Низькотемпературна система опалення

Низькотемпературна система опалення
Комфортна температура у приміщенні
Рівномірна подача тепла по будинку
Інтеграція в інтер'єр
Дистанційне уравління з телефону

Температурний режим приміщення характеризується трьома основними параметрами:

 • температура на вході в котел;
 • температура на виході з котла;
 • температура повітря в приміщенні.

Наприклад, коли в «традиційних» системах опалення температура на виході і вході в котел становить 75/55°C, то в низькотемпературному опаленні 50/40°C і нижче. Якщо порівняти ці два види опалення (низькотемпературного і традиційного), то більш комфортні умови для людини створюють саме низькотемпературні системи, так як немає великих перепадів температур і вологи в приміщенні.

Вибір системи опалення

Щоб у будинку було тепло, та ви не витрачали теплові ресурси даремно, потрібно розуміти як правильно реалізувати низькотемпературну систему опалення, на що в першу чергу слід звернути увагу та яке обладнання найкраще підібрати для її реалізації.

Більш детально розглянемо далі.

Низькотемпературна система опалення
Низькотемпературна система опалення

Для системи опалення компанія Альтер Ейр використовує обладнання від провідних брендів, таких як: Vaillant, Viessmann, Daikin, LG тощо.

Тепла підлога низькотемпературного опалення
Тепла підлога низькотемпературного опалення

Для системи теплої підлоги ми використовуємо техніку від Rehau, Electrolux, Uponor тощо.

Радіатори та конвектори в опаленні
Радіатори та конвектори в опаленні

Для опалення приміщень за допомогою радіаторів та конвекторів ми використовуєо техніку від брендів Kampmann, Jaga, Kermi, Atlantic тощо.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Часто задавані питання

Переваги та недоліки низькотемпературної системи опалення

Основні переваги низькотемпературної системи опалення:

 • Комфорт перебування у приміщенні (за рахунок низького передача температури між системою опалення та приміщенням).
 • Ефективність (при використанні теплового насоса і конденсаційного котла, чим нижче температура подачі, тим вище ефективність всієї системи в цілому).
 • Значно менші витрати на опалення, ніж в традиційних системах опалення.

Основні недоліки низькотемпературної системи опалення:

 • Капіталовкладення на початковому етапі більше, ніж традиційна система опалення.
 • При використанні радіаторів обов'язково враховувати низькі температури в системі (доводиться завищувати типорозмір радіатора, щоб він видавав стільки потужності, скільки потрібно для приміщень).
 • При використанні конденсаційного котла, необхідно враховувати конденсат, який утворюється в перебігу його роботи.

Якщо у вас залишились питання, телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 та наші консультанти допоможуть вам.

Наші проєкти

Готові проєкти, реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Висновки

Низькотемпературне опалення зараз стало дуже популярним, так як має ряд вагомих переваг. Але потрібно також враховувати, що низькотемпературна система опалення найкраще використовується з добре утепленими будинками.

Наші фахівці можуть підібрати вам оптимальне та економічне рішення для опалення будинку. Вони врахують всі побажання і вимоги і зроблять систему, яка буде ефективно працювати протягом довгих років.

Бренди, яким ми довіряємо

Німецька компанія Vaillant вже багато років займається виробництвом продукції для опалення, вентиляції, охолодження та гарячого водопостачання, пропонуючи клієнтам екологічні, енергоефективні та надійні товари. Серед них - газові котли та колонки, електрокотли, електричні водонагрівачі, димоходи, датчики температури. Продукція бренду поєднала в собі високу функціональність, цікавий дизайн і простоту управління, транслюючи до того ж турботу про довкілля.

Viessmann - німецька компанія-виробник систем опалення: твердопаливних котлів, котлів на біогазі, водонагрівачів, теплових насосів. Почала свою діяльність ще в 1917 р і зараз продовжує впроваджувати інноваційні технології у виробництво опалювальних та холодильних систем. Устаткування Viessmann - це висока енергоефективність, бездоганна якість і надійність. Це той бренд, який ми завжди рекомендуємо клієнтам.

Protherm - відомий бренд, який займається виробництвом опалювального обладнання: конденсаційних, газових, електричних котлів, водонагрівачів і терморегуляторів. Опалювальні системи, створені на базі технічних рішень Protherm, відрізняються високою якістю, енергоефективністю та помірною ціною. У нас ви можете ознайомитися з асортиментом бренду, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.

Компанія LG - один з найбільших в світі виробників електротехніки. У тому числі кліматичного обладнання - кондиціонерів (настінних, канальних, касетних) і очищувачів повітря. Ця продукція відрізняється не тільки високою якістю, визнаною в усьому світі, але і творчим підходом до дизайну і створення високотехнологічних рішень. Ви можете ознайомитися з нею в нашому інтернет-магазині.

Німецький бренд Kampmann - один з кращих в сфері виробництва систем опалення та вентиляції. Інженерні рішення компанії можуть бути адаптовані під різні вимоги клієнтів. Внутрішньопідлогові конвектори, фанкойли, розподільники повітря, повітряно-теплові завіси та децентралізовані системи вентиляції - не повний список того, що пропонує виробник.

Фінська компанія Uponor вже багато років спеціалізується на виробництві енергоефективного, надійного і безпечного обладнання для систем опалення та водопостачання. Інноваційність її рішень відома всьому світу, а каталог продукції включає тисячі найменувань. Серед них трубопровідні системи для опалення підлоги, стелі і стін, теплоізольовані труби, фітинги, розподільні колектори та багато іншого. Наші фахівці вже багато років використовують обладнання Uponor і можуть гарантувати його ефективність.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Відео з наших об'єктів

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Автор запису
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Автор запису

Етапи реалізації проєкта

Ми розробили процес, який гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Шоу-рум Альтер Ейр – місце, де можна не лише подивитися на сучасне опалювальне обладнання, але й взяти участь у його налаштуванні. Одночасно з ознайомленням, пройде зустріч із фахівцями, які нададуть професійну консультацію та допоможуть визначитися з напрямком розвитку вашої концепції. У ході консультації буде запропоновано оптимальні варіанти, які перевірені часом та вже встигли довести свою ефективність.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Після ознайомлення настає стадія підготовки передпроєктної документації. У розробку увійдуть кілька ідей, щоб замовник міг обрати оптимальний варіант, виходячи з передбачуваного бюджету та особливостей об'єкту. Передпроєктна документація формується виходячи з теплотехнічного розрахунку, обраного обладнання та інших факторів, які враховуються під час проєктування. У результаті замовник отримує кілька комерційних пропозицій спланованих під різний бюджет – це дозволяє визначити витрати на етапі проєктування та монтажу обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після ухвалення комерційної пропозиції, настає стадія проєктування. На цьому етапі відбувається розрахунок системи опалення. Сюди входить визначення тепловтрат, вибір потужності обладнання та моделі пристроїв. Цей процес має на увазі комунікацію між фахівцями, які будуть задіяні під час реалізації проєкту. Таким чином, замовник постійно взаємодіє з інженерами, монтажними бригадами, дизайнерами та іншими співробітниками, що дозволяє реалізувати систему з максимальною ефективністю.

04
Монтаж опалення

Монтаж опалення

Монтаж системи опалення та налагодження обладнання відбувається силами компанії Альтер Ейр. У штаті є власні бригади, які мають великий досвід у реалізації проєктів різної складності. Тому, замовник може бути впевнений у якості послуг, які надаються. На цьому етапі відбувається пусконалагодження. Тестування обладнання та налаштування алгоритму роботи дозволяє точно визначити параметри роботи системи. Зафіксувавши їх, надалі користувач зможе швидко та чітко визначити програму, натиснувши лише кілька кнопок на пульті управління.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Як і будь-яка система, низькотемпературне опалення потребує періодичного обслуговування. Сервіс від компанії Альтер Ейр дозволяє забезпечити тривалу та ефективну роботу обладнання протягом усього терміну експлуатації. Для цього фахівці своєчасно нагадають про час проведення профілактичних робіт, а також нададуть витратні матеріали та замовлять запчастини від виробника. Не нехтуйте сервісними роботами та замовляйте послугу за телефоном 0 800 33 08 28.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Проєктування необхідність

Часто замовники бажають заощадити на проєктуванні. Однак, наш досвід дозволяє заявити, що ця дія не призводить до бажаного результату. Адже проєкт має на увазі точний розрахунок системи виходячи з параметрів об'єкту. Таким чином, надається можливість для підбору обладнання, яке відповідало б вимогам і при цьому демонструвало свою високу продуктивність. Виходить - скорочення витрат досягається завдяки грамотному підбору комплектуючих, а не завдяки заощадженню на документації.

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні