібний заклад і для його плоноценного функціонування тривалий час, важливе значення має повітрообмін. Від грамотної реалізації витяжної системи залежить кількість постійних відвідувачів і сам рейтинг закладу. Слід зазначити, що може спричинити проблеми з організації вентиляції для кальянної слід передбачати приміщення для куріння кімнати ще на етапі розробки проекту або під час його перепланування. Тільки в такому випадку можна досягти якісної системи вентиляції.

Що потрібно враховувати при проектуванні вентиляції?

Крок 1. Кратність повітрообміну

Особливістю проектування вентиляції в таких приміщеннях є кратність, тобто кількість повітря, яке повинно змінитися за одну годину часу. У курильних і кальяну кімнатах на годину часу повітря повинне замінитися 9-11 разів. З цього випливає наступне - кількість повітря, що подається в приміщення досягає 1000 кубометрів на годину.

Для прикладу візьмемо невелику кальянну (площа - 50 м 2, висота стелі - 3 м). Вентиляція в такий кальянної повинна бути близько 1050 м 3 / год.

Крок 2. Концепція системи. Варіанти використовуваного обладнання.

Після того, як ми визначили потрібну кількість припливного і витяжного повітря, необхідно визначитися з концепцією системи. Розглянемо два варіанти: припливно-витяжна система та припливно-витяжна система з рекуперацією . Різниця між ними полягає в комплектуванні.

Перший варіант - складальна установка, що складається з фільтра, припливного вентилятора, шумоглушника, електротена і окремо витяжного вентилятора. Всі ці комплектуючі підбираються індивідуально під конкретні параметри повітря.

З розвитком технологій сучасні системи вентиляції для курильних кімнат стали енергоефективними і раціональними. Мова йде про припливно-витяжних установках з рекуперацією тепла. Звичайно, вартість такого обладнання трохи вище, але вона цілком виправдана. Вони забезпечують якісний повітрообмін в приміщенні, а також їх можна зручно налаштувати завдяки можливості інтелектуального управління. Наприклад, на включення за допомогою датчика руху або через підвищення концентрації диму в повітрі.

Вентиляція в кальянній: варіант реалізації

Така система вентиляції для кальянної складається із:

  • установки, в якій розміщені два вентилятори (на приплив і витяжку повітря),
  • електроТЭНів;
  • 2 фільтрів;
  • електроніки;
  • рекуператора.

Саме рекуператор є основною родзинкою цієї системи, адже він дозволяє економити до 96% тепла в приміщенні. Виходячи з цього, у такого обладнання малий термін окупності. Пластинчастий рекуператор передає тепло повітрю, який подається в приміщення через спеціальні пластини від видаляється з приміщення потоку (припливний і витяжний повітря не змішуються).

Проаналізувавши два типи систем, можна зробити наступне висновок. Якщо для вас важлива первісна вартість обладнання, то безумовно ідеальним варіантом буде складальна система вентиляції, але очікувати від такої системи достатнього комфорту і функціональності не варто. Звичайно, такий варіант цілком прийнятний і до сих пір багато його використовують, але є нюанси, які ставлять під сумнів його покупку. Перш за все це великі витрати на електроенергію. Такий варіант вважається вигідним тільки з точки зору початкових витрат, в процесі експлуатації же він зовсім неощадливий (приблизно в 10 разів більше витрат, ніж з системою з рекуперацією). Також, складальна установка щодо громіздка і складно яку обслуговує.

Заключення

Правильна організація системи витяжки для кальянної обов'язково повинна виконуватися кваліфікованими фахівцями. Проектування вентиляції в кальянній дозволить вам побачити результат проекту ще до кінцевого результату. Це дає вам можливість внести корективи в проект вентиляції ще до того моменту, коли вже не можна буде нічого змінити. Установка витяжки в кальянній також вимагає професійного підходу, адже тільки кваліфіковані фахівці з монтажу зможуть реалізувати всі ті ідеї, які заложіли інженери в проект вентиляції. Фахівці компанії Альтер Ейр знають як обладнати місце для куріння таким чином, щоб відвідувачі не відчували ніякого дискомфорту через отсутсвия витяжки диму. Купити витяжку для кальянної – значить забезпечити ідеальну кліматичну середу для відвідувачів і працівників закладу.

Якщо вас цікавить вентиляція для кальянної, то напевно хвилює і питання « Скільки коштує витяжка для кальянної? ». Однозначної відповіді на це питання немає, адже вартість витяжки для кальянної залежить від того, яке обладнання ви виберете. Найкраще довіряти перевіреним брендам, щоб потім не довелося платити за переробку такої системи. Дізнатися витяжки для кальянної ціна можна, зв'язавшись з нашими менеджерами.

Відгуки

Добрый день, подскажите сколько это будет стоит, чтоб вентиляция с рекуперацией тепла.

Добрый день, Виталий Павлович. Приблизительную стоимость не имеет смысла озвучивать, окончательная цена зависит от многих факторов: плана заведения, оборудования, используемых материалов и т.д. Свяжитесь с нами по указанным на сайте номерам или оставьте свои данные, мы свяжемся с Вами.

Чудовий матеріал, якісний. Підкажіть ще таке питання. От був в одному такому закладі, почував себе досить некомфортно. Звернув увагу на витяжку, але та працювала на максимум. Тоді, нічого не розумію. Чому так сталось?

Доброго дня, Сергій. Для того, щоб був реалізован якісний повітрообмін в кальянній кімнаті, окрім витяжки необхідний приплив свіжого повітря. Тому важливо дотримуватися балансу між обсягами повітря, що видаляється з кімнати і припливного. Якщо це правило було порушено, то це призводить до зниження тиску у приміщенні. Тому не дивно, що Ви могли почувати себе некомфортно.

Спасибо за насыщенный материал, как всегда у вас на сайте много разнообразной и нужной информации.

Татьяна, спасибо за отзыв. Рады, что являетесь нашим постоянным читателем.