Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Фільтр
-
Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VTC 300 L
ціна 90266грн
Установка Komfovent Domekt CF 400 з пластинчастим теплоутілізатором
ціна 92969грн
Припливно-витяжна установка Maico WS 250
ціна 187236грн
Припливно-витяжна установка Daikin VAM250FA
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM350FB
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Maico PP 60 K-SE (PushPull)
ціна 16620грн
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 700 (вертикального виконання)
ціна 125674грн
Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VTC 700 L
ціна 146589грн
Dantherm модель HCV 3+пульт управління
ціна 56640грн
Припливно-витяжна установка Maico WS 150-L
ціна 140881грн
Припливно-витяжна установка Mitsubishi Electric VL-100EU5-E
ціна 12208грн
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt PP 450
ціна 98456грн
Вентиляційна установка Komfovent Domekt P 700
ціна 95542грн
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt R 500
ціна 130045грн
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 250 вертикального типу
ціна 60853грн

Секретний розділ зі знижками

Відеоогляди

new_video.video_url

Проектування систем вентиляції - відповіді на питання (1 частина)

Проектування систем вентиляції. Відповіді на головні питання. 01:12 Що таке система в...

new_video.video_url

Проектування систем вентиляції - відповіді на питання (частина 2)

Проектування систем вентиляції. Відповіді на головні питання. 00:22 Які розрахунки ви...

Переваги припливно-витяжних установок

Приточно вытяжная вентиляция с рекуперацией тепла в доме

Вентиляція з рекуперацією тепла - цілий вентиляційний комплекс, який покликаний забезпечувати ідеальний мікроклімат в приміщенні, заощаджуючи при цьому ваші гроші. Ця установка має низку переваг. Моноблочні припливно-витяжні вентиляційні установки набагато простіше в монтажі, ніж складальні установки, адже в них все знаходиться в одному корпусі.

Для початку потрібно зрозуміти, з чого складається вентиляція, рекуперація тепла. В першу чергу, це вентилятори, які і будуть забирати повітря з вулиці, і подавати його в приміщення, після чого видаляти його. Часто для того щоб повітря було дійсно чистим і приємним, необхідно організувати правильну очищення повітря. Це можливо завдяки сучасним фільтрує елементам.

Для початку потрібно зрозуміти, з яких елементів складається система вентиляції. В першу чергу, це вентилятори, які і будуть забирати повітря з вулиці, і подавати його в приміщення, після чого видаляти його. Часто для того щоб повітря був дійсно чистим і приємним, необхідно організувати правильну очищення повітря. Це можливо завдяки використанню сучасних фільтруючих елементів.

Виробництво фільтрів вже давно вийшло на такий рівень, що існують фільтри, здатні очистити повітря практично від усіх відомих видів забруднювачів. Всі ці елементи знаходяться в одному місці, якщо ви використовуєте моноблочну припливно-витяжну установку - це спрощує не тільки монтаж, але і сервісне обслуговування всієї системи, адже всі життєво важливі елементи знаходяться в одному місці.

Для регулярного обслуговування припливно-витяжної установки, при проектуванні системи необхідно продумати сервісний отвір.

Особливу увагу потрібно приділити припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла. Найкращі представники (Daikin Vam, Systemair Save VTC). Що ж означає рекуперація тепла, це фактично збереження тепла, яке є в видаленому із приміщення повітрі. Що це вам дає? Істотну економію енергії на опаленні приміщенні, так як ви не втрачаєте накопичений вами тепло і, відповідно, не потрібно витрачати багато енергії на підігрівання припливного повітря.

Отже, припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла складається з таких елементів:

  • повітроводи;
  • повітрозабірна рещітка;
  • вентилятори;
  • рекуператор;
  • повітряний клапан;
  • калорифер;
  • повітроохолоджувач;
  • фільтри;
  • шумоглушник;
  • автоматика.

Як здійснюється рекуперація тепла

Враховуючи те, що повітря, коли виходить з приміщення вже нагріте, ученим прийшла в голову ідея зберегти це тепло. Для того, щоб реалізувати це, певний відсоток тепла від використаного повітря, що викидається передається свіжому повітрю.

Залежно від компанії виробника в припливно-витяжних установках використовуються паперові та металеві рекуператори. Паперові рекуператори можуть зберегти 90% тепла в приміщенні, але не можуть використовуватися в приміщенні з підвищеною вологістю. У свою чергу металеві рекуператори менш ефективні, але можуть використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Звертаючись до фахівців Альтер Ейр, ви не тільки маєте можливість купити якісне обладнання, а й можете отримати якісний проект і високоточні розрахунки вентиляції, що значно заощадить час і кошти витрачені на вентиляцію в вашому домі.

Що таке рекуператор?

Противотоковий і роторний рекуператори повітря

Рекуператори – це теплообмінники, завдяки яким здійснюється обмін теплом між теплоносіями. Вони можуть відрізнятися по конструкції і схемами руху теплоносіїв. Використання рекуператорів дало значний поштовх в розвитку систем вентиляції. Саме завдяки можливості заощаджувати енергію люди все частіше звертаються до використання моноблочних вентиляційних установок і відмовляються від набірних систем. Вентиляційна установка з рекуперацією може економити від 30-90% тепла, в залежності від конструкції використовуваного рекуператора.

Високоефективні паперові рекуператори від компанії Daikin дозволяють економити до 90 відсотків тепла. Якщо пояснювати простою мовою, використовуючи просту вентиляційну установку, вам необхідно встановлювати потужний калорифер для підігріву припливного повітря, а якщо це водяний калорифер, то ще й підводити комунікації до місця монтажу. Це значно здорожує проект системи вентиляції.

Якщо ж у вашому будинку присутні вентустановки з рекуператором, то тепло відпрацьованого повітря передається припливному через рекуператор. Чим ефективніше ваша рекупераційних установка, тим менше вам потрібно підігрівати припливне повітря. Якщо ж ви використовуєте високоефективні припливно-витяжні установки з рекуперацією Daikin VAM, тоді підігрівати припливне повітря зовсім не потрібно, так як можна зробити опалення в приміщенні трохи сильніше, і ви позбудетеся від різниці в 10%.

Підсумки

Вентиляція з рекуператором і її підбір вимагають звернення до фахівця. Компанія Альтер Ейр вже досить давно реалізує кліматичне обладнання і надає послуги в сфері кліматичної техніки. Наші фахівці не просто підберуть для вас установку, але і прорахують всю систему вентиляції, а при потребі прорахують термін окупності, доставлять вам її додому, будь то Київ чи вся Україна.